Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs dla graczy - wygraj telewizor Philips!

77 postów w tym temacie

Napisałem i zobaczymy. Taki telewizor, łuu, ale by był prestiż. A jak z wynikami - będą dzisiaj po północy, czy będzie trzeba czekać parę dni/godzin? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 20:11, Kajetaneli napisał:

Napisałem i zobaczymy. Taki telewizor, łuu, ale by był prestiż. A jak z wynikami - będą
dzisiaj po północy, czy będzie trzeba czekać parę dni/godzin? ; )


Ej no, to nie totalizator sportowy i losowanie piłeczek ;-) Ktoś musi przeczytać te wszystkie wypociny i komisyjnie wybrać te najlepsze. Zgodnie z regulaminem wyniki zostaną ogłoszone do 16 maja. Cierpliwości :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym konkursie przynajmniej będzie można przeczytać prace zwycięzcy i przekonać się czy ktoś ma talent, a zapewne znajdzie się ktoś taki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 16 maja 2011 roku."
Więc liczę, że jeżeli jest "do" to wyniki będą już jutro. Ale ja was nie popędzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 22:10, lonek11 napisał:

Więc liczę, że jeżeli jest "do" to wyniki będą już jutro. Ale ja was nie popędzam ;)

To "do" może być też w domyśle "włącznie z 16" :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał jednak, żeby to "do" znaczyło, że wyniki będą dzisiaj.
A nawet teraz ;] Jak zwylke nie mogę się doczekać i pół dnia spędzę na odświeżaniu strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Data ogłoszenia wyników została z szesnastego przełożona na dziś:

Spoiler

Lista zwycięzców zostanie ogłoszona do 18 maja



A więc czekamy na nie, mając nadzieję, że się pojawią :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 14:15, Kajetaneli napisał:

Data ogłoszenia wyników została z szesnastego przełożona na dziś:

Spoiler

Lista zwycięzców zostanie ogłoszona do 18 maja



Ciekawe, czy ktokolwiek z redakcji zdaje sobie sprawę z tego, że taka zmiana regulaminu (po tym, jak uczestnicy konkursu go zaakceptowali) może stanowić podstawę do podważenia wyników całej zabawy i pociągnięcia organizatora do sądu. W regulaminie konkursu znajduje się zapis:
Gram.pl zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego Regulaminu w dowolnym terminie bez podania przyczyny przy zastosowaniu odpowiednich form informacji i zawiadomień uczestników konkursu. Za odpowiednią formę poinformowania uczestników o zmianie w Regulaminie konkursu uważa się przesłanie informacji e-mailem do wszystkich zarejestrowanych uczestników konkursu.
Żadnych maili w sprawie zmian nie było, a to już naruszenie prawa... Mnie to i tak rybka, bo przecież termin zgłoszeń dawno minął, ale po co piłować gałąź, na której się siedzi? Chcieli zmienić datę - żaden problem, nikt słowa by nie powiedział, ale jeśli stosować regulamin, to do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 14:24, Ring5 napisał:

> Data ogłoszenia wyników została z szesnastego przełożona na dziś:
>

Spoiler

Lista zwycięzców zostanie ogłoszona do 18 maja



Ciekawe, czy ktokolwiek z redakcji zdaje sobie sprawę z tego, że taka zmiana regulaminu
(po tym, jak uczestnicy konkursu go zaakceptowali) może stanowić podstawę do podważenia
wyników całej zabawy i pociągnięcia organizatora do sądu. W regulaminie konkursu znajduje
się zapis:
Gram.pl zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego Regulaminu w dowolnym
terminie bez podania przyczyny przy zastosowaniu odpowiednich form informacji i zawiadomień
uczestników konkursu. Za odpowiednią formę poinformowania uczestników o zmianie w Regulaminie
konkursu uważa się przesłanie informacji e-mailem do wszystkich zarejestrowanych uczestników
konkursu.

Żadnych maili w sprawie zmian nie było, a to już naruszenie prawa... Mnie to i tak rybka,
bo przecież termin zgłoszeń dawno minął, ale po co piłować gałąź, na której się siedzi?
Chcieli zmienić datę - żaden problem, nikt słowa by nie powiedział, ale jeśli stosować
regulamin, to do końca.


Jak ktoś podał by ich do sądu, to nie niech nie liczy, że jakiś konkurs kiedyś wygra tutaj;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 15:34, lonek11 napisał:

Jak ktoś podał by ich do sądu, to nie niech nie liczy, że jakiś konkurs kiedyś wygra
tutaj;p


O, podejrzewam, że za samo to, co napisałem powyżej, konkurs mam z głowy ;P

A poważnie - chodzi tylko o to, że zawsze znajdzie się ktoś, kto potrafi skorzystać na wpadkach innych. Wystarczy dobry papuga i po zabawie. Odszkodowanie za "straty moralne" itp gotowe, tylko dlatego, że ktoś nie dopatrzył sprawy i postąpił niezgodnie z regulaminem. Tym bardziej, że to nie pierwszy raz, kiedy regulamin konkursu jest zmieniany bez "regulaminowej" informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, miałem nawsadzać jakichś pilchowskich wyrażeń i pięknych opisów, ale jakoś zmieniłem koncept. Cholera! Jeszcze bardziej boli jak było tak blisko, tak ciut ciut telewizora. Ale gratulacje, mam nadzieję, że te kody chociaż klawe będą. Jezuuuuuusie i Maryjo, jezuici święci jego mać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRAMOWICZE!!! PROPONUJĘ ZBOJKOTOWAĆ TEN KONKURS! TEKST "Daelor"-a MA 2350 ZNAKÓW!-WIĘC DLACZEGO WYGRAŁ SKORO LIMIT BYŁ 2000?!-CZYŻBY PO ZNAJOMOŚCI? CO DO ZMIANY TERMINU OGŁOSZENIA WYNIKÓW JUŻ SIĘ NIE WYPOWIADAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie mam to gdzieś. Cieszę się, że wygrałem chociaż kod zniżkowy, jednak nie znacie tego uczucia, gdy jesteś dwa piksele pod nazwą telewizora, a jednak nie jest Twój :D. Tak blisko! Co do wygranej pracy - całkiem fajny opis, jednak moim zdaniem zabrakło trochę usystematyzowania tego, jakiegoś wstępu, spójnych wniosków itepe. Whatever. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować