Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs dla graczy - wygraj telewizor Philips!

77 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2011 o 00:55, Lfdracon napisał:

Dostaje się jakiegoś maila z potwierdzeniem, że moje zgłoszenie doszło poprawnie?


Nie, ale jeśli wkleiłeś link, zaakceptowałeś i kliknąłeś wyślij - nie ma absolutnie żadnego powodu, by nie doszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak z pewnością ''''twój wierszyk'''' zwycięży - jak chcesz żeby ktoś żeczywiście się nabrał na to, że masz wtyki i znasz zwycięzce, to sprawdzaj swój podpis, bo raczej świerzak nie będzie miał wtyków w takich sprawach na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem zrobiłem świetne wypracowanie na ten konkurs ale po wbiciu do worda wychodzi że mam 2187 wyrazów czyli o 187 za dużo i jak chciałem zmienić to tak to napisałem że się tego nie da zmienić musiałbym prawie wszystko od nowa robić możecie zrobić jakiś wyjątek???proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 01:47, benq20 napisał:

Mam problem zrobiłem świetne wypracowanie na ten konkurs ale po wbiciu do worda wychodzi
że mam 2187 wyrazów czyli o 187 za dużo i jak chciałem zmienić to tak to napisałem że
się tego nie da zmienić musiałbym prawie wszystko od nowa robić możecie zrobić jakiś
wyjątek???proszę.


Jeśli wstawiłeś prace konkursową na swój gramsajd czy blog to raczej możesz sobie to przekopiować i znienić ilość znaków w swojej pracy konkursowej, jeszcze raz wrzucić to do konkursu, nie dopatrzyłem się w regulaminie limitu nadesłanych prac przez jednego użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No poprostu "genialnie" tego się spodziewałem po was zamiast moderatorzy czy pracownicy cdp pomuc mi to jakis użytkownik się odzywa który nawet nie wie o co mi chodzi.Nie chodzi o to że wysłałem tylko o to że zdania są w moim wypracowaniu tak powiązane ze sobą że jak usune jedno to całoś straci sens! Więc ja nie chce nic zmieniać bo wtedy będzie bezsensownie brzmieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Najlepsza grafika jest w minecrafcie bo tam wszystko jest równie kwadratowe (nawet słońce, hehe)
Dziękuje, kiedy po telewizornie? :]

Brawo! Piwo mu! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakich pracowników cdp Ci chodzi, ale ja Ci odpowiem ;)
Wymóg jest 2000 znaków dla wszystkich, taki jest regulamin i nie możemy go naginać dla wyjątków - obowiązuje wszystkich uczestników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 18:21, kindziukxxx napisał:

Przydałby się licznik ile osób wzięło udział w konkursie, byłoby ciekawiej oceniać swoje
szanse :D


Póki co - nie nazbyt wiele...prawdopodobnie większość gramowiczów wolała by wygrać grę albo koszulkę zamiast telewizora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telewizor led najnowszej generacji? można potraktować jak monitor do kompa podłączyć pod grafe i git:D
Pozatym ja patrze na to raczej jak na pieniądz jak się nie przyda to się sprzeda ale zdecydowanie na gry czasu nie mam pozatym zakładam że jak gracze woleli by gry to znaczy że konkurs z crysisem cieszy się popularnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 00:24, Laid_back napisał:

Póki co - nie nazbyt wiele...prawdopodobnie większość gramowiczów wolała by wygrać grę albo koszulkę zamiast telewizora ;)

Nie żebym narzekał albo dopraszał się, żeby wzięli udział... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 08:53, dreamer94 napisał:

Do pracy można dołączać jakieś elementy graficzne ?


Można dołączyć, ale liczy się przede wszystkim tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 11:37, Laid_back napisał:

> Do pracy można dołączać jakieś elementy graficzne ?

Można dołączyć, ale liczy się przede wszystkim tekst


Mam pytanie wiadomo na ile są te zniżki w sklepie gram.pl które też można wygrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 12:32, Salwatorowiec napisał:

Mam pytanie wiadomo na ile są te zniżki w sklepie gram.pl które też można wygrać?


Myślę, że w zależności od jakości prac przyznamy zniżki na 50, 20 czy 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować