Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Sekrety Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 - kości i karty

78 postów w tym temacie

Tu ogromna pochwała, szczególnie za karty. Swego czasu pisałem, że jakość EK mocno zależy od użytych materiałów. O kartach napisałem, że dobre by były wtedy, gdyby miały jakość "tak jak akrty Piatnika". A tu psikus, bo dokładnie ta firma je tworzy :)

Co do kostek, to troszkę wolałbym jednak "kropkową" wersję, ale ta też jest naprawdę niezła.

Podsumowując, jak na razie 2 punkty dla CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając życie gadżety momentalnie pojawią się w sprzedaży jako osobne produkty. Jak się nie pojawią - to będzie to marketingowy samobój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nieczytelne są te kostki :/

Szkoda że to nie są takie same jak przy okazji pierwszej części, i z kubeczkiem zamiast woreczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kości fajne, ale brakuje mi takiego bardziej wiedźmińskiego sznytu (głowa wilka zamiast jedynki i.t.p.), bo mieszek mi nie wystarcza. Szkoda też, że to k6. Wolałbym zestaw kości (1 sztuka: k4, k6, k8, k10, k12, k20 i k100), ale rozumiem, że do zwykłej gry w kości używa się k6. Co do kart wyglądają porządnie, ale pewnie tak jak wszystkie zwykłe karty, jak będę używał to zgubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy się próbowali dogadać z Treflem co do produkcji kart. Chyba, że bardziej opłacalne było dogadać się z Piatnikiem. Mam tylko nadzieję, że te karty nie będą takiej jakości jak te najtańsze Piatniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu będzie, że jest narzekanie, ale co tam...

W Edycji Kolekcjonerskiej znajdziecie ich aż pięć sztuk

Wow. AŻ pięć... super. Gdyby dali jedną, musiałbym rzucać 5 razy grając w kości... Czy moglibyśmy już skończyć kampanię zachwycania się absolutnie wszystkim, co ma związek z Wiedźminem, a tak naprawdę nie jest niczym szczególnie nadzwyczajnym? Bo coś mi mówi, że tuż przed premierą zaczniemy dostawać newsy w stylu "CD Projekt szykuje niespodziankę dla graczy - płyta z grą będzie w pudełku!"... :/

Najważniejszym elementem jest czytelność, wzorki które same w sobie informują o wylosowanym wyniku, zawierając w środku cyfrę, która to potwierdza.

Eee... a z polskiego na nasze? Wzorki mówią? Czy też może chodzi o to, że jedynka to kółeczko, dwójka to dwa kółeczka, trójka to trzy kół... a nie, trójka to trójkącik, czwórka to czworobok, piątką chyba jest pentagram (a przynajmniej na zbliżeniu dolna kostka ma chyba z lewej strony coś pentagramopodobnego) a na szóstce widnieje... hmm... Gwiazda Dawida, na fotce z woreczkiem szóstkę widać z prawej strony środkowej kostki w drugim "szeregu". A skoro przy tej fotce już jesteśmy, co to jest to białe/przezroczyste "coś" ze złotą kulką w prawym górnym rogu?

dodatkowym atutem dla wytrawnych graczy jest to, że figury i koszulki są symetryczne.

Eee?

Sylwek93 :

Ale kości mogłyby być bardziej zaokrąglone na krawędziach.

W 100% się zgadzam.

I na koniec narzekania, mała prośba: czy dałoby radę w przyszłości bardziej zróżnicować dodatki do kolekcjonerek? Shogun II - karty. Wiedźmin II - karty.

Teraz trzeba będzie znaleźć jakiś gustowny kubeczek do tych kości, bo czymś takim "z ręki" trochę nie wypada rzucać ;) Szkoda, że nie zamówiłem sobie kubka dostępnego w okolicach premiery pierwszego Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że edycja kolekcjonerska jest bardzo bogata. Teraz spokojnie można wydać te pieniądze na tak fajne dodatki.
PS: Znajdą się cwaniaki co edycje kolekcjonerską będą sprzedawać w "częściach" na allegro. Wtedy można kupić te dodatki same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Gvynbleidd

Fakt, kości z ilustracjami kojarzącymi się od razu z wiedźminem były by dobre, ale Redzi postawili na zgodność ze światem Wiedźmina tzn. in-game grając w kościanego pokera używasz tak samo wyglądających kości(ofc. z innego materiału). Dziwne, gdyby w całym unwersum wiedźmina we wszystkich karczmach postaci posiadałyby kości z wizerunkami jednoznacznie kojarzącymi się z profesją wiedźmina.

Co do wyglądu kart się nie wypowiem, bo nie widziałem wszystkich, ale duży plus za wybranie dobrej firmy.

Tak czy siak, nie jest źle, a nawet przeciwnie :D Szkoda tylko, że całą kasę ładuję w upgrade kompa i nie stać mnie na kolekcjonerkę :D Trzeba się zadowolić i tak bogatą wersją Premium. Chociaż z całej kolekcjonerki to tylko mnie artbook interesuje, bo zajmuje się grafiką na poważnie. Szkoda, że nie można rzeczy zamawiać osobno tak jak tego oficjalnego poradnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojojoj, już nie mogę się doczekać, super, że starają się użyć jak najlepszych materiałów, bo równie dobrze mogliby powsadzać do kolekcjonerek jakieś tanie karty i kości, a oni traktują graczy poważnie i dają najlepsze jakie można :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2011 o 17:54, Olek4 napisał:

Wie ktoś może, czy wyjdzie demo wiedźmina 2?


Przed premierą napewno nie, prawdopodobnie po premierze ale to narazie nie jest pewne.
Co do dodatków to kości przydadzą mi się do sesji bo coś często gubię k6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować