Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hitman 5 najprawdopodobniej nazywa się Hitman: Absolution

23 postów w tym temacie

Co Hitman to Hitman. Tak jak nie lubilelem gier skradankowych tak wszystkie czesci Hitmana uwielbiam. I od czasu do czasu wracam do kazdej czesci serii (za wyjatkiem pierwszej, bo tam dosc niewygodne sterowanie bylo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce krakać ale wszyscy wiemy jakiej jakości były dwie ostatnie (nie licząć Mini Ninjas) gry IO Interactive. Kane & Lynch było "średnie", część druga to zdecydowanie produkcja z dolnej półki. Od wydania Blood Money minęło już sporo lat, mam nadzieję, że mają jeszcze na pokładzie weteranów odpowiedzialnych za wszystkie części serii Hitman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe co za zbieg okoliczności. Wczoraj zamówiłem sobie całą kolekcję Hitmana(1-4) i myślałem sobie, że świetnie by było zagrać w nowego "Łysola", a tu taki news :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super info. :) Przeszedłem wszystkie części z wyjątkiem Ciontracts ale o ile się nie mylę mam je gdzieś na płycie z CDA, więc będzie trzeba odkurzyć całą serię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 11:09, Wojman napisał:

Co Hitman to Hitman. Tak jak nie lubilelem gier skradankowych tak wszystkie czesci Hitmana
uwielbiam. I od czasu do czasu wracam do kazdej czesci serii (za wyjatkiem pierwszej,
bo tam dosc niewygodne sterowanie bylo).

Ale przecież można w jedynce sobie zmienić. Fakt i tak pozostaje odrobinkę dziwne ale po przyzwyczajeniu jest ok. Do niej też warto wracać, razem z Kontraktami jest najbardziej klimatyczną z serii moim zdaniem.
@Krzycho: Tylko by spróbowali, to sami mieli by na karku agencję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę dzisiejsze trendy, ostatnie wyczyny panów z IOI i gusta graczy, można przewidzieć tylko jedno.
Otrzymamy zwykłego shootera, napakowanego "kłik ewentami" i sporadycznym skradaniem. Ale nie kraczmy, może IOI ze swojego flagowego produktu jednak zrobi kolejne arcydzieło, jak to było w przypadku Hitmana 2 i Blood Money.

Aha... miejmy wszyscy nadzieję, że za soundtrack dalej będzie odpowiadał pan Jesper Kyd. Człowiek jest (IMO) niedoścignionym geniuszem w tworzeniu klimatycznych soundtracków. Chyba każdy fan Hitmana się ze mną zgodzi, że każda gra z tej serii miała udźwiękowienie najwyższej klasy, że o Freedom Fightersach nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 13:15, Wojman napisał:

Przypadkiem nie.


Przypominam coś sobie, że dostaliśmy pieniądze jakie zostały po Agencji, bo konkurencja ich wygryzła (chyba ten gość na wózku?), a na koniec, po ucieczce ze swojego pogrzebu 47 pojechał chyba do jakichś Azjatów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 13:20, PAPISHON napisał:

Aha... miejmy wszyscy nadzieję, że za soundtrack dalej będzie odpowiadał pan Jesper Kyd.
Człowiek jest (IMO) niedoścignionym geniuszem w tworzeniu klimatycznych soundtracków.
Chyba każdy fan Hitmana się ze mną zgodzi, że każda gra z tej serii miała udźwiękowienie
najwyższej klasy, że o Freedom Fightersach nie wspomnę.


Popieram kolegę. Nie wyobrażam sobie nikogo innego w roli kompozytora ścieżki dźwiękowej do nowej części. W Blood Money był genialny i do tej pory mimo, że jestem zwolennikiem cięższych klimatów to czasami włączam ten soundtrack.

Co do samej gry to mam nadzieję, że twórcy staną na wysokości zadania i sprezentują nam grę co najmniej bardzo dobrą, choć ja liczę na majstersztyk. Takiej serii nie można po prostu zepsuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 13:30, Wojman napisał:

Oj, Agencja dziala. Streszczenie fabuly znajdziesz na tej stronie: http://hitman.gram.pl/viewpage.php?page_id=208


Dzięki

Dnia 23.04.2011 o 13:30, Wojman napisał:

Jakiś czas później Diana, tym razem gdzieś w Londynie rozmawiała przez telefon. Odnosiła się do swego rozmówcy per "Wasza Wysokość". Powiedziała, że Agencja z powrotem działa, jednak z 47 kontaktu nie udało się nawiązać.


Nie zapamiętałem tego dialogu.
Co do nowego Hitmana, to mam nadzieję że będzie trzymał poziom i miło się w niego pogra. Różne możliwości likwidacji celów to mocna strona serii, oby została podtrzymana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zapowiedzą prawdziwego Hitmana(tzn. bez żadnych uproszczeń) na E3, to wszelkie Unchartedy, BAttlefieldy zejdą na drugi plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować