Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wii 2 potwierdzone przez Nintendo!

41 postów w tym temacie

/Kryształowa kula on: Na pewno premiera Wii 2 spowoduje przyspieszenie nowej generacji konsoli ze stajni M$''a. Obstawiam, że tak w połowie 2013 roku pojawi się następca. A sony, sony zapewne z pół roku albo rok później po X''ie - /Kryształowa kula off

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Wii2 miało by przyspieszyć prace nad nowym Xem i PS to jest to zła perspektywa. Bo wiadomo że pośpiech na nic dobrze nie wpływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie "Wii 2". Sądząc po wszystkich doniesieniach, następna konsola N będzie mniej casualowa, nie będzie reklamowana przede wszystkim jako konsola do Wii Sports i innych imprezowych gierek. Ma mieć normalny kontroler przypominający pad i w ogóle ma bardziej przypominać takiego np. SNESa niż Wii. Możemy spodziewać się wielu fajnych, bardziej hardkorowych gier. Tak - wiem, że na Wii też jest sporo takich gier, ale jednak przeważają różne imprezowo-rodzinne tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 11:48, Zdenio napisał:

Nie "Wii 2".

Przecież na 99% wiadomo, że nie będzie to Wii 2, ale jak to mamy na razie nazywać? ;)

A co do braku "casualowości", to jak dla mnie to Nintendo popełnia błąd. Jeden z powodów takiej dobrej sprzedaży Wii była właśnie owa "casualowość", każdy mógł podejść, wziąć sobie Wiilota w łapę i grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontrolery mogliby zrobić normalne ale wątpię w to bo teraz jest na to moda (ja wolę klasycznego pada niż jakieś nunchuck norrisy). Mario w lepszej grafice niż PS3 - X360 będzie na pewno przekozacki czy też Kirby, że niewspomnę już o serii Resident Evil. Mogłoby być też więcej tytułów dla dorosłych. No ale poczekajmy na targi zobaczymy co Czengi wykombinowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 12:20, Mr_Terrorist napisał:

Może nie będzie to konsola przeznaczona tylko dla casuali :)

stwierdzenie że wii jest tylko dla casuali to jak powiedzieć, że PS3 jest tylko tanim odtwarzaczem bluray.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 11:55, Dared00 napisał:

> Nie "Wii 2".
Przecież na 99% wiadomo, że nie będzie to Wii 2, ale jak to mamy na razie nazywać? ;)

oj żebyś się nie zdziwił - wii pochodzi od ''we'' czyli ''my'', a wii 2 brzmiałoby jak ''we too'', czyli ''my też'' ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 11:55, Dared00 napisał:

A co do braku "casualowości", to jak dla mnie to Nintendo popełnia błąd. Jeden z powodów
takiej dobrej sprzedaży Wii była właśnie owa "casualowość", każdy mógł podejść, wziąć
sobie Wiilota w łapę i grać.

Konsola musi być kojarzona tylko z jednym typem gracza, nie może w ofercie zawrzeć całego spektrum? Moim zdaniem może.
Jeśli jednak musi być rozgraniczenie z jakiegoś marketingowego powodu, to niech zostawią obie konsole na rynku. 1 dla casuali, 2 dla reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 12:58, topyrz napisał:

Konsola musi być kojarzona tylko z jednym typem gracza, nie może w ofercie zawrzeć całego
spektrum? Moim zdaniem może.

Nie musi być kojarzona, ale BĘDZIE kojarzona. Wii też miało Resident Evil, Madworlda, Dead Space''a, Red Steele i Conduity, a i tak stało się zabawką dla małych dzieci i casuali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 12:09, porckypizgus napisał:

Mario w lepszej grafice niż PS3 - X360
będzie na pewno przekozacki czy też Kirby, że niewspomnę już o serii Resident Evil.

Mario nie potrzebuje lepszej grafiki. Sprawdź co działo się już w Galaxy czy Paper. Chociaż marzy mi się jeden spin-off dużo poważniejszy z klimatem jak z plakatów: http://www.tifr.us/tifr/2011/4/20/mario-propaganda-posters.html .
O! Resident Evil, mogliby zrobić coś takiego z 2 jak z 1 na GameCubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 12:55, dark_master napisał:

oj żebyś się nie zdziwił - wii pochodzi od ''we'' czyli ''my'', a wii 2 brzmiałoby jak
''we too'', czyli ''my też'' ;p

Nie wiem jak wam, ale mi "Project cafe''" (projekt kaweczka z plotaskami) dużo bardziej kojarzy się z graczami niedzielnymi aniżeli "Wii2".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 13:04, Dared00 napisał:

Nie musi być kojarzona, ale BĘDZIE kojarzona. Wii też miało Resident Evil, Madworlda,
Dead Space''a, Red Steele i Conduity, a i tak stało się zabawką dla małych dzieci i casuali.

Wszystko zależy od tego jak marketingowcy namalują Wii2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nintendo musiało wykonać jakiś ruch bo Wii się zwyczajnie skończyło. MS i Sony mogą spokojnie poczekać, bo jaki sens ma puszczanie kolejnej konsoli pod 1080p o podobnej wydajności? Tutaj bardziej chodzi o koszty, za dwa lata będą mogli puścić coś co zrobi w Full HD wszystko, będzie energooszczędne i tanie w produkcji. Wii 2 jeśli będzie miało włożone coś pokroju 4850/4870 na pewno zachwyci, jak GPU będzie w 28nm to i dużo prądu nie zeżre, ale jakiejś rewolucji to bym się nie spodziewał. Raczej puszczenie konsoli która optymalnie wyświetli te wszystkie first party Nintendo, pokaże nową jakość w takim GTA 5, ale na tle porządnych konfiguracji PC z 2012 to już nie będzie to co X360 i PS3 na początku swojego życia. Debiut zunifikowanych shaderów miał przecież miejsce właśnie w X360 na długo przed PC-tami. Ustawiłbym się pierwszy w kolejce po tą konsole ale nie ma tam porządnych pseudo-sim wyścigów pokroju Forzy czy Gran Turismo, wytworów EA czy Eden games po prostu nie komentuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2011 o 13:08, topyrz napisał:

Nie wiem jak wam, ale mi "Project cafe''" (projekt kaweczka z plotaskami) dużo bardziej
kojarzy się z graczami niedzielnymi aniżeli "Wii2".

wii miało wcześniej kodową nazwę revolution, a kincet był natalem - tą cafe bym się więc nie sugerował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować