Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA Sports planuje wprowadzenie opłat w swoich grach

33 postów w tym temacie

Nieładnie. Dokumentów nie czytałem, ale autor newsa nigdzie nie wspomniał o tym, że abonament będzie obowiązkowy, więc te opłaty można uznać za... system mikro(35$, hehe)płatności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że graczy w ogóle się powinno obłożyć jakimiś podatkami, za sam fakt że grają. Chociaż pewnie niedługo tak będzie. DLC, brak instrukcji, durne zabezpieczenia, teraz abonament. Wracam do Pegasusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żaden z tych tytułów mnie szczególnie jakoś nie interesuje więc nie jest źle....z drugiej strony jeśli mają tak robić to mogli by obniżyć ceny pudełkowych wersji a jak nie to pierwszy rok gratis albo coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa no to elegancko, niedługo będziemy płacić za to żeby obejrzeć przerywniki w grach i przejść grę.... Jestem ciekaw ile jeszcze gracze dadzą się naciągać na DLC i kiedy powiedzą STOP.

@ Olamagato
Mam taką cichą nadzieje że tak się skończy a reszta firm narobi w portki i się ogarną z tymi DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej DLC płatne, teraz abo za granie, a następnie abo za posiadanie kopi gry wydawcy, a jeszcze później niech wprowadza opłate za ponowną instalacje gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalna zagrywka w celu zarobienia pieniędzy. EA to nie instytucja charytatywna.
Jak wam się nie podoba to możecie zagłosować portfelem i nie kupować gier EA Sports.
Poza tym, 30$ rocznie to nie dużo - abonament XBL jest droższy. Ten od WoWa chyba też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, Henrar...

Jeśli jednak wprowadzą opłaty za resztę "stajni", wesoło nie będzie. A może tak się niestety stać.
Nie bardzo uśmiecha mi się płacić za abonament w BF 3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 11:16, Moonstorm napisał:

Zgadza się, Henrar...

Jeśli jednak wprowadzą opłaty za resztę "stajni", wesoło nie będzie. A może tak się niestety
stać.
Nie bardzo uśmiecha mi się płacić za abonament w BF 3:)

Więc nie kupuj BF 3. Z której strony bym nie spojrzał, nie widzę problemu. Nie podoba mi się to, co firma robi ze swoimi grami, nie kupuję ich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie opcja takiego abonamentu ma tylko sens wówczas gdy , taki uzytkownik po zaplaceniu go ma dostep do wszystkich produktów EA za darmo :D

a poza tym to paranoja, dopiero wzrosnie piractwo ehh zle sie ta petla nakreca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że EA jest tak poje.... to wie każdy. Nie spodziewałem się tak skrajnych posunięć tylko po to żeby mięć na nowe ferrari dla prezesa. Acti jakie jest takie jest, ale nie wprowadza opłat do gier. EA dosięgło dna i tam zostanie jako najgorszy wydawca na ziemie. Chu.. z nimi. Zobaczymy jak długo pociągną na tej polityce. Dla mnie pracują tam skończone debile i nie tylko w oddziale Polskim, chociaż tam najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować