Zaloguj się, aby obserwować  
Saimon_2006

Co zrobić na planecie Manann AHTO CITY w SW KOTOR 1???

2 posty w tym temacie

CZeść mam problem mianowicie jestem na planecie manann byłem jużna wszystkich innych planetach oprócz manann.Jestem w Ahto City wcodze do bazy sithów rozwałam wszystkich i kedy wychoidze to waira wie zatrymóje i aresztóje mnie potem jkać negocjacja i dostaje wyrok na kare śmierci co zrobićżeby uniknąć tej kary??????PLISA POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 13:09, Saimon 2006 napisał:

CZeść mam problem mianowicie jestem na planecie manann byłem jużna wszystkich innych planetach
oprócz manann.Jestem w Ahto City wcodze do bazy sithów rozwałam wszystkich i kedy wychoidze
to waira wie zatrymóje i aresztóje mnie potem jkać negocjacja i dostaje wyrok na kare śmierci
co zrobićżeby uniknąć tej kary??????PLISA POMOCY


Dopisz sie do istniejacego watku http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=4322&u=71 , musisz przekonac Rade Sedziow, ze jestes niewinny i ze Sithowie robia pranie mozgow mlodym obywatelom Ahto City. Procesu nie da sie uniknac, musisz odpowiednio odpowiadac na pytania. Powiedz, ze chcesz sie sam bronic, odmow pomocy Arbitra, powiedz, ze jestes niewinny, powinienes miec Datapad z bazy Sithow (znalezc go mozna za pokojami z Selkathami), dalej, ze Sithowie Cie zwabili i ze bylas tam dla negacjacji dyplomatycznych.

P.S. Pisz wyraznie i zrozumiale, jak masz z tym problem korzystaj z Worda, a dopiero potem wklej to co napisales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować