Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Próbki z polskiej wersji Wiedźmina 2 to za mało? Zobacz spolszczony gameplay bez cenzury

100 postów w tym temacie

Nieźle, nieźle ;-) Pan Rozenek jako zabójca bez emocji spisał się na medal. Podoba mi się też to że rzucają mięchem i nie ma żadnej cenzury. Chociaż ubolewam nad mimiką... nie jest zła ale myślałem że będzie realnie wyglądać. Przyznam że przez chwilę pomyślałem że elfia dziwka zacznie obsługiwać tego wojaka (kto grał w VtM Bloodlines ten wie XD) ale nici z tego. Troszkę dziwne jest że taki stary dziadek podrzucił Geralta jakby to było nic ale widać ciosy i animacje się nie zmieniają bez względu na gabaryt przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedna ta kurtka, taka mało wiedźmińska - dobrze, że mieć jej nie będę. Ucieszyłem się w rozmowie ze sklepikarzem, gdy usłyszałem lecący utwór w tle, który podobno miał być tylko Bonus Trackiem. A co do samych dialogów - imo w samym fragmencie gry trochę za dużo przekleństwami jadą. U Sapkowskiego jest to zaś bardzo fajnie wyważone - no ale to raczej wynika ze specyfikacji miejsc, w których się jest, dlatego z ostateczną oceną wstrzymam się jak dorwę grę w swoje łapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, coraz więcej informacji, a gameplay... SUPER czekałem na niego... ja chce juz moją kolekcjonerkę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 15:55, sdaniel napisał:

Mnie to się to wszystko coraz mniej podoba... Te dialogi, animacje podczas rozmowy. Ten
wiedźmin to nie jest Geralt.


Wazne aby inne aspekty i grywalność niedoróbkę zasłoniła. Lepszej gry w tym roku sie z tego gatunku nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jesteś wolna?" "Nie, zapier***am jak dyliżans." Hahah xD
Kurde, nie grałem nawet w Wiedźmina 1, ale po obejrzeniu tego chyba nadrobię zaległości, bo uwielbiam takie Gothic-owe klimaty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować