Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Próbki z polskiej wersji Wiedźmina 2 to za mało? Zobacz spolszczony gameplay bez cenzury

100 postów w tym temacie

Piękne, piękne i jeszcze raz piękne. Żarty wciąż na poziomie, głosy postaci świetnie podłożone. Mimika cienka (Also Geralt mógł wyciągnąć już tą ręke i dać mu tą recepture) niestety; zauważyłem też że zawsze jak gadają to robią takie dziwne małe ruchy głową. I nie wiem czy to bug czy tak ma być że ten strażnik zawsze kiedy tam sie grasz przebiegnie to ten strażnik zawsze to tej kurtyzantki podchodzi. Nie mogę się doczekać :) Superb gameplay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Animacje twarzy leżą... Są strasznie "skaczące" i to w sumie nie tylko twarzy, bo reszta do najpłynniejszych też nie należy(podczas walki to widać). Do tego jeszcze trochę różnorodności mogliby dać, a nie w przeciągu minuty 5 razy leci tekst "k..a, poczekaj aż się odsłoni". Już chyba w Gothicu z 2001 roku rzadziej było słychać te same teksty w kółko, a nawet jeśli, to było 10 lat temu...

...to jest gameplay z finalnej wersji?

zobaczymy jak gra wyjdzie i minie trochę czasu, aż ustannie ten hype i nie będą się tym wszyscy podniecać jako "nasze - polskie". W międzyczasie może sobie jedynkę odświeżę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę ile razy na minutę można słuchać "ku*wa poczekaj aż się odsłoni?"?!
Apropos Wieśka, jakiś taki przepity głosik ma.

BTW Gra niby AD 2011 a "udialogowienie" poniżej pierwszego Gothica: w karczmie słychać ciągle tylko to "ku*wa..." i jakieś sapnięcia a dialogi równie "naturalne" jak w Two Worlds:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na pierwszą grę z miękkim prowadzeniem kamery. Bo minęło już z 5-6 latek, a nadal ruch kamery wokół prowadzonej postaci będącej prostym odpowiednikiem ruchu myszy po okręgu. Po prowadzeniu kamery od razu widać, że to gra, a nie film. A przecież można to zmienić niewielkim nakładem pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 19:05, Sareth14 napisał:

I nie wiem czy to bug czy tak ma być że ten strażnik zawsze kiedy tam sie grasz przebiegnie
to ten strażnik zawsze to tej kurtyzantki podchodzi.


No nie mów, że nie załapałeś najlepszego motywu w tym filmiku :D

Zwróć uwagę, że za każdym razem osoba grająca zatrzymywała się w tamtym miejscu i czekała na tę "scenkę" i za każdym razem odpowiedź panienki była inna. Ostatnia brzmiała: "Idź już sobie, dobrze?". Czyli jak dla mnie zabieg ewidentnie humorystyczny i celowy.


Tak czy siak zapowiada się ekstra i nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ sdaniel
>Mnie to się to wszystko coraz mniej podoba... Te dialogi, animacje podczas rozmowy.
>Ten wiedźmin to nie jest Geralt.

Jezuuu to nie graj, meczą mnie już te jęczenia co niektórych. A mnie się coraz bardziej podoba. Chciałabym wiedzieć jaki to niby Geralt miał by być wg ciebie? Prawdę mówiąc wszystkie te zmiany, o których czytałam trochę mnie wystraszyły, ale po obejrzeniu powyższego filmiku nie mogę się doczekać 17.05. Tylko nie wiem czy mój ponad 3-letni HP Pavilion (notebook) pociągnie (z GeForcem 8400M GS będzie dość ciężko), ale pożyjemy zobaczymy i najwyżej nowy zakupimy. Sklepy obiecują dostawy w 24h :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest od 18 roku życia, czy ekipa Gram.pl zadbała by ostrzec o zawartości tego newsa niepożądaną grupę odbiorców poniżej 18 roku życia? Dziś na ten film natrafił mój 12 letni syn. Był "zachwycony" słownictwem typu: "zap****lam jak dyliżans" itd. Tylko pogratulować wyobraźni. Nie po to takie tytuły są oznaczane przez PEGI odpowiednim znaczkiem, by później renomowany serwis internetowy obchodził te ograniczenia i udostępniał materiał nieletnim bez odpowiedniego ostrzeżenia.Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi wydaje sie, że takie oznaczenie nic by nie dalo. Skoro szukal filmiku o TW2 to wiedzial co w nim znajdzie (wulgaryzmy, przemoc itd.). Oznaczenie 18+ nie powstrzyma przed odpaleniem filmiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować