Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt RED ukończył prace nad grą Wiedźmin 2: Zabójcy Królów!

57 postów w tym temacie

no zaskoczony jestem oczywiście pozytywnie... wynika z tego że jak się chce to terminów dotrzymać można... choć pewnie się zaraz głosy pojawią dlaczego w takim razie premiera nie ma miejsca jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać :)) Do 17go maja jeszcze trochę czasu, przy dobrych wiatrach skończę 3 rozdział licencjatu i będę mógł w pełni oddać się grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak zakończyli z ta optymalizacją techniczną co w pseudo-teście Lucasa, to po odebraniu pre-orderów poleci shit-storm większy chyba niż przy DA2 =)

Mimika twarzy - jak była do kitu tak na najnowszych gameplayach jest do kitu [czyli wszyscy wyglądają jak by walnęli kupę w za duże portki]
Animacje kulawe jak były tak zostały, lip-sync też nie grzeszy dopracowaniem.
Framerate - to już Lucas podał, średniany, brak wsparcia dla monitorów 16:10, gra ma memmory leak, wyskakuje okazyjnie do windy i robi zwiechy przy ładowaniu savea.

System walki - moje subiektywne zdanie, slasher gorszy niż w DA2 [wal w guzik A i B i wioooo!]
System dialogów - częściowo jak dla debili, miks kółka dialogowego z ME z odpowiedziami na czas z AP.

Trzeba liczyć, że uratuje ją dobra strona merytoryczna, tak jak to było z W1 [który technicznie tez był zwalony, ale wybronił się klimatem, fabuła i tona patchy ważących tyle co połowa gry =)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie W1 leżał na półce jakieś 2 lata zanim w niego zagrałem - przyczyna prosta, za słaby sprzęt do gry. Warto było czekać, ze względu na to, że gra została dopracowana. Ale z W2 fizycznie się nie powstrzymam. Najwyżej zagram drugi raz po usprawnieniach.

I wydajcie ten zwiastun PL :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 15:31, Pietro87 napisał:

No jak zakończyli z ta optymalizacją techniczną co w pseudo-teście Lucasa...


Widzę, że nie masz na co czekać, bo wiesz już o grze wszystko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem właśnie przed chwilą na Facebooku, że CD-Projekt pochwalił się końcem produkcji swojego dzieła.

No cóż, pozostaje mi życzyć im jak największej sprzedaży i przede wszystkim wysokich ocen gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę doczekać się do 12 maja a co do 16 żeby w końcu pograć w najlepszego RPG-a tego roku jeżeli nie pobije go inna gra ale wierzymy w naszych byle więcej takich gier;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@karvaialka

Ten typ tak ma XD

No więc wygląda na to że animacje podawania przedmiotów i lepsza mimika doczeka się patcha, tak już niektórzy jęczą że dla świętego spokoju będą musieli to poprawić XD
Szkoda że za 3 tygodnie skoro już w tłoczni gra jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 15:31, Pietro87 napisał:

System walki - moje subiektywne zdanie, slasher gorszy niż w DA2 [wal w guzik A i B i
wioooo!]


Jak rozumiem miales okazje zagrac skoro oceniasz? Ja akurat gralem na Konferencji CDP i walka wcale nie polega na naciskaniu dwoch przyciskow. Juz na normalnym poziomie trudnosci jest dosc wymagajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oceniam to co widziałem, bo nie - grać siła rzeczy nie grałem, a napisałem wyraźnie : moje subiektywne zdanie.
Chyba mogę sobie postękać na pre order za prawie 270 zeta =)


@karvaialka

Naucz się czytać ze zrozumieniem [zwłaszcza co znaczy słowa "jak" i "jeśli"] i wróć.
Podałem tylko to co jest ogólnie wiadome tudzież to co możesz zobaczyć chociażby na ostatniej prezentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 15:29, Bonaventtura napisał:

choć pewnie się zaraz głosy pojawią dlaczego w takim razie premiera
nie ma miejsca jutro :P


Bo po ukończeniu gry trzeba ją jeszcze m.in. wrzucić do tłoczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę narzekacze zaczynają się już pojawiać, a jak wiadomo ci co najwięcej dymu robią pierwsi rzucą sie na grę.Wiadomo że Wiedzmin 2 raczej nie będzie grą epicką, przełomową itp. Ja w każdym razie cieszę się że nie ma tu seteki tabelek itp rzeczy, typowych dla systemów fantasy, ale tak już mam że nie lubie babrać się, w tym wszystkim, po latach grania i prowadzenia systemów narracyjnych takich jak np Wampir Maskarada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 15:29, Bonaventtura napisał:

no zaskoczony jestem oczywiście pozytywnie... wynika z tego że jak się chce to terminów
dotrzymać można... choć pewnie się zaraz głosy pojawią dlaczego w takim razie premiera
nie ma miejsca jutro :P


Chociażby po to, by do 17-tego wzrosły ceny Optimusa na giełdzie. A wtedy Woo-Cash zarobi ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować