Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt RED ukończył prace nad grą Wiedźmin 2: Zabójcy Królów!

57 postów w tym temacie

Bardzo dobra informacja ;)
Już nie mogę się doczekać premiery ;)

Jedyne co muszę zrobić to zabrać się za cześć pierwszą bo potrzebuje zapisu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, teraz już tylko czekać.

Mam tylko nadzieję, że nie dostaniemy wersji która na niektórych konfiguracjach będzie grywalna dopiero po wydaniu patcha ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 18:51, Pietro87 napisał:

No dobra o ile już te 4:3 można zrozumieć, bo w dzisiejszych czasach panowanie objął
format HD to już 16:10.. to lekka przesada.
Przecież to jest obok 16:9 najpopularniejszy współczynnik kształtu obecnych monitorów
w panoramie [ba większość średniej klasy 19'' to jest 16:10, już pomijam tu lekką prywate
bo sam mam monitor 16:10].

A system walki - jak już miał być arcade, to była tona lepszych systemów do zerżnięcia
niż takie cudactwo jak wymyślili : np system z Assasin Creeda czy z Demons Soul czy z
Ninja Gaiden, albo od biedy i z DMC4 [nikt nie każe im wrzucać żywcem systemu z DMC4
ofc, ale mechanikę kombosów mogli sobie zrobić na tym wzorcu, zamiast debilnego wciskania
2-3 guzików na krzyż...]



Najpierw powinieneś zagrać a potem powiedzieć jak wypada walka, mi sie nie podobała walka z assassins creed ale to moze dlatego ze w ogole cala seria mi nie przypada do gusty, ja chce wyprobowac ten system walki zaprezentowany w gameplayach, wyglasda bardzo fajnie i mam nadzieje ze wlasnie taki bedzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 15:30, ArkStorm napisał:

Nie mogę się doczekać :)) Do 17go maja jeszcze trochę czasu, przy dobrych wiatrach skończę
3 rozdział licencjatu i będę mógł w pełni oddać się grze :)


Mam dokładnie ten sam problem :D Ale perspektywa beztroskiego grania motywuje do pracy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to ja jestem ładnie mówiąc poirytowany.

"Edycja Kolekcjonerska gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów (9999 numerowanych egzemplarzy) jest dostępna wyłącznie w przedsprzedaży w sklepie gram.pl. Zamawiając to wydanie będziecie mogli zagrać dzień wcześniej (czyli 16 maja o godzinie 0:01)"

Ok, wszystko fajnie, ale do cholery jasnej grę dostanę 13 a nie 16. To co, przez 3 dni mam się patrzeć i podziwiać pudełko? No po prostu jaja. Jestem cholernie rozczarowany tą polityką. Dostanę grę na 3 dni nim będę w stanie ją odpalić... To tak jakbyście uwiązali psa, który nie jadł przez miesiąc nic a metr przed nim postawili miskę pełną mięsa. Mógłby je tylko oglądać i wąchać, ale nie poczuje smaku.

Dlatego powiem szczerze, że zastanawiam się nad zrezygnowaniem z tejże wersji. Mam wydać 230zł, aby popatrzeć na karton? No chyba sobie kpicie. Nie wiem, któż wymyślił ten jakże rewelacyjny plan jednakże śmiem twierdzić, iż był pod takim wpływem alkoholu, który zakwalifikowałby go do Księgi rekordów Guinnessa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 01:27, DODO1992 napisał:

Dlatego powiem szczerze, że zastanawiam się nad zrezygnowaniem z tejże wersji. Mam wydać
230zł, aby popatrzeć na karton? No chyba sobie kpicie.


Jak wiadomo w EK znajduje sie tylko i wylacznie sama gra Wiedzmin 2 i nie ma zadnych dodatkow jak artbook, kosci, karty czy inne rzeczy. Jak zwykle - dystrybutor poszedl na reke graczom i jeszcze jest zle. Blizzard dla przykladu w przypadku WoWa i StarCraft II nie pozwalal na wczesniejsza zabawe nawet posiadaczom EK, trzeba bylo chcac nie chcac czekac do dnia premiery mimo iz w roznych sklepach gre dalo sie kupic kilka dni przed premiera. W przypadku Wiedzmina 2 nie dosc, ze bedziesz mogl zagrac wczesniej to na dodatek zeby miec pewnosc, ze nic sie po drodze nie stanie gra zostanie wyslana wczesniej. I jak oczywiscie wiadomo sklep ma bardzo duzy wplyw na polityke wydawnicza dystrybutora. Litosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 01:27, DODO1992 napisał:

Dlatego powiem szczerze, że zastanawiam się nad zrezygnowaniem z tejże wersji.


A rezygnuj. nie robisz nikomu łaski. Nie kupisz Ty, kupi kto inny - świat się nie zawali, a kasa zostanie Ci w kieszeni.

Dnia 28.04.2011 o 01:27, DODO1992 napisał:

Mam wydać 230zł, aby popatrzeć na karton? No chyba sobie kpicie.


Do kogo to mówisz?

Dnia 28.04.2011 o 01:27, DODO1992 napisał:

Nie wiem, któż wymyślił ten jakże rewelacyjny plan jednakże śmiem twierdzić,
iż był pod takim wpływem alkoholu, który zakwalifikowałby go do Księgi rekordów
Guinnessa.


Ty to piszesz tak zupełnie serio-serio? Ile masz lat, jeśli wolno spytać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można było, i będzie można zgłosić sprzeciw. Właśnie to zrobiłem a to czy go aprobujecie czy też nie to są już Wasze subiektywne odczucia.

Wojman - przede wszystkim czeka się na grę a nie na dodatki. Co prawda są fajne, jest ich dużo, brawo. Jednakże co mi z nich? Przejrzę, poczytam, popatrzę a następnie włożę do kartonu gdzie w głównej mierze dalej będą leżeć. Dostając grę chcę w nią zagrać a nie czekać aż łaskawie zwolni się DRM. Trzeba przyznać, że CDP Red dołożyło starań, aby zabezpieczenia były jak najbardziej przyjazne graczom, nie zmienia to jednak faktu, że dostając grę nie możesz w nią grać. Powiem szczerze, że jeśli w Internecie pojawi się sposób na ominięcie magicznej blokady przed upływem jej zwolnienia to nie omieszkam jej zastosować. Mają oczywiście na względzie ogromny szacunek dla twórców i ich dzieła, które po prostu jakością powala i mogę śmiało powiedzieć, że przyćmi chociażby Dragon Age 2 (który osobiście mnie nie zadowolił) to powiem, że tą sytuacją jestem po prostu zniesmaczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 12:59, DODO1992 napisał:

Wojman - przede wszystkim czeka się na grę a nie na dodatki. Co prawda są fajne, jest
ich dużo, brawo. Jednakże co mi z nich? Przejrzę, poczytam, popatrzę a następnie włożę
do kartonu gdzie w głównej mierze dalej będą leżeć.


Po co w takim razie kupujesz kolekcjonerkę?

Dnia 28.04.2011 o 12:59, DODO1992 napisał:

Dostając grę chcę w nią zagrać a nie czekać aż łaskawie zwolni się DRM.
Trzeba przyznać, że CDP Red dołożyło starań, aby zabezpieczenia były jak
najbardziej przyjazne graczom, nie zmienia to jednak faktu, że
dostając grę nie możesz w nią grać.


Skoro zależy Ci na grze i na pomyślności CDP Red, to postaraj się zrozumieć motywy drugiej strony - oni nie chcą, by gra wyciekła do sieci przed premierą. Czekałeś 3 lata, poczekaj 3 dni więcej.

Dnia 28.04.2011 o 12:59, DODO1992 napisał:

Powiem szczerze, że jeśli w Internecie pojawi się sposób na ominięcie
magicznej blokady przed upływem jej zwolnienia to nie omieszkam jej
zastosować.


Nie pojawi się.

Dnia 28.04.2011 o 12:59, DODO1992 napisał:

Mają oczywiście na względzie ogromny szacunek dla twórców i ich dzieła,


Jeśli masz szacunek do twórców, to zrozum, że nie robią Ci tego na złość - po premierze DRM ma być zdjęty, bo przestanie być potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego co powiedzieli koledzy wyżej, od siebie dodam, żebyś nie był takim pesymistą.

Grę zawsze możesz dostać dopiero 16, czy nawet 17.
Jak kurier zabłądzi, wysyłka się opóźni, kosmici paczkę porwą (oczywiście nie życzę tego). Więc być może nie ma o co się bulwersować ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 01:27, DODO1992 napisał:

Za to ja jestem ładnie mówiąc poirytowany.


To akurat widać ;) Normalnie, każdą inną grę, dostałbyś na 1 dzień przed premierą. Ale, skoro Wiedźmin ma mechanizm aktywacyjny, który umożliwia odpalenie 1 dzień przed premierą, to dlaczego nie wysłać go już trochę wcześniej, aby zagwarantować wszystkim, że ten dzień przed premierą gra będzie już na 100 % u nich w domach.

Ale, cóż - jak zwykle, niektórzy wolą postawić całą sytuację na głowie i z miłego gestu zrobić skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować