Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III na ostatniej prostej. Premiera gry coraz bliżej

57 postów w tym temacie

Błagam, tylko nie róbcie premiery na jesień!!!!11one
Mój porftel tego nie wytrzyma(szczególnie po perfidnym przesunięciu premiery hommVI).
Jak tu się dziwić że ludzie pracą skoro wydawcy uwzięli się na jedną pore roku? Jakby wakacje dla nich nie istniały *_*

PS. Aż dziw bierze skąd znana już jest cena D3 skoro nic o premierze jeszcze nie wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku to majątek człowiek wyda na gry a tutaj jeszcze mowa o Diablo III :D

@Buachu --> Cena może ulec zmianie, więc nie sugeruj się tą co jest podana, bo ona nie jest pewna w 100% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News tylko po to aby na nowo przypomnieć o grze. W przypadku Blizzarda "ostatnia prosta" może potrwać do 2012 roku. Nie ma też oficjalnej daty premiery podanej a gdyby gra miała wyjść tak szybko to ogłoszenie musiałoby być z kilkumiesięcznych wyprzedzeniem. No i jeszcze mają do wydania Heart of the Swarm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 17:52, Arcling napisał:

News tylko po to aby na nowo przypomnieć o grze.

Albo po to, aby przypomnieć o preorderze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 17:52, Arcling napisał:

News tylko po to aby na nowo przypomnieć o grze.


Dokładnie to samo pomyślałem. To już nie ten sam Blizzard co kiedyś. Pewnie trójka nie okaże się niczym nadzwyczajnym, a i tak miliony ludzie kupią (głównie ze względu na tytuł). I dalej będą doić graczy przez WoWa. W moim przekonaniu pozycję najlepszych twórców gier przejęli Valve i Rockstar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej ciekawi czy wiadomo już coś na temat edycji kolekcjonerskiej? Jako wieloletni fan Blizzard''a wolałbym kupić sobie tą nieco "bardziejszą" wersję. Narazie mam EK SC2 (właśnie ze sklepu gram.pl) i jestem zadowolony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, ja wole czkać na pre-ordery ewentualnych edycji kolekcjonerskich, niech i już kosztuje nawet te 3 stówy z okładem, tego tytułu wstyd nie kupić na full wypasionego =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 18:12, qwerty5712 napisał:

Czy jeśli zamówię preorder i pojawi się kolekcjonerka to mogę ją zmienić na kolekcjonerską.


Będziesz mógł anulować zamówienie zwykłej wersji i zamówić Kolekcjonerkę na na nowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 17:58, Konrad512 napisał:

Dokładnie to samo pomyślałem. To już nie ten sam Blizzard co kiedyś. Pewnie trójka nie
okaże się niczym nadzwyczajnym, a i tak miliony ludzie kupią (głównie ze względu na tytuł).

Po części to prawda, ich polityka niewiele się już różni od takiego EA czy Activision. SC2 mnie w większości nie zawiódł (poza pewnymi elementami fabuły z kampanii, gameplay jest bardzo dobry). W D3 fabuła aż tak istotna nie była, dlatego mam nadzieję, że nie skopią tej gry. Zresztą nie robią z tego MMO.

Dnia 28.04.2011 o 17:58, Konrad512 napisał:

I dalej będą doić graczy przez WoWa.

Heh, w WoWa właśnie nie gram od pewnego czasu między innymi ze względu na odgrzewany kotlet. Póki w lore coś się ciekawego nie stanie (a Cata moim zdaniem ma już w ogóle fabułę pozbawioną głębszego sensu, to co aktualnie z nią robią) lub nie dodadzą czegoś naprawdę nowego i ciekawego to nie wrócę.

Dnia 28.04.2011 o 17:58, Konrad512 napisał:

W moim przekonaniu pozycję najlepszych twórców gier
przejęli Valve i Rockstar.

Rockstar trochę mi się już przejadł (nie zaprzeczam jednak, że są dobrą firmą), ale co do Valve to nadal czekam na HL-3 lub jakiś nowy epizod (druga opcja mniej prawdopodobna).

TBKPredator
Na pewno będzie, jak zwykle. Na razie nic nie wiadomo o jej zawartości. Liczę na to, że będzie lepsza od tych od WoWa (nie będzie lustrzanym odbiciem ich zawartości). SC2 tutaj dobrze się wyróżnił zawierając min. komiks i pen-drive. Może do D3 również dodadzą jakiś dobry gadżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby wydać w jakimś mniej obładowanym czasie premierami innych gier. Tylko ten miesiąc już mnie prawie zassał. Na samą grę jakoś specjalnie nie czekam, ale czuję, że to kolejny tytuł, który każe odkurzyć mi blaszaka i ponownie korzystać z myszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować