Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III na ostatniej prostej. Premiera gry coraz bliżej

57 postów w tym temacie

Mam nadzieje ze następny rok będzie mniej owocnych tytułów i w co nie zagram w tym roku zagram w następnym.
Ja i tak sadze ze Diablo III będzie na początku 2012, było by najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech wyjdzie pod koniec roku ,albo już w przyszłym ;p Portfel nie wytrzyma zakupów po 200 zł na grę jak znać blizzarda :) Jeśli już tak są blisko końca, to jestem bardzo ciekawy co ma na ten temat do powiedzenia nasz rodzimy dystrybutor. Najważniejsza dla mnie są informacje po ile będzie Diablo III i jak będzie stała lokalizacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O TAK!!! Nareszcie. Coś czuję że tegoroczna gwiazdka będzie b. diabelna ;p
A tak serio to niech ją dopracują jak to zawsze Blizz robi ze swoimi grami,bo może chce ją wydać przed Torchlightem 2. A pośpiech jest złym doradcą.
A pre-ordera nie składam bo liczę na EK!
MUST HAVE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 17:52, Arcling napisał:

News tylko po to aby na nowo przypomnieć o grze. W przypadku Blizzarda "ostatnia prosta"
może potrwać do 2012 roku. Nie ma też oficjalnej daty premiery podanej a gdyby gra miała
wyjść tak szybko to ogłoszenie musiałoby być z kilkumiesięcznych wyprzedzeniem. No i
jeszcze mają do wydania Heart of the Swarm...


Powiedzą, powiedzą - na Blizzconie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 17:58, Konrad512 napisał:

> News tylko po to aby na nowo przypomnieć o grze.

Dokładnie to samo pomyślałem. To już nie ten sam Blizzard co kiedyś. Pewnie trójka nie
okaże się niczym nadzwyczajnym, a i tak miliony ludzie kupią (głównie ze względu na tytuł).
I dalej będą doić graczy przez WoWa. W moim przekonaniu pozycję najlepszych twórców gier
przejęli Valve i Rockstar.


Brednie :P Opierasz swoje zdanie na tym, że nie lubisz World of Warcraft... Bo w StarCrafta 2 nie grałeś na pewno - miliony ludzi do dziś zagrywają się w multi (w tym ja) i długo nie przestaną, a kampania singlowa pokazała, że nawet w takiej oldskulowej strategii singiel może być długi i różnorodny. Właśnie SC2 pokazał, że na gry Blizza warto czekać. Blizzard to NIE TYLKO WoW, choć niektórzy cały czas tak myślą.

A D3 naprawdę może wyjść w tym roku. Beta ma rozpocząć się przed Blizzconem - najperwniej jakoś w wakacje. A od bety do premiery gry - parę miesięcy. Jest szansa na Diabelski prezent pod choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 19:43, karolekx23x napisał:

Mam nadzieje ze następny rok będzie mniej owocnych tytułów i w co nie zagram w tym roku
zagram w następnym.


Jak za mało to źle, jak za dużo to też źle. To chyba lepiej jak wychodzi dużo dobrego? Co prawda kasy trochę ubędzie ale lepiej tak niż później narzekać na brak gier...

Co do Diablo III... nie mam na to czasu :) jakoś mnie ta gra mało obchodzi, nie przepadam za H&S, no i TA cena. Może jak stanieje (za ile lat?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdąrzysz posiwieć Kamyk;] Diablo 2 ma już 11 lat a cena nie spada poniżej 50 zł więc jeśli wyjdzie pod koniec tego roku pod koniec 2013 może będzie już stał stówe;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W WoWa grałem przez NAPRAWDĘ wiele godzin (myślę, że z 1000 spokojnie), więc gadanie, że nie lubię WoWa jest śmieszne. Po prostu od kilku lat Blizzard serwuje nam to samo w kółko, jeszcze ostatnio mają przykry nawyk wycinania i wklejania starych raidów i "przerabiania" ich na nowe poziomy. A SC2 to poprostu SC 2.0, czyli StarCraft z lepszą grafiką, lekkimi zmianami w multiplayerze i brakiem LAN, który skutecznie dyskfalifikuje go dla pro-gamerów. Blizzard nie wykazał się specjalną inwencją twórczą wypuszczając po 10 lat coś, co spokojnie można nazwać odgrzanym kotletem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejna gra na kompa za 200 zł... (tak, wiem, że nie jest to cena w 100% pewna). Strasznie one teraz drożeją. Jeszcze chwila i nie będzie różnicy w cenie między grami na konsole a tymi na kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 22:40, Gregario napisał:

swego czasu Blizzard mówił że D3 pojawi się dopiero w 2012r. więc wstrzymałbym się z
euforią że już niedługo pojawi się gra.

A potem sprostował mówiąc "rok 2011 jest naszym celem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten rok będzie naprawdę syty jeśli chodzi o gry :]
Nic tylko się cieszyć, zawsze lepiej mieć za dużo niż za mało do zrobienia w wolnym czasie. Pierwszy na horyzoncie Wiesław za kilkanaście dni.

Swoją drogą ciekawe kiedy zaczną betę. Świerszcze mówią ze maja to ogłosić koło 9 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sukcesem na pewno bedzie ale az za 200zl prawie? No coz... w koncu to blizzard wiec sie tyle zaplaci ale i tak cena wysoka. Tyle starcraft 2 chyba kosztowal w dniu premiery prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować