Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III na ostatniej prostej. Premiera gry coraz bliżej

57 postów w tym temacie

9 maja Blizzard prawdopodobnie ogłosi datę bety (pewnie na wakacje). Więc istnieje duże prawdopodobieństwo że Diablo 3 wyjdzie jeszcze w tym roku w okolicy listopada/grudnia.

Mówicie ze w tym roku dużo gier , to fakt jest w co pograć lecz dla mnie D3 jest tym na co czekam najbardziej więc obojętnie co będzie miało premierę i tak Diabełek jest na pierwszym miejscu ^^.

Co do ceny : na 99% jestem pewien że ceną D3 będzie porównywalna do tej z SC2.
Blizzard rzadko wypuszcza jakąś grę (nie liczę dodatków do WoW ) więc cena 200/400(EK)zł jest jak najbardziej uzasadniona.

Ale jak to bywa z Blizzardem do póki gra nie trafi na półki sklepowe niemożna być nie czego pewnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiście bym chcial Diablo 3 na gwiazdkę 2011 z prostego względu. Chciałbym by ta gra jeszcze poszła na moim leciwym PC z Athlon64x2 i GF 8800. Teraz by jeszcze poszła, a za rok czy dwa wątpię, a low detali to jak tania kiełbasa, której już psy nawet nie chcą jeść.

Niech wyjdzie, ta gra itak będzie rządzić na PC przez następne 5 lat, wiec nawet jak nie masz pieniążków, to kupisz później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wszyscy biją z tym 200zł To w dużej mierze marża sklepów, ja kupiłem SC2 3-4 dni po premierze za 150zł (odbiór osobisty). Wystarczy poszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem opinie, że to ma być podoobno Diablo 2 zrobione z wykorzystaniem najnowszych technologii...cóż jeśli tak, to pewnie otrzymamy grę z dobrą grafiką, ale przestarzałą mechaniką, a mimo to oceny i tak będą nieziemsko wysokie-.-

Już widzę jak w CD-A będą się zachwycali tą grą...podobnie było z Torchlightem. Mimo beznadziejnej mętnej muzyki, współczynnik ten oceniono na 8 punktów ponieważ "muzyka była robiona przez ludzi od Diablo...) Tak więc Diablo III ocenią pewnie na 10/10 ponieważ to gra twórców Diablo.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 15:07, Lucas01 napisał:

Takie artykuły są po prostu nudne już. Co tydzień pojawia się podobny. Nie wiem czemu
ma to służyć chyba podburzaniu graczy

Spójrz proszę na datę newsa... trochę nieaktualny a po drodze powstało wiele wiele innych plotek.. Odnośnie premiery :P Wtedy jeszcze nawet nie znano daty wypuszczenia BETY.. [chyba]

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 15:28, Ostrowiak napisał:

si non confectus non reficat


No ale właśnie chodzi o to, ze jak zabierałem się za Diablo II po ukończeniu gry Titan Quest, to odrzuciła mnie cała mechanika zabawy:/ Skille jakieś dziwne są i w ogóle, niewiadomo co robią i są do siebie podobne (np paladyn mający masę dziwnych aur), a dodatkowo nie ma czegoś takiego jak pasek, na którym można by umieszczać umiejętności, naraz można mieć aktywne tylko dwa skille:/ Mnie to odtrąciło bardzo szybko bo nie chciałem uczyć się na nowo sposobu używania skilli:/ Chociaż jeśli ktoś zaczynał od Diablo to może nie ma takich problemów...niemniej uważam taki system za mało praktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 15:35, Piterixos napisał:

No ale właśnie chodzi o to, ze jak zabierałem się za Diablo II po ukończeniu gry Titan
Quest, to odrzuciła mnie cała mechanika zabawy:/ Skille jakieś dziwne są i w ogóle, niewiadomo
co robią i są do siebie podobne

Kiepskie podejście do gry.. i wcale nie są podobne do siebie.. są ewentualnym rozwinięciem poprzednich

Dnia 24.12.2011 o 15:35, Piterixos napisał:

(np paladyn mający masę dziwnych aur),

Jak to dziwnych... aury są wypas.. wiele pomagają.. Tobie i drużynie na BN. Paladyn jest najlepszą z postaci w grze i ogólnie rzecz biorąc najdroższą na BN jesli chodzi o ubranie go....

Dnia 24.12.2011 o 15:35, Piterixos napisał:

ma czegoś takiego jak pasek, na którym można by umieszczać umiejętności, naraz można
mieć aktywne tylko dwa skille:/

Nigdy nie stawiaj na jednej szali dwóch gier z innych praktycznie epok. To tak jakbyś grał w Dragon Age a potem się przesiadł na Baldur''s Gate II... i zaczął gadać, że mechanika gry nie taka inne czary... i w ogóle bla bla bla.. U know What i Mean ?

Dnia 24.12.2011 o 15:35, Piterixos napisał:

Mnie to odtrąciło bardzo szybko bo nie chciałem uczyć się na nowo sposobu używania skilli:/

Nie wiem co tam było takiego trudnego... każdy skill można np przypisać F1, F2 itp itd. Dosyć szybko nimi operując a później już się używa tylko głównych skili oraz skilli atakujących.

Pozdrawiam i wesołych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować