Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_1b65b0d7fd3e3690d178abb89b8e688ffde38449362b2f20807b7cbef683104a

Need for Speed: The Run

22 postów w tym temacie

"Firma Electronic Arts Polska oficjalnie zapowiedziała grę Need for Speed: The Run. Wyścigi są tworzone przez studio EA Black Box i zostaną wydane 18 listopada w polskiej wersji językowej na pecetach, Xboksie 360, PlayStation 3, Wii oraz 3DS.

Potwierdziły się doniesienia, że w produkcji przemierzymy Stany Zjednoczone od San Francisco aż po Nowy Jork (a dokładniej trasę od mostu Golden Gate do Empire State Building). Podczas zabawy będziemy pędzić na złamanie karku przez zatłoczone miasta, oblodzone górskie zakręty i wąskie drogi w kanionach. W wielu sytuacjach pogoni nas policja.

Twórcy zapowiadają wciągającą fabułę, potężną dawkę akcji, najszybsze samochody na świecie i oszałamiającą grafikę. Nowy Need for Speed skorzysta z potencjału silnika Frostbite 2, który będzie odpowiadał za oprawę wizualną i model jazdy. Rozgrywkę sieciową ma napędzać ulepszony Autolog, czyli system znany z Hot Pursuit i Shift 2 Unleashed."


Nie wiem jak wam ale mi trailer przypomina Alana Wake''a :D
Gra wygląda fajnie, ale boję się, żeby nacisk na fabułę nie był zbyt duży, bo to nadal NFS, a w nim przecież chodzi o ściganie. Za to podoba mi się, że będzie na silniku Frostbite 2. Fajnie, że będziemy przemieżać aż tak dużą trasę (przecież miasta są po dwóch stronach Ameryki!). A, no i okładka jest zaj***sta. Naprawdę, strasznie mi się podoba.

20110429175844

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 18:06, peter000 napisał:

Ameryki!). A, no i okładka jest zaj***sta. Naprawdę, strasznie mi się podoba.


o! ja powiedziałbym, że okładka pasuje do gry klasy C (coś w stylu kioskowych gier za 10zł), a nie gry ze słynnej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawe, ale niestety najprawdopodobniej sobie nie zagram, ten silnik graficzny nie pójdzie na DX9, a do tego nawet gdybym zainstalował Win Vista/7, to i tak pewnie komp byłby zbyt słaby, żeby skorzystać z tej ''oszałamiającej grafiki'' bo na minimalnych/średnich gra wyglądała by jak z przed 5 lat.


Ale jak recenzje przekonają mnie, że gra jest dobra to pewnie kupię, nawet jeżeli będę musiał grać na minimalnych detalach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi coś wyjaśnić? Ta gra będzie polegała na jednym długim wyścigu? Tzn, bo z gameplay''ów widzę, że od czasu do czasu pojawia się napis "checkpoint" czyli wyglada na to że będzie jeden ekran ładowania i jedziemy, jedziemy, jedziemy, aż w koncu nam sie znudzi, wylaczamy, a potem od ostatnio checkpointa jedziemy :D A krajobraz się sam wszystko ładnie zmienia, wyjeżdzamy z zimowych terenów, na pustynię, widzimy jak powoli śnieg się roztapia itp, na tym to będzie polegać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pyknalem sobie w demko i jak najbardziej - calkiem spoko sie gralo. tylko KURNA przesadzaja z tymi blyskotkami, normalnie podczas tego intra dostalem oczoplasu i ataku padaki i epilepsji, 4 real...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gra nie jest zła, ale albo ja już za stary, albo faktycznie jest nudna, pojechałem kilka wyścigów i zabrałem się za co innego. Taka gierka na odstresowanie - jak meczyk w FIFA12, dla fanów symulacji już nie - to jak na NFS przystało - zręcznościówka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
Jestem w momencie gdy łapie mnie policja i muszę się wyrwać, pojawia się na ekranie przycisk czerwony B żeby to wciskać i się wyrwać. Doszedłem do tego, że tym klawiszem B jest spacja, wciskam klilka razy po czym coś się tam zaczynają szarpać i pojawia się niebieski klawisz X żeby wciskać. Wciskałem chyba każdy klawisz i nic się nie dzieje i nie mogę tego przejść. O co chodzi? Który to klawisz trzeba wciskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 14:36, Citkowsky napisał:

Mam problem.
Jestem w momencie gdy łapie mnie policja i muszę się wyrwać, pojawia się na ekranie przycisk
czerwony B żeby to wciskać i się wyrwać. Doszedłem do tego, że tym klawiszem B jest spacja,
wciskam klilka razy po czym coś się tam zaczynają szarpać i pojawia się niebieski klawisz
X żeby wciskać. Wciskałem chyba każdy klawisz i nic się nie dzieje i nie mogę tego przejść.
O co chodzi? Który to klawisz trzeba wciskać?

Zgaduję, że masz podłączonego pada. Odłącz, wtedy pokażą się klawisze klawiaturowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować