Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzące starcie Call of Duty i Battlefield to dla szefa EA Games sprawa osobista

21 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Electronic Arts ze swoim Battlefield 3 szykuje frontalny atak na pozycje, które dzięki serii Call of Duty okupuje Activision. Dla Franka Gibeau, szefa EA Games, to jednak coś więcej niż tylko walka o rynek gier FPS.

Przeczytaj cały tekst "Nadchodzące starcie Call of Duty i Battlefield to dla szefa EA Games sprawa osobista" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO BF wygrał jakościowe starcie już w zeszłym roku, ale wyniki finansowe były jednak nieporównywalnie niższe od CoDa (hejterem nie jestem, sam Black Ops kupiłem). Taki Captain Obvious. W każdym razie życzę powodzenia.

Co do The Old Republic - jakoś nie mogę się wyzbyć wrażenia, że to będzie finansowa klapa (choć jest to wbrew zasadom logiki), nie wątpię natomiast w sukces ME3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO po tym co zobaczyłem w gameplay''u BF3 będzie w singlu tym samym co Call of Duty (co złe nie jest, jestem fanem CoDa), jedyne co go wyróżnia to engine, a to za malo, by pokonać giganta, jakim jest seria Activision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem postępowania Acti, przecież to są ludzie którzy się wywodzą z Atari i gdy widzieli że Atari tworzy tylko dla zarobku odeszli i stworzyli Activision. A teraz co oni robią? To samo, i skończą podobnie to tylko kwestia czasu. Gier nie powinno się tworzyć tylko dla kasy tak samo nie tworzy się obrazów bądź muzyki, uważam to strasznie za nie etyczne. Mam cichą nadzieję że tym razem CoD straci koronę na rzec BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO nie ma szans na to że BF wygra. Kupowanie każdego CoDa weszło wielu ludziom w krew, mimo tego że ma tylu anty-fanów co roku sprzedaje się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 22:11, Szympek napisał:

@gghju
Zaczął i skończył się na mw....


Co ty pie****isz za przeproszeniem. Cod1 i 2 były mega wypasione dlatego 4 odniosła taki sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię oceniać gier przed ich wyjściem, ale... Po BC2 mocno trzymam kciuki za DICE. Niech się nachapią, będą wtedy na bank kolejne części BF. Jeśli tylko woda sodowa nie uderzy im od tego do głowy, niech się pławią w kasie. Za te setki godzin, jakie przez nich przehulałem w sieci, musi być jakaś kara... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Acti nie zmieni taktyki, to szczerze wątpię w zwycięstwo kolejnego CoDa. Może i będzie miał większą sprzedaż, ale ja wolę patrzeć na oceny recenzentów i graczy, niż na liczbę sprzedanych kopii.
Jeszcze kupa czasu do premier, a o nowym "Kalofie" jeszcze nie wiemy prawie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 01:24, Myszasty napisał:

Nie lubię oceniać gier przed ich wyjściem, ale... Po BC2 mocno trzymam kciuki za DICE.
Niech się nachapią, będą wtedy na bank kolejne części BF. Jeśli tylko woda sodowa nie
uderzy im od tego do głowy, niech się pławią w kasie. Za te setki godzin, jakie przez
nich przehulałem w sieci, musi być jakaś kara... ;)


Coś w tym jest niezaprzeczalnie, sam nie patrzę już na licznik, powiem tylko tak, na konsoli mam 300h gry w multi - a na PC lekko dopiero koło 40, tak czy siak gra warta każdej złotówki i warta kupienia na obie platformy, ba jest to jedyna gra którą kupiłem i na PC i na PS3, idąc dalej w podobny sposób dokonam zakupu kolejnej części - na COD nie czekam, pewnie jeśli wydadzą coś takiego jak demo to może zagram, zapewne zobaczę identyczny gameplay jak w przypadku 2 ostatnich CoD i na tym się skończy, po BO powiedziałem ni ma .... we wsi, CoD jako marka dla mnie zczezla i niech gnije w otchłani nieskończoności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To być albo nie być dla szefa EA. Osobiście liczę na bardzo dobrą akcję w nowym codzie ;p Jestem bardzo ciekawy co to będzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD zaczęło się na CoD1, a skończyło na CoD:MW1, choć tak naprawdę to się nie skończyło, bo było jeszcze CoD5 i MW2, na których niby się skończyło dla jednych ale potem wyszło BO i trwa dalej dla drugich, dla których CoD skończy się -lub nie- na MW3 ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować