Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: The Run ujawnione, seria wciąż jest pełna samochodów i asfaltu

44 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Ot, widocznie EA uznało, że warto by nieco urozmaicić dzień przyjemną niespodzianką. Oto trailer gry, o istnieniu której nikt nawet nie wiedział. Panie i Panowie - przed Wami Need for Speed: The Run.

Przeczytaj cały tekst "Need for Speed: The Run ujawnione, seria wciąż jest pełna samochodów i asfaltu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zomg, dziesięć nowych NFSów co roku... Ich chyba pokręciło do końca... Daliby od siebie odpocząć na jakiś czas, taka konstruktywna przerwa i czas do namysłu mogłyby im zdecydowanie pomóc. Przy okazji okazałoby się czy ktokolwiek za nimi tęskni xD

"Wygłodzić" graczy przez te 2-3 lata, i w tym przypadku zrobić reboot całej serii. Tylko jeden warunek - nowa gra musiałaby być dopieszczona w każdym calu. Wtedy gwarantowany hicior i porażające wyniki sprzedaży... A tak to faszerują nas taką kaszanką... To już przypomina "Klan" albo "Plebanię", a ja bym wolał np. "Californication" :D

Wystarczy popatrzeć na Codemasters i GRID. O dwójce cisza póki co, a już jest pewniakiem jeśli chodzi o sukces. Rzesze fanów tylko czekają, są wygłodniali, nadal zachwyceni jedynką, ale chcą więcej. więcej, więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 08:51, Pain_Blaster napisał:

... co jest bardzo dobrym newsem, bo Split/Second było świetną arcadówką, w którą przegrałem
sporo godzin.


Może jakbyś zaczął wygrywać to szybciej by Ci się znudziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 08:35, sp33dyS napisał:

Lol, o ile mogę zrozumieć dlaczego w newsie jest 11 listopada to nie czaję skąd się wziął
18 listopada...

Amerykanie pisząc datę piszą najpierw miesiąc, później dzień. Stąd m.in. w telefonach komórkowych kilka różnych opcji zapisu daty i stąd data premiery odczytana jako 18 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 09:03, NemoTheEight napisał:

Amerykanie pisząc datę piszą najpierw miesiąc, później dzień. Stąd m.in. w telefonach
komórkowych kilka różnych opcji zapisu daty i stąd data premiery odczytana jako 18 listopada.

Sorry. 15. 18 to pewnie błąd wynikający z tego, że ktoś nieuważnie spojrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 09:03, NemoTheEight napisał:

Amerykanie pisząc datę piszą najpierw miesiąc, później dzień. Stąd m.in. w telefonach
komórkowych kilka różnych opcji zapisu daty i stąd data premiery odczytana jako 18 listopada.


Wiem, jak Amerykanie piszą datę....
Oglądałeś w ogóle ten teaser? Tam jest 11.15.2011, a nie 11.18.2011.
Autor newsa napisał 11 listopada. Po 2 w nocy, zmęczony, mógł tak tę datę przeczytać. Ale gdzie tam można znaleźć 18 to ja nie wiem.

EDIT: No właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 08:01, CharonPL napisał:

Zomg, dziesięć nowych NFSów co roku... Ich chyba pokręciło do końca... Daliby od siebie
odpocząć na jakiś czas, taka konstruktywna przerwa i czas do namysłu mogłyby im zdecydowanie
pomóc. Przy okazji okazałoby się czy ktokolwiek za nimi tęskni xD

"Wygłodzić" graczy przez te 2-3 lata, i w tym przypadku zrobić reboot całej serii. Tylko
jeden warunek - nowa gra musiałaby być dopieszczona w każdym calu. Wtedy gwarantowany
hicior i porażające wyniki sprzedaży... A tak to faszerują nas taką kaszanką... To już
przypomina "Klan" albo "Plebanię", a ja bym wolał np. "Californication" :D

Wystarczy popatrzeć na Codemasters i GRID. O dwójce cisza póki co, a już jest pewniakiem
jeśli chodzi o sukces. Rzesze fanów tylko czekają, są wygłodniali, nadal zachwyceni jedynką,
ale chcą więcej. więcej, więcej...

No, nie wiem. To może być jak z Guns''n ''roses. Wypuszczali płytę co roku i były świetne. Wypuścili ostatnią 6 lat po poprzedniej i była do niczego. A w tym czasie, ich były gitarzysta, Slash wypuścił chyba 5 świetnych. Może więc lepiej, żeby EA robiło jednego dobrego NFS na rok niż jednego słabego raz na 5 lat?
P.S. Choć zdarzały się im i słabe NFSy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 07:50, Argael napisał:

Mam nadzieję, że gra będzie udana. Przydałby się dobry NfS w starym stylu, z fabułą itd.


Huh, NFS w starym stylu to części 1-6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 09:02, sirufok napisał:

Może jakbyś zaczął wygrywać to szybciej by Ci się znudziła?


Lol, skończyłem karierę mając rank 1 i nieraz z cheaterami wygrywałem, a znudziła mi się, bo wyszedł NFS Hot Pursuit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie ujawnione przypadkiem bo info miało wyjść trochę później ale jeden z Brytyjskich sklepów omyłkowo to opublikował wczoraj wieczorem no i teraz EA musi wyjść z tego obronną ręką więc dzisiaj do końca dnia mają przedstawić więcej informacji na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 09:27, ww3pl napisał:

Dzięki chłopaki - wiecie jak to w nocy. ;-)


@ww3pl
nie nie pomyliłeś się ani trochę - są dwie wersje filmiku - jeden ma datę 15 (ten wypuszczony przez USA bo dostaną wcześniej jak zawsze) a drugi ( http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=thYNVMNDyYg) ma datę 18 bo to europejska wersja którą otrzymały sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 09:39, TriPax napisał:

@ww3pl
nie nie pomyliłeś się ani trochę - są dwie wersje filmiku - jeden ma datę 15 (ten wypuszczony
przez USA bo dostaną wcześniej jak zawsze) a drugi ( http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=thYNVMNDyYg)
ma datę 18 bo to europejska wersja którą otrzymały sklepy


W takim razie zwracam honor suezuke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować