Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs na długi weekend - kto zgarnie Crysis 2 Nano Edition?

141 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2011 o 17:04, Laid_back napisał:

> dlaczego tylko na ps3?

Bo taki otrzymaliśmy od sponsora konkursu - darowanemu koniowi... itd.


Dokładnie to samo miałem na myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardzo miłe ogólnie z waszej strony, że staracie się nam graczom zrobić miłą niespodziankę za to że tu jesteśmy i piszemy na różne tematy growe, a zarazem dostać od Was jakiś bonus :) Pozdrawiam gram.pl członek od samego początku czyli od 2031 dni aż do końca :) Tom_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż...
Po pierwsze: Jestem zbyt skromny, żeby pisać, jaki ja to tak na prawdę fajny jestem. Wolałbym, żeby to ktoś za mnie napisał :P.
Po drugie: Ku zdziwieniu większości moich kolegów, nie jestem zachwycony grą w FPSy, poza tym nie mam ps3, ale mógłbym sprzedać ^^.

Ogólnie nie wezmę jednak udziału w tym konkursie, gdyż, bez obrazy, nie podoba mi się temat, na który mamy pisać. Jeszcze by mnie ktoś wziął za narcyza... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(Zgłoszenie do konkursu) "Kilka słów,czyli weekendowy konkurs gram.pl".

Witajcie!!!
Jest to mój pierwszy udział w konkursie,w którym chętnie wezne udział taka okazja zdarza się rzadko i szkoda było mi nie skorzystać udziału nawet jak nie wygram to świat się na tym nie kończy ale będę zadowolony z tego że wziełem udział w konkursie.:) Mam na imię Andrzej ma 16 lat jestem uczniem drugiej klasy gimnazjum. Moim marzeniem jest zostać producentem gier komputerowych dla tego że zainteresowało mnie do od pewnego czasu chciałbym zobaczyć jak to jest być tym producentem,każdy ma jakieś marzenia i cele w swoim życiu.Jak by przytrafiła mi się taka okazja żeby chociaż zobaczyć na czym to polega być tym producentem to bym się ucieszył może kiedyś okazja taka się trafi.Chciałbym za to poświęcić kilka słów o moim hobby:) wolny chwilach gram na komputerze w gry które mnie wciągają w swój świat w którą wcielam się postać bohatera.Gry w które przeważnie gram to :TOTAL OVERDOSE,GOTHIC I iII TUROK,BROTHERS INARMSEARNE IN BLOOD,GTA VICE CITY i ostatnia moja ulubiona gra to MASS EFFECT,która najbardziej wciągneła mnie przez długi czas której poświęciłem najwięcej czasu tej grze ,oczywiście jak wy wszyscy jestem bardzo zapalonym graczem.Zanim kupuję następne grzy to się zastanawiam czy mi się ona spodoba i czy mnie zainteresuje bo po co mam wydawać pieniądze na grę która mnie nie będzie interesowała :).Możecie mnie również znależć w sieci grającego Multipleryrównież w BATTEFIELD PLAY4 FREE,NFS WORLD.Dobra pora kończyć tą krótką historię o sobie.Mam nadzieje że dobrze wam będzie się czytało to co napisałem i znajdujcie podobieństwa do swojej osoby.:) Ze swojej strony dziękuję,że mogłem to napisać i wziąść udział w konkursie.Do zobaczenia i wszystkim życze powodzenia w konkursie :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZGŁOSZENIE

Jestem Nikodem.Mam 16 lat ( nie całe, bo w lipcu obchodzę urodziny ), a więc chodzę do trzeciej gimnazjum.Kocham siatkówkę ( najbardziej grać, chociaż nie pogardzę oglądnięciem meczu ), według mnie najlepszą "ekipę" ma ZAKSA Kędzierzyn - Koźle ( gdzie grają Zagumny i Świderski <3 ).Mam nawet zdjęcie z Jaroszem i Liktoras, oprócz tego autograf tej pani i Ignaczaka :).Drugim sportem jest snooker ( w którego nie gram ;/, ale bardzo chętnie oglądam razem z ojcem ), a najciekawszą grę prezentuje Ding Junhui.Uwielbiam muzykę.Najbardziej gatunki Rock/Metal ( jeśli chodzi o ten drugi, to głównie Heavy/Thrash ).Z Rocka ubóstwiam Pink Floyd ( albumy: The Wall ( widziałem/słyszałem na żywo niedawno - świetne przeżycie ), Division Bell i Atom Heart Mother ).A z Metalu ( hm...) Judas Priest.Polskie Zespoły, to głównie Budka Suflera i TSA.Nie pogardzę także dobrym punkiem ( KSU, Noir Desir ), rapcorem, np. Beastie Boys lub poezją śpiewaną - Marek Grechuta.Trzecim zainteresowaniem są oczywiście gry.Gram od 6 roku życia ( na początku w Toy Story i Jazz Jackrabbit :) ).O dziwo najlepszą grą jest dla mnie Grand Theft Auto: San Andreas ( przeszedłem 4 razy, 3 razy w języku angielskim, raz w polskim, a w multi spędziłem zapewne tysiące godzin ).Dlaczego "o dziwo"? Ponieważ nie jest to mój ulubiony gatunek, ani klimat.Świetnymi grami są Kozacy ( głównie część pierwsza ), Settlers ( II("stara"), III i IV ), Heroes of Might And Magic ( uwaga, uwaga - III :D ) i Atlantis ( I i II ).Zwiedziłem także kilka krajów: Holandię, Niemcy, Czechy i Danię.Najmocniej podobało mi się w Holandii w parku Efteling ( polecam każdemu - coś pięknego ).Na koniec dodam, że kolekcjonuję czapki z daszkiem :) ( przyznam nie mam ich "mega" dużo, bo większość jakie widzę w sklepach nie do końca mi się podoba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

entriu Andrzeju proponuje za miast brać udział w konkursie to zainwestuj w słownik(nie koniecznie ortograficzny)
kodi24 jesteś mistrzem ;) mam nadzieje że wygrasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(Zgłoszenie do konkursu) "Kilka słów,czyli weekendowy konkurs gram.pl".
Mam na imię Adrian mam 17 lat gram już od 10 lat moim pierwszy sprzęt do grania był stary dobry Pegasus lub NES.Najchętniej słucham rocka i metalu.Ulubione zespoły mógłbym wymieniać długo.Zajmuje się informatyką i lubię składać komputery,sam złożyłem swój komputer za około 1000zł i wszystkie gry odpalają się na najwyższych detalach jeśli chcecie to do mnie piszcie a będę mógł wam podać dobrą konfiguracje kompa i tanią i za darmo.Bardzo lubię grać w FPS i RPG.Aktualnie trenuje do turnieju w PES-a na turniej EGU organizowany w Białymstoku a tak w ogóle pochodzę z Białegostoku i jest piękny.Chętnie czytam gazety takie jak: Angora,GRY,CD-ACTION.Interesuję się także fotografią.Moim ulubionym sportem jest piłka nożna i ASG.Planuje zakup ASG mam już uzbieraną potrzebną kwotę.Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest historia,często uczestniczę w konkursach z tego przedmiotu lecz jeszcze nigdy nie wygrałem żadnego poważniejszego konkursy w którym uczestniczyłem.Wolny czas spędzam przed komputerem lub znajomymi i rozmawiamy na różne temat: polityka,jedzenie,sport itp.Wszyscy mi mówią że jestem wytrwały w tym co robię,startuję w prawie każdym konkursie i kończę wszystko co zacząłem.Mam w planach jeszcze zakup perkusji ale nie wiem czy uda mi się do końca wakacji uzbierać na nią wystarczającą pieniędzy.Nie lubię naszego rządu ani żadnego polityka bo w tym kraju to niemożliwe.Należę także do klanu Tea Time Team,często gramy w różne produkcje takie jak: LoL,Battlefield Bad Company 2.No i to chyba wszystko co osobie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować