Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs na długi weekend - kto zgarnie Crysis 2 Nano Edition?

141 postów w tym temacie

Play Hard Go Pro... Od zawsze jest to moje motto. Istnieje ono od czasu gdy zagralem w swoja pierwsza gre... Mam 17 lat i nie widze przyszlosci bez cudnego obrazu z gry na moim monitorze lub TV, te wszystkie godziny spedzone przy PC i Xbox sa niezapomniane, a jesli chodzi o Crysisa to jak kazdy z nas wie jest on tak zadowalający ze trudno mu sie nie oprzec i nie zagrac w niego. Na codzien mam szkole technikum jestem na informatyce i od dziecka pragne napisac jakas gre dla Was i to nie sciema zebyscie sie nie nudzili, mam nadzieje ze kiedys wraz z Electronic Arts sie to uda, moze to glupie marzenia Panowie ale warto probowac napisac cos samemu i zagrac w to. Ten post konce słowami Play Hard Go Pro !! 3majcie sie i zapraszam na

www.ja.gram.pl/singo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Play Hard Go Pro... Od zawsze jest to moje motto. Istnieje ono od czasu gdy zagralem w swoja pierwsza gre... Crysis zawsze krecil mi sie w myslach nawet jak jeszcze nie wyszedl mialem wyobrazenia takie jak zostaly przedstawione w samej grze czasami mam nawet cos takiego ze wlaczam to "siłe" ze skafandra albo szybkosc iczuje jakbym byl przez to lepszy od samego siebie :P Mam 17 lat i nie widze przyszlosci bez cudnego obrazu z gry na moim monitorze lub TV, te wszystkie godziny spedzone przy PC i Xbox sa niezapomniane, a jesli chodzi o Crysisa to jak kazdy z nas wie jest on tak zadowalający ze trudno mu sie nie oprzec i nie zagrac w niego. Na codzien mam szkole technikum jestem na informatyce i od dziecka pragne napisac jakas gre dla Was i to nie sciema zebyscie sie nie nudzili, mam nadzieje ze kiedys wraz z Electronic Arts sie to uda, moze to glupie marzenia Panowie ale warto probowac napisac cos samemu i zagrac w to. Ten post konce słowami Play Hard Go Pro !! 3majcie sie i zapraszam na:

www.ja.gram.pl/singo

http://www.gram.pl/news.asp?id=30710

Oraz Zgłaszam się na konkurs powyzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Play Hard Go Pro... Od zawsze jest to moje motto. Istnieje ono od czasu gdy zagralem w swoja pierwsza gre... Crysis zawsze krecil mi sie w myslach nawet jak jeszcze nie wyszedl mialem wyobrazenia takie jak zostaly przedstawione w samej grze czasami mam nawet cos takiego ze wlaczam to "siłe" ze skafandra albo szybkosc iczuje jakbym byl przez to lepszy od samego siebie :P Mam 17 lat i nie widze przyszlosci bez cudnego obrazu z gry na moim monitorze lub TV, te wszystkie godziny spedzone przy PC i Xbox sa niezapomniane, a jesli chodzi o Crysisa to jak kazdy z nas wie jest on tak zadowalający ze trudno mu sie nie oprzec i nie zagrac w niego. Na codzien mam szkole technikum jestem na informatyce i od dziecka pragne napisac jakas gre dla Was i to nie sciema zebyscie sie nie nudzili, mam nadzieje ze kiedys wraz z Electronic Arts sie to uda, moze to glupie marzenia Panowie ale warto probowac napisac cos samemu i zagrac w to. Ten post konce słowami Play Hard Go Pro !! 3majcie sie i zapraszam na:

www.ja.gram.pl/jomlyn911

http://www.gram.pl/news.asp?id=30710

Oraz Zgłaszam się na konkurs powyzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnej lektury: http://ja.gram.pl/eske
Poprzednio zamieściłem już link do mojego wpisu, lecz przekręciłem jedno słowo w zasadach konkursu ;P - co nie znaczy, że nie warto czytać ;). Dlatego też proszę o zapoznanie się z dwoma wpisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje hobby: Jestem uczciwym i pracowitym nastolatkiem i nigdy nie miałem żadnej konsoli. Nie dawno wygrałem konkurs matematyczny i dostałem od ALFIKA nowego laptopa :).Gdy mówiłem coś rodzicom o konsoli czy o czymś, aby mi zakupili od razu wysyłali mnie do nauki. Marzę o tym aby mieć konsoli, a nasz stan finansowy na to nie pozwala. Od 3 lat dostaje stypendium 250 zł, z których tata zabiera mi 235 zł i mam 15 zł kieszonkowego. Bardzo chciałbym wygrać ten zestaw, na pewno nie zmarnuję się w moich rękach ponieważ możliwe że od Czerwca będę dostawał większe stypendium, i zakupię PS3 :), Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc tak , bawie się w ASG i larpy typu postapo . Plecak nano kombinezony przydał by się do mojego kostiumu koóry konstruuje na OT (OldTown) . Po złożeniu do kupy takiego kombinezonu , będe zajfajnie się lansować. Mam 19 lat , pogram i dodatkowo chętnie zagrał bym w Crysis''a 2 po necie !

P.S. : Cały ten konkurs nie ma sensu bo i tak ja wygram ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZGŁOSZENIE:

Mam na imię Adrian i jestem graczem, gry to moja pasja, uwielbiam sandboxy i FPS-y. Obecnie gram w Assassin''s creed Brotherhood i jestem w pierwszej 50-tce ogólnej punktacji trybu multiplayer. Grę przeszedłem kilka razy, a teraz chciałbym zagrać w nową grę i właśnie pomyślałęm o "Crysis 2", którego miałem kupić ale najpierw kupiłem część pierwszą, w którą jeszcze nie grałem, ponieważ chciałem dowiedzieć się czegoś o fabule gry i bardzo mi się spodobała, a w edycji kolekcjonerskiej jest naprawdę super i mam nadzieję, że w końcu uda mi się w nią zagrać, nawet jeśli nie wygram jej w tym konkursie. Nie gram we wszystkie gry tylko w te które mi się naprawdę podobają, w tej chwili oczekuje takich premier jak: Batman Arkham City, Assassin''s creed Revelation, Prototype 2 i Battlefield 3. Mam nadzieję przedstawiłęm się z dobrej strony jako gracz i, że dołączę do mojej kolekcji Crysis 2 w edycji kolekcjonerskiej. POZDROWIENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos o mnie... Hmmmm... W sumie to nie ma chyba nic wyjątkowego co mógłbym napisać :D.
Oprócz…

Co robie dla świata (gier)?
Wciąż i z uporem nawracam Żonę na gaming - ze sporymi juz sukcesami (choć Nano plecak bardzo by pomógł ;)).

Dbam tez o to aby (bardzo) młode pokolenie wiedziało co dobre :D - mam na myśli kilkuletnia Córcie (Figurka bardzo by pomogła ;)).

No i staram sie przekonać każdego, kto patrzy na mnie jak na wielkie dziecko gdy przyznaje się do gier - ze gry to Wspaniale Dzielo Sztuki a nie prymitywna rozrywka dla dzieci (Artbook by pomógł ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym zgłosić pewnego gramowicza który w zamian za dobry uczynek oddał medalion z EK Wiedźmina 1. Jest to jeden z największych weteranów i pamięta naprawdę początki gramu :)
ten użytkownik to KrzysztofMarek :)


Pomysłodawcą jest LESZ3u

Edit:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37543&pid=7885
oczywiście link :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 12:22, Speed20 napisał:

No to ja się zgłoszę ;) Dobra, a jednak nie mam szans wśród tej konkurencji

i nie mam także PS3, także proszę o usunięcie mojego zgłoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować