Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs na długi weekend - kto zgarnie Crysis 2 Nano Edition?

141 postów w tym temacie

Konkursami na gram.pl się raczej nie interesuję, dlatego piszę dopiero teraz. Mam nadzieję, że zgłoszenie, choć wysłane po czasie, zostanie przyjęte. Nie mam zamiaru jednak zgłosić siebie, lecz użytkownika KrzysztofMarek. Zupełnie za darmo oddał on dwie rzeczy, które są obecnie bardzo rzadkie. Jedną z nich jest medalion z Wiedźmina, który trafił do użytkownika wojcio102. Ceny takiego medalionu na Allegro sięgają 200 złotych, tymczasem przez Krzyśka został on wysłany całkowicie za darmo. Później padło pytanie, czy posiada więcej tych amuletów. Okazało się, że Krzysiek ma jeszcze jeden amulet, tym razem z Gothica. Zgłosiłem się do niego, a po dostarczeniu mu danych na e-maila amulet został do mnie wysłany, również całkowicie za darmo, a Krzysiek nie chciał nawet zwrotu kosztów przesyłki (która nie była wysłana żadnym listem ekonomicznym, a priorytetem. List wysłany wczoraj doszedł do mnie dzisiaj rano). Warunek był tylko jeden: spełnić komuś dobry uczynek. W przypadku tego amuletu nie udało mi się go znaleźć nawet na Allegro. Gest tym bardziej godny podziwu, że pod spodem pojawił się komentarz, którego autor mówi, że on swojego medalionu nie oddałbym nigdy w życiu. Mam nadzieję, że prośba o rozpatrzenie także tej pracy zostanie przyjęta, bo takie gesty na forum nie zdarzają się codziennie. Ba, nigdy w życiu nie widziałem, aby na jakimkolwiek forum ktoś wysłał obcej osobie, być może nawet z drugiego końca Polski, jakąś równie cenną rzecz całkowicie za darmo.

Do zgłoszenia dorzucam jeden post, jeżeli wola, to można przejrzeć wątek z ogłoszeniami i znaleźć odpowiednie posty (wszystko zaczyna się od postu nr. 7881).

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37543&pid=7885

BTW. Być może Krzysiek był już zgłaszany, jednak wyszukiwarka mi nie działa (a przynajmniej w tym temacie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 15:27, Traitor napisał:

> I jak będą dzisiaj te wyniki?
A czytać cie w szkole nie nauczyli? Cierpliwości jak napisał Laid, osoby odpowiedzialne
za konkurs mają teraz ważniejsze zajęcia. Jak ustalą kto wygrał to napiszą. Co za naród...
nie dość, że jest szansa na dostanie czegoś praktycznie za darmo to jeszcze poczekać
nie mogą... no ludzie...

Odpowiedź doszła w trakcie gdy ja pisałem swoją, więc wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 16:44, Witka1995 napisał:

Odpowiedź doszła w trakcie gdy ja pisałem swoją, więc wyluzuj.

Ok, przepraszam mój błąd. Po prostu nie spodziewałem się, że ktoś może pisać tak krótkiego posta ponad 10 minut. Moja wina, nie wziąłem takiej opcji pod uwagę. Jeszcze raz przepraszam.

Ja mam nadzieję, że wygra KrzysztofMarek. Ja bym w życiu medalionu za darmo nie oddał... ba... nawet za kasę trudno byłoby mi się z moim rozstać, wielki szacun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2011 o 16:11, Gumisiek2 napisał:

BTW. Być może Krzysiek był już zgłaszany, jednak wyszukiwarka mi nie działa (a przynajmniej
w tym temacie).

był był i to dwukrotnie :), ale trzeci raz nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje mi więc nic innego niż ogłosić wyniki i... nagrodzić główną nagrodą w postaci Crysis 2 - Nano Edition na PS3 "gramowgo wyjadacza" jakim jest KrzysztofMarek.
Myślę, że Moderatorzy będący w jury, jak i Gramowicze są zgodni, że warto wyróżnić tego Użytkownika. :)

Dodatkowo nagrodzimy następujące osobniki:

Mars
Rzulek
wojcio102
Pitu18
kindziukxxx

Serdecznie gratuluję i dziękuję wszystkim za uczestnictwo w naszej zabawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażałem sobie innego zwycięzcy, myślę, że dla nikogo nie było to jakieś szczególne zaskoczenie. Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 18:03, Warki napisał:

Gratuluje zwycięzcą!!!

Cieszy nas Twoja radość, ale warto podpowiedzieć, że w takim przypadku powinieneś jednak napisać "zwycięzcom". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzcy zdecydowanie należą się gratulacje, czyn doprawdy godny podziwu. Pogratulować należy także Szanownemu Jury, gdyż KrzysztofMarek do konkursu się co prawda nie zgłosił, ale chyba nikt nie zaprzeczy, że zaprezentował się na gram.pl świetnie. Doskonały wybór krótko mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 16:21, Laid_back napisał:

Nie pozostaje mi więc nic innego niż ogłosić wyniki i... nagrodzić główną nagrodą w postaci
Crysis 2 - Nano Edition na PS3 "gramowgo wyjadacza" jakim jest KrzysztofMarek.

>/.../> Serdecznie gratuluję i dziękuję wszystkim za uczestnictwo w naszej zabawie!
Na początek chciałbym przeprosić wszystkich, ze odpowiadam dopiero dzisiaj - wcześniej miałem trudności w wejściem na forum, a jak już mi się to udało, to nie mogłem nic napisać.
Oczywiście, cieszę się z wygranej, ale jednocześnie czuję się nieco zażenowany tym, że wygrałem konkurs, do którego sam się nie zgłosiłem i nie kiwnąłem nawet palcem, żeby wygrać. Zażenowany, ale i jakoś radośniejszy. Cieszę się bardzo. I nie napiszę (teraz!) nic więcej, bo czekam, aż kurier dowiezie Wiedźmina. Wiecie, czas już ruszać w nową podróż, w końcu jest się tym "Legendarnym Wiedźminem" na 55 poziomie ;-D
Dziękuję wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tylko zgłoszenie KrzysztofaMarka i już byłem pewien, że to właśnie on zasługuje na wygraną. Szczere gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, tak mnie Wiedźmin 2 wciągnął, że zapomniałem o tym konkursie, a tu proszę, udało mi się coś wygrać : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować