Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: The Run - potwierdzona data premiery i pierwsze informacje na temat rozgrywki

17 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

EA nie szczędzi nam miłych niespodzianek. Ledwie wczoraj za sprawą trailera ujawniło prace nad Need for Speed: The Run, a dziś już podzieliło się kilkoma faktami dotyczącymi samej gry.

Przeczytaj cały tekst "Need for Speed: The Run - potwierdzona data premiery i pierwsze informacje na temat rozgrywki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 21:28, metalic1990 napisał:

To widze, ze w urodziny premierowy prezencik sie szykuje:) Chociaz to juz 21 lat czy
ja na to nie jestem za stary?


Zadając takie pytanie udowadniasz, że nie jesteś prawdziwym graczem;)
Żarcik oczywiście;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 21:38, sirufok napisał:

> To widze, ze w urodziny premierowy prezencik sie szykuje:) Chociaz to juz 21 lat
czy
> ja na to nie jestem za stary?

Zadając takie pytanie udowadniasz, że nie jesteś prawdziwym graczem;)
Żarcik oczywiście;>


No tu bym się kłócił o ten "żarcik"... jednak mam pytanie - czy to nie czasem Black Box spierdoczyło serię doszczętnie swego czasu wydając Undercover ? może się mylę a nie chce mi się tego teraz sprawdzać bo spijam bodajże... 4 piwko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, to właśnie Black Box odpowiadało za Undercover. Z drugiej jednak strony zrobili też naprawdę niezłego Most Wanted, więc chyba warto dać im szansę i nie skreślać już w przedbiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 21:53, porckypizgus napisał:

No tu bym się kłócił o ten "żarcik"... jednak mam pytanie - czy to nie czasem Black Box
spierdoczyło serię doszczętnie swego czasu wydając Undercover ? może się mylę a nie chce
mi się tego teraz sprawdzać bo spijam bodajże... 4 piwko...


Tak, to ten sam Black Box, który dał nam świetnego Most Wanted i pożal się Boże Undercovera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja gdzieś czytałem coś o fabule. Nie pamiętam gdzie ale to w skrócie: uczestniczysz w nielegalnym wyścigu po całych stanach z San Francisco do Nowego Yorku a stawką jest min. twoje życie. Tam gdzie to czytałem było barwniej napisane i wzbudziło moje emocje (pozytywne). Nie lubię "ścigałek" ale to jest bardzo zachęcające. No i jeszcze ten Frostbite 2.0...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 00:01, StNimrod napisał:

zaraz zaraz, przeciez Shift 2 wyszedl w w Marcu a oni o nastepnym NFSie?!

Oficjalnie, Shift 2 to nie NFS. Fakt, że korzysta z loga serii i na pudełku masz napisane Need for Speed, ale to nie jest Need for Speed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 21:28, metalic1990 napisał:

To widze, ze w urodziny premierowy prezencik sie szykuje:) Chociaz to juz 21 lat czy
ja na to nie jestem za stary?


No, stary, sypiesz się normalnie. To ja, ze swoim 27 rokiem na karku, to już chyba tylko artretyzm, demencja i dom starców w takim razie. Ale jeszcze jako-tako sadzę headshot''y, zbieram XP-ki i wykręcam rekordowe czasy okrążeń. Nie wspomnę już o tym, co mają niektórzy 40-latkowie, z własnymi rodzinami, które skutecznie utrudniają im nocne giercowanie, ale, z tego co wiem, to jakoś godzą ze sobą różne przyjemności i obowiązki ;)

A gierka zapowiada się nieźle. I jestem bardzo ciekawy, co wyjdzie z tworzenia takiej gry na silniku Frostbite 2.0. Dla przypomnienia - Xpand Rally było na pierwszym Chrome Engine. I chyba nikt nie powie, że czegoś tej grze brakowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie NFSy od Black Boxa prawie pogrzebały całą serię, ale teraz, gdy EA rodzielił produkcję między dwa studia (jeszcze Criterion), to może być pierwsza dobra ścigałka od Black Box od czasów Most Wanted:))

Oglądałem trailer i wygląda to na kolejną zabawę w policjantów i złodziei, ale bardziej realistyczną. Na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować