Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Portal 2: DLC #1 darmowy... dla wszystkich platform!

37 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2011 o 23:02, Komenty napisał:

Raczej nie kupie.


Nie kupisz czego???

DLC jest za free... chyba, że mówisz o samym portalu 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to jak niektóre firmy budują swoją renomę.Valve z masą świetnych gier szastające darmowymi dlc i czasami nawet grami na prawo i lewo, Blizzard i Rockstar których produkcje są jak wykwintne dania z drogiej restauracji.Do tego wszystkie mają świetne zaplecze społecznościowe o które nie wahają się dbać.To sprawia że prawie zawsze kiedy coś wydadzą nie omieszkam się po to sięgnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 22:46, marakeusz napisał:

Pierwsze DLC do pierwszego L4D też było darmowe. Zapewne w jakiś sposób dogadali się
z Microsoftem. Nie liczyłbym jednak na więcej.

Nie musieli się dogadywać - MS zawsze pozwalał na 1 (lub 2 - nie jestem do końca pewien) darmowe DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku konsoli Sony może mieć to związek z planowanym uruchomieniem na niej usługi steam należącej do Valve

Jak to z planowanym? Przecież ta usługa została już uruchomiona przy grze Portal 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damianuss1 wszystko zalezy na czym grasz.. bo jesli chodzi o PC to przy grach valve 1,2,3....100 DLC jest za darmo wiec naprawde nie widze powodow by tym razem mialo byc inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieco dziwią mnie reakcje, zarówno popłoch jak i modlitwy pochwalne.

W polityce Valve jest od zydiona lat wypuszczanie poszerzaczy do swoich tytułów, po co mieliby to zmieniać? I tak kontrolują Steamem niesamowite ilości pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bez względu na interpretację uważam, że Valve jest obecnie najlepszym developerem Świata. Dostarczają regularnie bardzo dobre, lub wybitne gry, o doskonałej jakości. A tego typu gesty, nie ważne czy są jednorazowe, czy należą do tradycji, są bardzo miłym zagraniem, jako, że większość innych normalnie by nam na nie policzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 22:46, marakeusz napisał:

Pierwsze DLC do pierwszego L4D też było darmowe. Zapewne w jakiś sposób dogadali się
z Microsoftem. Nie liczyłbym jednak na więcej.


Wszystkie DLC do L4D2 też były darmowe. I wszystkie do TF2 przed wprowadzenia tego ... sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować