Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft zapowiada Assassin`s Creed: Revelations! Zobacz pierwszy teaser!

75 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2011 o 13:18, herecio5 napisał:

I dobrze! Bardziej mi pasowały czasy 3 Krucjaty niż renesansowe Włochy w dwójce i Brotherhoodzie

Ciekawe ja mam takie same odczucia.Nie żebym dyskredytował AC II i ACII:B ,bo obie są moim zdaniem bardzo dobre ale jakoś w pierwszej części było to "coś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 13:31, ast44 napisał:

Ciekawe ja mam takie same odczucia.Nie żebym dyskredytował AC II i ACII:B ,bo obie są
moim zdaniem bardzo dobre ale jakoś w pierwszej części było to "coś".


No właśnie było ale nie wykorzystano tego do full...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 13:29, Darkstar181 napisał:

> I filiżanka herbaty. Earl Grey oczywiście.
Ale dopiero po zmroku, by dzieci i sąsiedzi nie widzieli :)

Fajw-o-klok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z dziewczyną Desmonda ??. Ja byłem przekonany, że w 3 będziemy grać Desmondem. A tu takie coś. Hm.... pomysł nie najgorszy tylko, że jak już ktoś wspomniał 1 została wyjaśniona. Czas wszystko pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na pewno nie jest żadna gierka na PSP czy inną przenośną konsolkę, czemuś tak małemu nie robiono by takiej promocji i nie bawiono się z fanami a po prostu by ogłoszono. Podejrzewam że to kolejna gra w której fabuła będzie mocno się opierać na postaci Altaira, chociaż może nie koniecznie będziemy nim grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 13:56, MrGregorA napisał:

Patrząc jak zmienia się poziom trudności kolejnych części AC, czekam aż całą grę będzie
można przejść naciskając jeden przycisk.


W Brotherhoodzie niekiedy musiałem się trochę nagimnastykować żeby mieć 100% synchronizacji w misji. Wole robić wszystko "na max" zamiast lecieć na pałę przez główny wątek a potem biadolić, że za łatwo i za krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ezio to już zakończona historia. W tej części wrócą do Altaira i pokarzą jak Desmond został wzięty do I-wszego Animusa i wspomną o Lucy. A w 3 Assassinie zajmą się obiektem 16 i pokarzą co stało się po zakończeniu Brotherhooda z Desmondem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką teorię:

Spoiler


Desmond zdobył Jabłko, ale teraz musi nauczyć się z niego korzystać. A kto z jego przodków to robił? Altair właśnie. Jednocześnie żeby nie nudzić graczy znaną już dobrze postacią, będzie to tylko epizodyczne wspomnienia, takie rozbudowane Wspomnienia Cristiny z Brotherhood. Także będziemy działać na trzech planach czasowych - Altair, który wyruszył w stronę Czyngis-chana, nowy przodek Desmonda oraz sam Desmond, który będzie szukał świątyni w znanej z końcówki DLC Porwania Leonarda lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2011 o 13:29, Darkstar181 napisał:


A ja cały czas czekam na czasy współczesne o których mówi się od początku serii.

może w 9 częsci, po 14 spin-offach, ale w wersji na facebooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 13:59, Feflar napisał:

> Patrząc jak zmienia się poziom trudności kolejnych części AC, czekam aż całą grę
będzie
> można przejść naciskając jeden przycisk.

W Brotherhoodzie niekiedy musiałem się trochę nagimnastykować żeby mieć 100% synchronizacji
w misji. Wole robić wszystko "na max" zamiast lecieć na pałę przez główny wątek a potem
biadolić, że za łatwo i za krótko.


Oczywiście, że tak lepiej. Sam tak robię, bo lubię zbierać pucharki. A jeżeli uważasz, że biadolę, to nie wiem jak według Ciebie wygląda gra łatwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 14:36, MrGregorA napisał:

nie wiem jak według Ciebie wygląda gra łatwa...

DA2.
Mi poziom trudności w Brotherhoodzie odpowiadał, chociaż zgodzę się z tym, że lepiej żeby łatwiej już nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 14:42, Feflar napisał:

> nie wiem jak według Ciebie wygląda gra łatwa...
>
DA2.
Mi poziom trudności w Brotherhoodzie odpowiadał, chociaż zgodzę się z tym, że lepiej
żeby łatwiej już nie było.


Tutaj nic nie mogę powiedzieć, bo wyłączyłem demo w trakcie pierwszej walki (chociaż nie wiem ile ich było). Bardzo bym chciał, żeby dodali do AC wybór poziomu trudności, a kłopoty nie ograniczały się tylko do zsynchronizowania misji na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, powrócenie do korzeni serii jest jak najbardziej dobry pomysłem. Miałem dość już renesansowych czasów :) Altair jak najbardziej wymiata :> Jeśli to prawdą to nie mogę się już doczekać powrotu tego assasyna ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jestem ciekaw co z tego wyjdzie, moim zdaniem napis o niczym nie świadczy. Nie zapominajmy że wzmianka o Altairze, również miała miejsce przy AC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować