Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft zapowiada Assassin`s Creed: Revelations! Zobacz pierwszy teaser!

75 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2011 o 13:17, Feflar napisał:

Nie wiem czy graliśmy w tę samą grę. W Brotherhoodzie jest o wiele więcej Desmondowania
niż w poprzednich AC. Chociażby sama końcówka która gmatwa cały wątek kiedy

Spoiler

Lucy dostaje
kose w płuca

.
A co do wątku głównego. Tak to jest jak się leci przez główne misje na pałę a potem biadoli,
że było mało. Questy poboczne to też gra, nie wiedziałeś?


Czyli uważasz, że bieganie po Monter i czytanie mail o tym jak Lucy ustala plan tygodnia była historią Desmonda to pozdro dla ciebie ;p A co do questów pobocznych to jak by robili wszystkie gry w sposób "dajmy dużą mapę i kilka krótkich zadań, które nic nie wprowadza ciekawego do rozgrywki" to bym nie narzekał ale według mnie ta część gry powstała by zedrzeć z nas kasę. Oczekiwałem czegoś nowego, a dostaliśmy Ezio, któremu na siłę przedłużamy historie zadaniami pobocznymi(które mi się podobały, nie były monotonne jak w 1 ) ale ja się pytam czy autorzy scenariusza w ogóle mieli jakikolwiek pomysł na pokazaniu, że tak na prawdę całe to bieganie miało sens? Osobiście grze dałbym 9/10 ale zawiodłem się na Ubi i jeżeli kolejna część będzie tak płytka to nie będzie sensu kupować orginalnej wersji jak do tej pory to robiłem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, iż będzie kolejna część, bo to jest swietna seria. Zgadzam się z moimi poprzednikami, Altair bardziej przypadł mi do gustu od Ezio, bez urazy, ale Ezio nie wywarł na mnie pozytywnego wrażenia.
@Khasism - z wieżą Eiffla to jak z sankami, nie? Tyle wychodzisz na górę, żeby mieć chwilę radochy ^^.
Czekam niecierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 14:57, DanioXD napisał:

Osobiście grze dałbym 9/10 ale
zawiodłem się na Ubi i jeżeli kolejna część będzie tak płytka to nie będzie sensu kupować
orginalnej wersji jak do tej pory to robiłem ;p

Dla mnie po tym co widziałem w dwójce i Brotherhood jest to jeden z dwóch tytułów (obok ME3), które kupiłbym w ciemno bez czytania recenzji czy opinii graczy (a że tak się stanie, bo wersja PC pewnie wyjdzie kilka miesięcy po konsolowych, to inna kwestia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 14:57, DanioXD napisał:

Czyli uważasz, że bieganie po Monter i czytanie mail o tym jak Lucy ustala plan tygodnia
była historią Desmonda to pozdro dla ciebie


Jeśli uważasz, że Lucy ustalała plan dnia poprzez dostanie kosy pod żebra od swojego najbardziej zaufanego towarzysza, który został do tego zmuszony przez starożytne bóstwo to pozdro i poćwicz. Zdobycie jabłka w opuszczonej świątyni zaginionej cywilizacji to według ciebie tylko bieganie po Monter? Kk. Fajny jesteś. Keep trollin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej lubię Ezia, bo Altair to był jakiś taki nijaki, a jego historię mamy okazję poznać dopiero w II cz. jako tako. Poza tym II była świetna, a I jakaś taka monotonna ( oczywiście to jest moje zdanie ), ale i tak bardzo cieszę się, że będzie kolejna część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów teksty w stylu "może to świadczyć..."; "można wnioskować..."; "domyślać się możemy...". Ehh... Nie prościej... poczekać i się przekonać o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 22:27, jendrek1988 napisał:

Znów teksty w stylu "może to świadczyć..."; "można wnioskować..."; "domyślać się możemy...".
Ehh... Nie prościej... poczekać i się przekonać o co chodzi?


Nie, bo to zabija całą frajdę z czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2011 o 17:17, Feflar napisał:

Jeśli uważasz, że Lucy ustalała plan dnia poprzez dostanie kosy pod żebra od swojego
najbardziej zaufanego towarzysza, który został do tego zmuszony przez starożytne bóstwo
to pozdro i poćwicz. Zdobycie jabłka w opuszczonej świątyni zaginionej cywilizacji to
według ciebie tylko bieganie po Monter? Kk. Fajny jesteś. Keep trollin.


Hahaha no dobra zakończmy to dyskusję, jeżeli umiesz tylko wyzywać od trolli i biadolić o końcówce gry, jakbyś ściągnął sejwa i widział tylko ostatni fragment, ;p to lepiej przejdźmy na priva bo nie chce mi się kłócić z tobą na forum. Tam mogę ci wytłumaczyć różnice między opinią o całej grze, a krótkim wpisie o misji ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na profilu Ubisoft Polska i kilku innych oddziałach nadal jest ta aplikacja:

http://www.facebook.com/pages/Ubisoft-Polska/321526841369?sk=app_150031305061905

Dzisiaj raz już doszło do 100%, wtedy zmieniła się animacja a licznik leci od nowa, obecnie jest 7%.

Na Twitterowym profilu gry pojawiła się notka, że nie możemy wiedzieć wszytkiego od razu i powinniśmy się napracować zanim zobaczymy więcej szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 19:59, DanioXD napisał:

Hahaha no dobra zakończmy to dyskusję, jeżeli umiesz tylko wyzywać od trolli i biadolić
o końcówce gry, jakbyś ściągnął sejwa i widział tylko ostatni fragment, ;p


Za to Ty biadolisz o czymś nie biorąc pod uwagę całości, jakbyś co najwyżej grę na screenach widział a nie w nią grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 00:05, Mercuror napisał:

> Znów teksty w stylu "może to świadczyć..."; "można wnioskować..."; "domyślać się
możemy...".
> Ehh... Nie prościej... poczekać i się przekonać o co chodzi?

Nie, bo to zabija całą frajdę z czekania.


Cierpliwość to cnota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować