Zaloguj się, aby obserwować  
EdenLord

Windows Vista - Temat ogólny

5642 postów w tym temacie

Czy nie lepiej poczekac, i zainstalowac Viste kiedy już będzie gotowa do użytku ??? Mi tam szkoda teraz czasu żeby się ze wszystkim użerac, a w rezultacie miec i tak niższą wydajnośc w grach (w systemie jest owszem spoko).

Win XP zainstalowałem od razu po premierze i nie było takich problemów, tak samo chciałem zrobic z Vistą ale widzę, że tym razem po prostu NIE DA SIĘ normalnie używac komputera !!! System mi się bardzo podoba, ale poczekam aż się zadomowi... Nie jestem aż takim fanatycznym entuzjastą nowinek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy jestem posiadaaczem windowsa visty i mam takie pytanie gdy chce odtworzyć jakis film na DVD w Windows Media Center to nie ma dzwięku w nim co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2007 o 19:32, Kris_bla napisał:

Mam nadzieje, ze niedlugo te problemy na Viscie znikna, bo szalu mozna dostac ;-P

naprawde nie mam pojęcia co się u Ciebie dzieje bo ja prócz drobnych początkowo problemów ze sterami nie miałem kłopotów dlatego Vistę sobie chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sobie chwale :-) Bardzo mi sie system podoba, ale sterow brakuje :-/

Wiesz moze co zrobic w NWN2 z EAXem?

Bo mam niby te stery:

http://ask.europe.creative.com/SRVS/CGI-BIN/WEBCGI.EXE?New,Kb=ww_english_add,U={B8F60310-DA4F-11D3-94F4-00500463020E}, Company={CEAE216D-8719-4C00-AC9F-03BC258F7B70},d=1130251443648,Company={CEAE216D-8719-4C00-AC9F-03BC258F7B70},d=11302514 43648,VARSET=ws: http://pl.europe.creative.com/,VARSET=ws:http://pl.europe.creative.com,case=14186

Audigy 2 Series 64-bit Driver Available, ale nie da sie ustawic dobrego sterownika w NWN2 :-/ a mam glosniki 5.1 z Creative''a to chcialbym moc sobie fajnie posluchac ;-P

BTW Kamere uruchomilem na starych sterach spod XP i dziala w koncu cudem jakims :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh wlasnie zainstalowalem C&C 3 (dzis kupilem) i nie uruchamia sie :-/ Pisze, ze DX9 nie mam, a mam ta wersje sterow:

XTreme-G_100.95_Vista_64bit
directx_feb2007_redist

A NWN2 i G3 smigaja przeciez :-/ co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem DX z plyty z C&C3 i tez nie pomoglo :-/

A tam pisze jeszcze zeby hardware acceleration wylaczyl, ale nie moge, bo mam napsiane, ze moja wersja sterownikow nie pozwala na manipulowanie tymi ustawieniami... moze to to chodzi... ale to i tak jedyne stery, ktore Aero Glass i G3 uruchomily... czy to znaczy, ze do kazdej gry mam nowe stery instalowac? Moze ktos pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawdź konfigurację głośników w opcjach dźwięku Windows - znaczy w ustawieniach zaawansowanych chyba było - a nie wiem co z eaxem zrobić bo ja mam kartę zintegrowaną (jak na razie) z płytą główną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 20:57, Kris_bla napisał:

Teoretycznie w systemie wszystko gra, ale w grze, nie da sie EAX wlaczyc :-/

a patcha zainstalowałeś 1.4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 22:34, Neo97 napisał:

Witam koledzy jestem posiadaaczem windowsa visty i mam takie pytanie gdy chce odtworzyć jakis
film na DVD w Windows Media Center to nie ma dzwięku w nim co mam zrobic

podłącz głośniki, rusz potencjometrem głośności;) zainstaluj kodeki, sprawdź konfigurację głośników, konfigurację wyjścia audio i konfigurację WMP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 22:34, Neo97 napisał:

Witam koledzy jestem posiadaaczem windowsa visty i mam takie pytanie gdy chce odtworzyć jakis
film na DVD w Windows Media Center to nie ma dzwięku w nim co mam zrobic



Zobacz w ustawieniach dzwieku (tam gdzie masz do wyboru sprzet ktorego ma vista uzyc) izobacz czy przypadkiem nie ustawilo sie SPDiF. Jesli tak to zmien go i powinno dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 05:06, czaja24 napisał:

a patcha zainstalowałeś 1.4?


No pewnie, ze tak, bo inaczej to w ogole pewnie by nie dzialalo nic ;-) Niestety nie wiem co poradzic z tym EAXem :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie, potrzebuje sterowników do neostrady , SpeedTouch 330, i niech mi ktoś poradzi jak dobrze zaistalowac!!!
Musze to miec do dzis wiczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaniem systemu Windows Vista Ultimate :) Wszystko pięknie cacy i w ogóle, ale nie wszystko jest ok. Troszkę mi się spieszy więc szukam ale i spytam się Was, może już ktoś podobne problemy ma za sobą. Otóż, nie mogę zainstalować sobie oprogramowania do mojego urządzenia wielofunkcyjnego HP co mnie smuci, oraz nie mogę zainstalować sobie karty telewizyjnej firmy Leadtek, wie może ktoś gdzie znajdę jakieś łatki lub coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 02:40, Kamil.i.Maciek napisał:



No dzięki za trud, ale sterowniki to nie problem :) Gorzej z oprogramowaniem do HP które wszystkim zarządza, nie mówiąc już o instalacji tego programu do karty telewizyjnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować