Zaloguj się, aby obserwować  
EdenLord

Windows Vista - Temat ogólny

5642 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2012 o 17:36, pluszi napisał:

Kupiłem laptopa z org. naklejką i kodem do VISTY Buisness ale bez samego systemu na kompie
(po formacie) i bez płyty (jakiś poleasingowy sprzęt). Miałem orginalnego XP więc home
więc spokojnie sobie zainstalowałem.
Teraz chcę laptopa sprzedać i chętnie spowrotem wrzuciłbym VISTĘ. Mogę gościągnąć z netu
i poprostu wklepac kod? Skąd ściągnąć? Ktoś pomoże?

Teoretycznie możesz bo płaci się za licencje(według microsoftu) a nie nośnik a licencje masz to ta naklejka z kluczem popytaj znajomych może mają płytkę z vistą, a pobrac to najprędzej torrenty .Można w serwisie spróbować powiesz że płytę zgubiłeś czy coś ale to pewnie kosztuje ile nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Czy Microsoft udostępnił gdzieś do pobrania Vistę? Siostrze na lapku posypał się dysk twardy, wymieniłem, ale na płytach dołączonych prezy zakupie nie ma systemu (chyba, że taką płytę wcięło, ale to mało prawdopodobne, bo wszystko było ładnie zapakowane i schowane). Z naklejki odczytałem, że systemem jest Vista Home Premium, serial code oczywiście mam, ale nie chcę ściągać z niesprawdzonych źródeł sytemu, bo raz że może być jakiś spiracony, a dwa że nie chcę komputera sobie zaśmiecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować