Zaloguj się, aby obserwować  
EdenLord

Windows Vista - Temat ogólny

5642 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2009 o 14:37, Chester001 napisał:

> Mam Viste Ultimate x64 i chciałem zapytać czy da się ją jeszcze za darmo zaktualizować

> do Win7 bez formatowania partycji z systemem? Jeżeli się da to w jaki sposób?
Za darmo nie z tego co mi wiadomo,


Można za free ściągnąć win 7 Enterprise na 90(chyba jeszcze sie da x D) i spróbować zainstalować jako aktualizacje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 15:13, Yoruaaw napisał:

> > Mam Viste Ultimate x64 i chciałem zapytać czy da się ją jeszcze za darmo zaktualizować

>
> > do Win7 bez formatowania partycji z systemem? Jeżeli się da to w jaki sposób?

> Za darmo nie z tego co mi wiadomo,
>

Można za free ściągnąć win 7 Enterprise na 90(chyba jeszcze sie da x D) i spróbować zainstalować
jako aktualizacje ;P

to ciekawe by było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może problem leży w przynależności folderu do innego/nieistniejącego właściciela. Kliknij PPM na folderze w którym chcesz dokonać zmian i po kolei: Właściwości -> Zabezpieczenia -> Zaawansowane -> Właściciel -> Edytuj. Upewnij się że właścicielem jest Twoje konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem, przy instalacji człowieka z blizną pojawia mi się komunikta widoczny na obrazku 1, a po wciśnięciu OK ten drugi. Nie rozumiem o co chodzi w ogóle, z góry mówię, że mam tylko jedno konto więc muszę być zalogowany jako administrator, chyba... Viste mam nową i się na niej nie znam, wiec jak możecie to pomóżcie.

20091022163628

20091022163636

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 16:36, KrzyniuBDG napisał:

Mam następujący problem, przy instalacji człowieka z blizną pojawia mi się komunikta
widoczny na obrazku 1, a po wciśnięciu OK ten drugi. Nie rozumiem o co chodzi w ogóle,
z góry mówię, że mam tylko jedno konto więc muszę być zalogowany jako administrator,
chyba... Viste mam nową i się na niej nie znam, wiec jak możecie to pomóżcie.


Klikasz prawym przyciskiem w plik uruchamiający instalator i wybierasz uruchom jako administrator i powinno być ok (w razie czego musisz się jeszcze zgodzić na uruchomienie programu z uprawnieniami administratora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PPM na pulpit i opcja: Personalizuj :) Tam się możesz pobawić. Sam mam Vistę dość długo i powiem szczerze iż jestem zadowolony. Mam tylko jeden problem, ale to potem powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 11:34, Baluk25 napisał:

A trzeba też jakieś specjalne programy wgrywać jak w XP, czy normalnie wczytuje te motywy?

Nie potrzeba zadnych programów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 12:39, Baluk25 napisał:

A skąd brać te motywy?

I jak zmienić rozmiar ikon na pulpicie?


PPM na pulpicie personalizuj i tam masz wszystko, motywów poszukaj na google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem,mianowicie po jakiś 4 miechach Windows poprosił mnie o aktywację.Nie ważne,czy wcisnę "aktywuj w trybie online" czy wpiszę klucz,to zawsze wyskakuje:

Błąd 0xC004F050 Usługa licencjonowania oprogramowania zgłosiła, że klucz produktu jest nieprawidłowy.

Da się coś z tym fantem zrobić?Dodam,że jedyne,co mogę,to wejść do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 21:32, Baluk25 napisał:

Tak jest na Viście 32 bit, a na 64?

Tak jest na tej i na tej, i tak samo na sevenie 64 i 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już mam (Ctrl i kręcić kółkiem myszy), ale jest jeszcze jeden problem... Znasz jakąś stronę z motywami do visty? I jak je wgrywać?

I skąd wziąć taki pasek szybkiego uruchamiania, który jest na górze zazwyczaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A da się zrobić tak, że gdy będę coś robił w Firefoxie, to ten pasek będzie niewidoczny? Bo trochę to przeszkadza w czasie siedzenia w necie ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować