Zaloguj się, aby obserwować  
EdenLord

Windows Vista - Temat ogólny

5642 postów w tym temacie

Czy ktoś może wie jak zmusić Vistę do automatycznego wybierania połączenia (Neostrady) przy starcie sytemu?
Z góry dzięki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Nagle teraz przy graniu w NWN2 ekran robi mi sie czarny i wszystko staje... kiedys tak bylo jak sie grafika przegrzewala, ale teraz komp w ogole nie jest cieply nawet... mam obudowe Tower i 5 wentylatorow wsadzonych, wiec to chyba nie to... moze to Vista? :-D

Mimo iz swietny system, to moze to cos tam nie gra? Co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 19:13, Kris_bla napisał:

Heh... Nagle teraz przy graniu w NWN2 ekran robi mi sie czarny i wszystko staje... kiedys tak
bylo jak sie grafika przegrzewala, ale teraz komp w ogole nie jest cieply nawet... mam obudowe
Tower i 5 wentylatorow wsadzonych, wiec to chyba nie to... moze to Vista? :-D

Mimo iz swietny system, to moze to cos tam nie gra? Co sadzicie?

hmm wentylatory w obudowie nie pomogą jeżeli np pasta straciła swoje właściwości termoprzewodzące, najpierw sprubuj przeinstalować grę, po instalacji koniecznie zainstaluj patcha, sprwdź też jaki masz sterwnik od karty graficznej - u mnie ze sterownikiem systemowym wogóle gra nie chciała działać - zainstaluj sobie np 100.65(najstabilniejszy) lub 101.41 BETA najwydajniejszy chyba jak na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 17:21, Rafal G napisał:

Czy ktoś może wie jak zmusić Vistę do automatycznego wybierania połączenia (Neostrady) przy
starcie sytemu?
Z góry dzięki za pomoc:)

możesz tak zrobić dodając program do neostrady w autostarcie lub dodając do sekwencji startowej w narzędziu "msconfig" - co prawda nie mam neostrady i nie wiem czy to pomoże - mam nadzieję że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOCY
Kupilem dzis windowsa viste ultimate 32 bit.
Wszystko dobrze dzilalo , ale niepotrzebie zainstalowalem sterowniki do karty graficznej i wylaczylem aero .
Gdzie moge Właczyc aero lub zainstalowac poprzednie sterowniki ps mam radeona 9550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEL HELP HELP
Kupilem dzis windowsa viste ultimate 32 bit.
Wszystko dobrze dzilalo , ale niepotrzebie zainstalowalem sterowniki do karty graficznej i wylaczylem aero .
Gdzie moge Właczyc aero lub zainstalowac poprzednie sterowniki ps mam radeona 9550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 17:19, Bam-Margera napisał:

HEL HELP HELP

Dobra rada na początek forumowej kariery - nie pisz dwóch lub więcej postów pod rząd, forum to nie czat, tu na odpowiedź czeka się czasem kilkadziesiąt minut, a nawet kilka godzin. Uzbrój się w cierpliwość i nie zaśmiecaj tematu, a będzie większe prawdopodobieństwo, że ktoś Ci odpowie. Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strasznie yu szybko ale poczekam
Kupilem dzis windowsa viste ultimate 32 bit.
Wszystko dobrze dzilalo , ale niepotrzebie zainstalowalem sterowniki do karty graficznej i wylaczylem aero .
Gdzie moge Właczyc aero lub zainstalowac poprzednie sterowniki ps mam radeona 9550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 17:30, Bam-Margera napisał:

strasznie yu szybko ale poczekam


Do tego co napisał Remember_The_Name dodam, żebyś nie pytał sie o to w kilku tematach zwłaszcza w takich które nic nie mają z Vistą wspólnego, wystarczy napisać posta w jednym, dotyczącym Visty temacie (czyli tym) i czekać na odpowiedź, to co w tej chwili robiłeś to jest spam i jeśli dalej będziesz tak robił to będę musiał Cię ukarać.

Dnia 07.04.2007 o 17:30, Bam-Margera napisał:

Gdzie moge Właczyc aero lub zainstalowac poprzednie sterowniki ps mam radeona 9550


Kliknij na pulpit prawym przyciskiem myszy, potem wybierz właściwości i tam poszukaj jakichś zakładek z wyglądem, może gdzieś tam da się włączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 17:40, cinus` napisał:

> strasznie yu szybko ale poczekam

Do tego co napisał Remember_The_Name dodam, żebyś nie pytał sie o to w kilku tematach zwłaszcza
w takich które nic nie mają z Vistą wspólnego, wystarczy napisać posta w jednym, dotyczącym
Visty temacie (czyli tym) i czekać na odpowiedź, to co w tej chwili robiłeś to jest spam i
jeśli dalej będziesz tak robił to będę musiał Cię ukarać.

> Gdzie moge Właczyc aero lub zainstalowac poprzednie sterowniki ps mam radeona 9550

Kliknij na pulpit prawym przyciskiem myszy, potem wybierz właściwości i tam poszukaj jakichś
zakładek z wyglądem, może gdzieś tam da się włączyć.

Cinus sie pomyliles
ej jak ktos moze niech da link do najnowszych sterownikow do radeona

PROSZE O LINK DO STEROWNIKOW DO RADEONA PLIX


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 17:55, Bam-Margera napisał:

> > /.../
PROSZE O LINK DO STEROWNIKOW DO RADEONA PLIX

Wszystkie sterowniki do kart ATI są dostępne na stronie ATI (poszukaj w Google)
Problem polega na tym, że nie do wszystkich Radeonów są sterowniki do Visty. Stare, do WinXP działają, albo i nie działaja, jak im sie chce. Jak odinstalować stare sterowniki i zainstalować nowe (bo bez dobrego odinstalowania starych robi się kaszana) zobacz w temacie kart graficznych - tam jest przypięty post na samej górze strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować