Zaloguj się, aby obserwować  
EdenLord

Windows Vista - Temat ogólny

5642 postów w tym temacie

a no można w komputroniku jest od kilku dni wersje 32 bit w cenach dobrych bo home premium za 378 chyba na wersje 64 bit trzeba poczekać pewnie z tydzień ceny te same jak na razie konkurencja dla komputronika skleppc.pl - dobre ceny ale jak na razie wersje home basic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to chyba nigdy nie próbowałeś do linuxa czegoś dograć, sprubuj sobie pograć tak jak pod windą. Mam linuxa SuSE 10 i powiem wam owszem wszystko piękni ładnie o ile nie masz zamiaru niczego więcej używać co masz w dystrybucji, a jak chcesz sobie cos doinstalować zaczynają się schody. I nie prawdą jest że linux się nie wiesza-wiesza się panowie/panie. nie wiesza się jak sobie serw stoi na parapecie i nikt go nie rusza czyli to samo co windows. No i pokażcie początkującego użytkownika linuxa który ie miał kłopotów z instalacją karty graficznej i uruchomienia trybu 3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam poczekam sobie troche na Windowsa Vista, nie ma sie co spieszyc, pojawią się ServicePacki załatają wieksze dziury, to wtedy kupie se a i przy okazji kompa wymienie... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 20:41, Paoro napisał:

Ja tam poczekam sobie troche na Windowsa Vista, nie ma sie co spieszyc, pojawią się ServicePacki
załatają wieksze dziury, to wtedy kupie se a i przy okazji kompa wymienie... ;p

Kij z dziurami. Ja chwilke odczekam aby poprawili wydajnosc. Bo z beta-testow to wydajnosciowo z grami na <DX9c jest slabiutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tyle ze to nie jest wina niedopracowania systemu tylko sterownikow gdyz ani ati ani nvidia nie wykorzystaly czasu od premiery wersji dla firm i sterowniki sa po prostu niedopracowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 14:57, morthi napisał:

tyle ze to nie jest wina niedopracowania systemu tylko sterownikow gdyz ani ati ani nvidia
nie wykorzystaly czasu od premiery wersji dla firm i sterowniki sa po prostu niedopracowane

To tez ale nie tylko... teraz sa juz sterydy ale gry pod DX9 sa tylko emulowane, bo przeciez w Vista ne wspiera DX9 i <. Przyklad. WinXP: Quake 3 pod XP ma 125fps (limit taki ustawilem) z 4AA i 8 aniso (przy 8AA i 16 aniso juz niestety skacze od 70 do 125 :P) a Vista RC2: bylo okolo 80fps BEZ AA i Aniso. Nawet z wylaczonym Aero. Czyli sterydy tez, ale nie tylko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA na razie zostaję przy XP, komp udźwignie . Ale z trudem, o pograniu w cokolwiek mogę sobie pomarzyć...
Pieniędzy też brak...Pewnie jest dziurawa jak sito...Tak więc mówię, przejdę za pół półtora roku kiedy sprzęt potrzebny do dźwignięcia visty będzie powszechny, i tak samo gry na nią...i kiedy będzie załatana połowa dziur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, wiecie może dlaczego Windows Vista Home Premium BOX DVD PL Upgrade jest tańszy od Windows Vista Home Premium BOX DVD PL??

Bo z tego co czytałem i słyszałem to właśnie za upgrade Windowsa trzeba było dopłacać...
Z góry dzięki za odpowiedź, a poniżej macie link do tych cen :

http://sklep.centrumxp.pl/27,0,kategoria,Windows_Vista_BOX.aspx


Ps. W ogóle to zauważyłem ,że wszystkie wersje Upgrade są tańsze od zwykłych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na Windows''ie Vista gry będą działały szybciej niż na Windows''ie XP??? No i czy DirectX 10 będzie działał pod Windows''em XP - Home Edition??? Z góry thx za odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie ma ktoś już Viste na komputerze ? Jak tak niech ktoś wrzuci parę skrinów. No i jakiś mały opisik jak się to wszystko sprawdza itp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 20:14, Pepper Ronie napisał:

Czy na Windows''ie Vista gry będą działały szybciej niż na Windows''ie XP??? No i czy DirectX
10 będzie działał pod Windows''em XP - Home Edition??? Z góry thx za odpowiedź!!!


Buszując po różnych forach spotkałem się z różnymi opiniami ale tylko na jednym widziałem jak gość te same gry odpalił pod vistą i xp i podał że Vista po kilku tygodniach użytkowania potrafi stać się szybsza od XP również w grach
Jeżeli powyłącza się wodotryski różne to ponoć też jest szybsza ze względu na efektywniejsze wykorzystanie RAM i swapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 20:14, Pepper Ronie napisał:

Czy na Windows''ie Vista gry będą działały szybciej niż na Windows''ie XP??? No i czy DirectX
10 będzie działał pod Windows''em XP - Home Edition??? Z góry thx za odpowiedź!!!

No i jak na razie wedle wszelkich informacji DX 10 nie będzie działał pod XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 20:19, oOreVenOo napisał:

Mam takie pytanie ma ktoś już Viste na komputerze ? Jak tak niech ktoś wrzuci parę skrinów.
No i jakiś mały opisik jak się to wszystko sprawdza itp :-)


www.winbeta.pl
www.vista.dobreprogramy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Academy Days i prezenter Visty miał laptop ferrari z 2 giga ramu lol. Na moim sprzęciku strasznie się męczyła więc ją wywaliłem :/. Ogólnie nie polecam instalować za dużo problemów jest jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować