Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Assassin's Creed Revelations [M]

866 postów w tym temacie

I bardzo dobrze, ja dość często wracam do pierwszej części AC i cieszyłbym się gdyby znów dane nam było spotkać się z Altair''em.

Oczywiście po cichu liczę że będzie więcej Desmonda. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za w 100%. Widoczne jest trochę też, że może Ubi chce wyciągnąć więcej zysków z tej marki, ale co mi tam. AC i tak będzie tego wart jak już ktoś pisał ^^ Tym bardziej, że AC 1 był klimatycznie najlepszą częścią dla mnie i wielu innych także. Normalnie do Altaira mam jakiś sentyment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Assassin''''s Creed: Revelations nie okaże się kolejny dużym i pełnoprawnym AC to UbiSoft imo zfailuje na całej prostej. Bo gdyby miał to być trzeci AC to czemu nie nazwali tego po prostu Assassins Creed III?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za Altairem nie przepadałem i bardziej lubiłem Ezia, ale z kolei już kolejny raz nim grać to takie co najmniej dziwne, bo co Ezio może jeszcze zrobić ( chociaż nie ukrywam, że Eziem fajnie by się grało ) ? Najlepiej by było jakby, albo grało się Desmondem ( w sumie z góry odpada, ale coś więcej o nim ), albo nowym asasynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 18:24, Jammin69 napisał:

No i całe szczęście.


Bo ja wiem?
wolałbym powrót Altaira bo o nim wiemy jak na razie mało a Etzio trochę się już przejadł - poza tym,czasy Wypraw Krzyżowych bardziej mi pasują niż okres w którym przyszło żyć Etzio,a że pierwszy AC nie wykorzystał w pełni tkwiącego w nim potencjału to liczyłem na powrót do realiów z AC + rozwiązania z ACII i AC:B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 18:28, lis_23 napisał:

poza tym,czasy Wypraw Krzyżowych bardziej mi pasują niż okres w którym przyszło żyć
Etzio


Ezio. Poza tym to byly czasy w ktorych templariusze rzeczywiscie istnieli i byli znaczaca sila, mozna by skorzystac z legendy o Bafomecie, historii ktorejs z wypraw krzyzowych itd.

Osobiscie liczylem na rewolucje francuska (byc moze "trojka" rzeczywiscie taka bedzie, bo Revelastions to taki spinoff jakl Brotherhood).

Z biznesowego punktu widzenia, mysle ze Ubisoft popelnia blad uzywajac tego samego bohatea i podobnego okresu historycznego. Mysle ze to sie ludziom juz troche przejadlo. Mozliwe ze mniej osob kupi tego AC niz kupilo Brotherhooda. Sam kupie gdy tylko zawita na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ezio jako bohater bardzo przypadł mi do gustu (choć w sumie wolałem gdy był młodszy), więc fajnie że będzie jeszcze okazja nim zagrać. Konstantynopol też chętnie odwiedzę. No i jeśli rzeczywiście gra wyjdzie w tym samym czasie na wszystkie platformy, to dochodzi kolejny tytuł na mojej liście zakupowej (a już wydawało się, że przesunięcie ME3 odciąży budżet ;p).

Niepokoi mnie tylko jedno miasto. Czyli pewnie będzie duże. Czyli dalszy plan będzie pod względem wizualnym taki sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu Ezio... nie żebym miał coś przeciwko niemu ale pod koniec Brotherhooda on ma prawie 50 lat... No chyba że to będą jego wcześniejsze lata. To co innego. Ale no nic, czekamy na dalsze informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ludzie mają do Ezio, bardzo w porządku bohater gry, fajna postać. Jest inny niż Altair, ale obaj są OK.

Ciekawi mnie co oznaczają słowa:
"Interesująco przedstawia się także całkowicie nowa opcja rozgrywki, umożliwiająca graczom
manipulowanie strukturą wspomnieć Desmonda oraz użycie Animusa w celu odkrycia
jego przeszłości i spojrzenia w przyszłość."

z linku, który podał lis_23

Zastanawia mnie kwestia, co się będzie działo w ostatniej części gry. Z tego co wiemy, co fajnie zebrała do kupy strona http://www.zakon-ac.info/ - będziemy musieli przeciwstawić się Templariuszom i katastrofie związanej ze Słońcem. Szczerze mówiąc, to liczę, że pobiegamy Desmondem w czasach współczesnych, co się wiąże - jak dla mnie - z używaniem współczesnej broni palnej - i zastanawia mnie jak to zostałoby rozwiązane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z zapowiedzi jasno wynika, że akcja będzie się toczyć po Broterhoodzie.

MithrandirII

Gdzie to o tej katastrofie wyczytałeś? Na tej stronce spędziłem mnóstwo czasu, ale pierwsze słyszę o jakieś katastrofie Słońca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 19:49, Ecko09 napisał:

Z zapowiedzi jasno wynika, że akcja będzie się toczyć po Broterhoodzie.


A racja mój błąd ;p Ale to raczej będzie jego ostatnia podróż, nawet podejrzewam że Ezio w tej części umrze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszą na Gry-Online

Spoiler

Tym razem doskonale znany fanom cyklu asasyn wyruszy w pełną odkryć i objawień podróż. Podążając śladami swojego mentora Altair’a trafi do Konstantynopola, serca imperium Ottomańskiego, gdzie rosnąca armia Templariuszy grozi destabilizacją regionu.


wynika że będziemy mieli Ezio w klimatach Altaira. Kompromisy wymiatają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 19:38, Jakass napisał:

No chyba że to będą jego wcześniejsze lata. To co innego. Ale no nic, czekamy
na dalsze informacje.

Wystarczy spojrzeć na to pierwsze zdjęcie które Ubi pokazało.
Widać że ma siwą brodę, znaczy się biegamy już dziadkiem z kondycją dwudziestolatka. ^^ [ :( ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować