Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Assassin's Creed Revelations [M]

866 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2011 o 19:43, MithrandirII napisał:

Szczerze mówiąc, to liczę, że pobiegamy
Desmondem w czasach współczesnych, co się wiąże - jak dla mnie - z używaniem współczesnej
broni palnej

Której Desmond kompletnie używać nie umie, bo renesansowe pukawki ze współczesnymi niewiele mają wspólnego. Co więcej, miasta XXI wieku zupełnie nie nadają się do biegania po dachach - za szerokie ulice. Nie wiem co twórcy wymyślą, ale jakoś nie widzi mi się AC w czasach współczesnych. No chyba że akcja przeniesie się do jakichś prastarych ruin. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że w najnowszym AC nie tylko będzie można korzystać z asasynów do zabicia kogoś, ale również chodzić z nimi i coś_tam_robić... Ktoś ma dokładniejsze informacje o tym? Dodatkowo mam nadzieję, że nie zrezygnują z tych "pomocników".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sadze, ze nie bedziemy grali jako Ezio przez wiekszosc gry. Ezio jest mistrzem zakonu, wiec mozemy grac np synem Ezia, ktory to /syn/ wstepuje do zakonu i jest wysylany na rozne misje, a gdy osiaga status pelnoprawnego czlonka zakonu zaczyna sie jego wlasna historia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Mógł wrócić 5 lat później, a mógł 20. Przecież on już był chyba po 40 kiedy rozgrywa się akcja Brotherhood''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 19:49, Ecko09 napisał:

Gdzie to o tej katastrofie wyczytałeś? Na tej stronce spędziłem mnóstwo czasu, ale pierwsze
słyszę o jakieś katastrofie Słońca :o


http://www.zakon-ac.info/sac-spekulacje2
ostatni akapit w "Kiedy Może Się To Zdarzyć Ponownie"

Kadaj
masz rację, ale nie można stwierdzić, czy Desmond wcześniej nie umiał strzelać - z tego co się pamiętam, aniołkiem nie był
a poza tym, wyczytałem, że Abstergo ma siedzibę (tą z której uciekamy na początku II i spędzamy w niej całą I) gdzieś we Włoszech
po Monteriggioni współcześnie już biegaliśmy, a Rzym chyba nie zbudowano od nowa, żeby poszerzać ulice? wiadomo, że na NY nie ma co liczyć ;)

w sprawie wieku Ezio w zapowiedzianej grze:
skoro pochodzi z wyjątkowej linii (ciekawych odsyłam do wyżej podanej strony), w dodatku będąc całe życie wysportowanym, to będąc panem w średnim wieku jeszcze będzie dawał radę :)
ciekawi mnie, jak, gdzie i kiedy Desmond będzie odtwarzał te wspomnienia?

Spoiler

zaraz po tym jak załatwił Lucy, czy później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 20:22, Kamiloos napisał:

Ja sadze, ze nie bedziemy grali jako Ezio przez wiekszosc gry. Ezio jest mistrzem zakonu,
wiec mozemy grac np synem Ezia, ktory to /syn/ wstepuje do zakonu i jest wysylany na
rozne misje, a gdy osiaga status pelnoprawnego czlonka zakonu zaczyna sie jego wlasna
historia ;)


Może pojawi się syn Ezia ale wątpię żebyśmy nim pokierowali. Mimo wszystko Revelations będzie rozszerzeniem dwójki (tak jak Brotherhood) i nie zmieści się tu historia syna Ezio. Byłaby po prostu za krótka.

Ezio siwy dziadunio :D Hmm stary ale jary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 19:52, Jakass napisał:

A racja mój błąd ;p Ale to raczej będzie jego ostatnia podróż, nawet podejrzewam że Ezio
w tej części umrze ;p


Widać, że Ubi sobie zaplanowało już od początku historię Ezio na kilka części. W zasadzie po AC:B, który w żaden sposób nie wyjaśniał, jak dalej się potoczy reszta życia już podstarzałego mistrza zakonu ;p, można było się spodziewać, że następna część będzie przy jego udziale. W całej historii Ezia mocno akcentowane były jego narodziny i poszczególne co bardziej ważne wydarzenia z życia, które wpłynęły na niego i jego przyszłe postępowanie. Jakby teraz nie dokończyli jego życiorysu, to by to nijak wyglądało. Sam też sądzę, że pokażą jego ostatnie chwile, tak żeby dopiąć te historię na ostatni guzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 21:02, MithrandirII napisał:

a poza tym, wyczytałem, że Abstergo ma siedzibę (tą z której uciekamy na początku II
i spędzamy w niej całą I) gdzieś we Włoszech

Ja już Italii mam dość, 2 części wystarczą. ;p

Dnia 05.05.2011 o 21:02, MithrandirII napisał:

po Monteriggioni współcześnie już biegaliśmy, a Rzym chyba nie zbudowano od nowa, żeby
poszerzać ulice?

Nie, centrum się trzyma, ale tam gdzie w Brotherhood mieliśmy domki i łąki, teraz rozpościerają się nowoczesne budynki i szerokopasmowe ulice.
Takie współczesne czasy skomplikowałyby wiele charakterystycznych dla serii mechanizmów rozgrywki. Taki skok wiary na przykład... Do kontenera na śmieci? xD

Ale mimo wszystko, jeśli Ubi postanowi kiedyś zrobić AC nie tylko we współczesnych czasach, ale i w tętniącym życiem mieście, to będę bardzo ciekaw jak to wyjdzie. ^^

Dnia 05.05.2011 o 21:02, MithrandirII napisał:

w sprawie wieku Ezio w zapowiedzianej grze:
skoro pochodzi z wyjątkowej linii (ciekawych odsyłam do wyżej podanej strony), w dodatku
będąc całe życie wysportowanym, to będąc panem w średnim wieku jeszcze będzie dawał radę
:)

I biegał szybciej niż niejeden współczesny młodzieniec. ;p

Dnia 05.05.2011 o 21:02, MithrandirII napisał:

ciekawi mnie, jak, gdzie i kiedy Desmond będzie odtwarzał te wspomnienia?

Spoiler

zaraz po
tym jak załatwił Lucy, czy później?


I jak zareagują na to jego towarzysze. ^^

Spoiler

"No jasne, wpuścimy cię do animusa, to nic że znów może ci odbić i załatwisz kogoś z nas."


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, czy to odcinanie kuponów? W drugiej części uwielibałem sobie Ezio pobiegać, Brotherhooda aktualnie zainstalowałem, ale trzeci raz? Heljełah?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 23:41, Kadaj napisał:

Spoiler

"No jasne, wpuścimy cię do animusa, to nic że znów może ci odbić i załatwisz kogoś z nas."


Przecież to nie przez Animusa

Spoiler

Desmond zabił Lucy

tylko przez
Spoiler

dotknięcie Piece of Eden

, które
Spoiler

zareagowało z DNA Desmonda i zmusiło go do pozbycia się Lucy


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 00:15, Harrolfo napisał:

Przecież to nie przez Animusa

Spoiler

Desmond zabił Lucy

tylko przez
Spoiler

dotknięcie Piece
of Eden

, które
Spoiler

zareagowało z DNA Desmonda i zmusiło go do pozbycia się Lucy


Spoiler

Ale to przez animusa miał halucynacje, przez animusa widział różne postaci i słyszał głosy. Z punktu widzenia towarzyszących mu osób może wyglądać, że ześwirował.

Choć może za daleko z tym wybiegam. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zgadza się, ale ostatecznie spowodowało to

Spoiler

Jabłko

.
Chociaż nie wiem, czy to dobry wątek, o dobrej grze z serii do takich dyskusji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 00:23, Harrolfo napisał:

No zgadza się, ale ostatecznie spowodowało to

Spoiler

Jabłko

.

Spoiler

Ja bym powiedział, że jabłko było zapalnikiem, natomiast bombę ustawił animus. Osoby postronne (Shaun, Rebecca) zaś niekoniecznie muszą uwierzyć w wersję "Jabłko mi kazało".

*bredzi*

Dnia 06.05.2011 o 00:23, Harrolfo napisał:

Chociaż nie wiem, czy to dobry wątek, o dobrej grze z serii do takich dyskusji ;)

Masz całkowitą rację. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 00:35, Kadaj napisał:

> No zgadza się, ale ostatecznie spowodowało to

Spoiler

Jabłko

.
Spoiler

Ja bym powiedział, że jabłko było zapalnikiem, natomiast bombę ustawił animus. Osoby
postronne (Shaun, Rebecca) zaś niekoniecznie muszą uwierzyć w wersję "Jabłko mi kazało".


Wspominając o jabłkach wszyscy zapomnieli o kilku wątkach.

Spoiler

Całość kręci się nie tak ogólnie wobec jabłka, ale wokół technologi TKBPN. Animus nie miał żadnego wpływu na działanie jabłka. Ta technologia oddziałuje na Desmonda tak samo jak oddziaływała na Altaira i Ezia, a wszystko przez efekt krwi. Ludzie mogą normalnie posługiwać się FE, ale nie mogą wykorzystać ich pełnej funkcjonalności tak jak to było w przypadku Rodrigo Borgii, który nie mógł się dostać do sekretnej komnaty. Identyczna sytuacja była ukazana w DLC i 2012 roku przy piedestałach. Tak jak kiedyś Leonardo nie mógł aktywować piedestału podczas gdy Ezio uruchomił go jedną ręką tak samo w 2012 piedestał nie zareagował na dotyk Shouna, ale na Desmonda już tak.
Zarówno Altair jak i Ezio nie mieli dostępu do Animusa więc twierdzenie, że to Animus zadziałał na Jabłko jest trochę nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co spojlerujecie skoro każdy kto tutaj zagląda na pewno przeszedł do tej pory wszystkie części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak dla mnie spoiler jest już nie potrzebny, zresztą jeśli ktoś nie przeszedł którejś z części to po kiego grzyba zagląda do tematu o następnej. ^^


Z tym odtwarzaniem wiadomości z animusa to mi odrazu skojarzyło się jak w ACII Shaun i reszta mówili że jeszcze nikt nie opanował mocy animusa w 100%. Tzn że odwarza wspomnienia bez pomocy animusa.
Shaun powiedział że Desmond byłby wtedy pierwszy któremu by się to udało.Być może tak właśnie będzie w AC:R?
Nie zapominajmy że autorzy przy produkcji AC:B przypominali że seria AC jest głównie o Desmondzie i to on jest jej głównym bohaterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować