Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Assassin's Creed Revelations [M]

866 postów w tym temacie

Tak, ale to jest gra i techniczne sprawy musiały ulec zmianie. A ja się przyczepiłem do wyglądu. Bo z Twojego posta wynikało, że ten kształt UFO jest nierealny, a taki właśnie był projekt tego czołgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 18:19, noobie napisał:

Tak, ale to jest gra i techniczne sprawy musiały ulec zmianie. A ja się przyczepiłem
do wyglądu. Bo z Twojego posta wynikało, że ten kształt UFO jest nierealny, a taki właśnie
był projekt tego czołgu.


Nie to miałem na myśli. Chodziło mi raczej o całokrzałt pomysłu ufo-czołgu i tego, że poszło to jeszcze dalej w stronę fantazji niż to co było do tej pory przedstawiane w cyklu AC. W zasadzie nic nie mam do wykorzystania projektów Leonarda da Vinci w grze bo fajnie to wyszło i daje sporo zabawy, ale jednocześnie wygląda trochę komicznie, żeby nie powiedzieć groteskowo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na całokształt wykonania projektu czołgu- owszem, wygląda jak na tamte czasy zbyt futurystycznie ;). Nowy AC będzie najwyraźniej obfitował w tego typu nowinki. Czy to dobrze czy źle? Ocenimy jak gra ukaże się na którejś z platform ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to lekka przesada, że znów będziemy grać Ezio. Przecież to już dziadek będzie. Nie grałem w Brotherhooda (jeszcze), ale jeśli tam nie spłodził dziecka, to niedługo nie będzie w stanie, w końcu to przodek Desmonda ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 20:45, Orion napisał:

Według mnie to lekka przesada, że znów będziemy grać Ezio. Przecież to już dziadek będzie.

W AC BH to jest dziadek. Strażnicy na prostej są od niego szybsi. Bez względu na rodzaj zbroi i na to, że machają bronią.

Liczę, że poprawią singla. W AC:BH nudził. Dla mnie AC:BH był tym dla AC2 czym kolejne rozdziały w AC1 do tego pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2011 o 10:40, logray napisał:

W AC BH to jest dziadek. Strażnicy na prostej są od niego szybsi. Bez względu na rodzaj
zbroi i na to, że machają bronią.

To dziwne bo jak ja grałem w ACB to doganiali mnie tylko ci z lekką zbroją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 10:40, logray napisał:

Liczę, że poprawią singla. W AC:BH nudził.

Całkowicie się nie zgadzam. Przecież single w ACB był najlepszy i najbardziej rozbudowany z całej serii. W ogóle mnie nie nudził, przecież tam jest cała masa rzeczy do roboty. IMO jakby dali tam więcej rzeczy to już by było za dużo, nie wiedziałbym za co się zabrać bo byłoby za dużo do wyboru. Nie lubię gier w których jest za dużo "atrakcji" bo to zaczyna być nudne - z tego powodu nie przeszedłem San Andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 10:40, logray napisał:

W AC BH to jest dziadek. Strażnicy na prostej są od niego szybsi. Bez względu na rodzaj
zbroi i na to, że machają bronią.


Chyba nie umiesz biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 13:32, knopfler napisał:

> Liczę, że poprawią singla. W AC:BH nudził.
Całkowicie się nie zgadzam. Przecież single w ACB był najlepszy i najbardziej rozbudowany
z całej serii.

O to mi właśnie chodzi, za dużo tego. Do tego większość misji jest bardzo podobna. Ekonomia to dno (na koniec miałem 700k gotówki). Świetne były misje dla jego byłej miłości. Dobre te dla Leonardo i te z DLC (porwanie Leonarda). Niektóre misje były jednocześnie bardzo trudne (przy 100%) i bardzo proste (przy 50%). Na czołg straciłem kilka godzin. Wiem, mogłem olać te 100% i pewnie bym uznał, że jest tego tyle ile trzeba. Ominąłbym też wtedy to co najnudniejsze czyli misje dla gildii.

Fakt to mogli być tylko ci "lekkozbrojni". Ale nawet oni noszą pancerze i biegają z buławami. Nieźli są :)

Trochę dziwi mnie, zę pomimo zmiany władzy w Konstantynopolu dalej tłuczemy się z templariuszami. Liczę, że w końcu do głosu dojdą inne odłamy Abstergo, niekoniecznie te z chrześcijańskiego świata.Trochę szkoda, że znowu dostaniemy tylko jedno miasto. Ciekawi mnie też jak współpracownicy zareagują na zakończenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 14:27, logray napisał:

O to mi właśnie chodzi, za dużo tego. Do tego większość misji jest bardzo podobna. Ekonomia
to dno (na koniec miałem 700k gotówki). Świetne były misje dla jego byłej miłości. Dobre
te dla Leonardo i te z DLC (porwanie Leonarda). Niektóre misje były jednocześnie bardzo
trudne (przy 100%) i bardzo proste (przy 50%). Na czołg straciłem kilka godzin. Wiem,
mogłem olać te 100% i pewnie bym uznał, że jest tego tyle ile trzeba. Ominąłbym też wtedy
to co najnudniejsze czyli misje dla gildii.


Może i misje poboczne, którymi cały Rzym jest usiany w tej grze nie są bardzo zróżnicowane i bogate w doświadczenia, ale są i to wcale nie w najgorszym wydaniu.A przynamniej jest duża zmiana w w stosunku do 1 i nawet 2 części. Nie wiem jak można liczyć grze na minus, że misji z poza głównego wątku jest za dużo. Jak ktoś nie chce, to nie robi. Można sobie nawet na mapie wyłączyć niektóre znaczki. Ten kto ma ambicje, może sobie dłużej pograć i nabić parę achievmentów.
Za to niektóre misje na 100% synchronizacji są faktycznie trochę męczące. W zasadzie dla mnie 2 najgorsze to porwanie tego prototypu machiny latającej Leonarda i ostatnia misja z Porwania Da Vinci''ego. Z 3 godziny w sumie siedziałem żeby je ukończyć na 100% :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i się nazwa topicu nie zgadza, bo zgodnie z tym, co gram.pl dziś donosi, gra będzie nosić nazwę Assassin''s Creed Revelations, a nie Assassin''s Creed: Revelations. D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s Creed: Revelations - Kredo Asasynów: Objawienia - czyli mogą to być jakieś objawienia wynikające z przestrzegania Kodeksu
Assassin''s Creed Revelations - Ujawnienie Kodeksu Asasynów - zaprezentowanie zasad z Kodeksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 19:35, Harrolfo napisał:

Assassin''s Creed: Revelations - Kredo Asasynów: Objawienia - czyli mogą to być jakieś
objawienia wynikające z przestrzegania Kodeksu
Assassin''s Creed Revelations - Ujawnienie Kodeksu Asasynów - zaprezentowanie zasad z
Kodeksu


Yyyyy ? Według mnie tytuł odnosi się bardziej do tego, że Desmond w końcu dowie się co ma zrobić.... APO gdzieś czytałam, że to może oznaczać apokalipse, więc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować