Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Assassin's Creed Revelations [M]

866 postów w tym temacie

Jak dla mnie Ubisoft odcina kupony od wspaniałej serii, co moim zdaniem jest wynikiem braku pomysłu na dalszy konkretny rozwój fabuły, a szkoda bo AC fabularnie ma potencjał ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba :P Co prawda im dalej tym trochę nudniej zwłaszcza kiedy to przejdzie się kampanie i nie ma dalej nic do roboty ale co zawsze to z 5h biegania po dachach jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nudny, a raczej monotonny to był AC 1, jeżeli chodzi o perypetie Ezio to mi się podobają, ale liczę na jakąś innowacje, tak jak to było przy zapowiedzi "barderchuda" gdy wszyscy się jarali możliwością kierowania całym bractwem Assasynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


AC I jest jak dla mnie najlepszy z całej serii. Dla większości ludzi [nie ukrywajmy dzieciaczków bo większość fanów to właśnie oni, które jarają się parkourem w tej grze] AC II jest lepszy bo fabuła itp, tyle że gdyby teraz zrobili Altaira [i mam nadzieję że będzie go jak najwięcej w ACR] to by gra im się podobała. A tak to na tamte lata Ubi zrobiło co mogło i tyle.
Czekam na ACR z niecierpliwością bo obiecują powrót w klimaty jedynki i trzymam za to kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie AC1 jest najgorszą częścią serii, cała gra jest schematyczna, początek i koniec gry to jedyne elementy którego mogą zadziwić, w pozostałej części gry fabuła opiera się na tym, że wykonujemy min. 3 zadania potem zabijamy templariusza. Pi zabiciu głównych templariuszy zabijamy swojego "szefa" i Altair jest przedstawiony jako zwykły chłopiec na posyłki. Jeżeli chodzi o postać Altaira w AC2 to już jest wielką legendą, jednym z najlepszych assasynów w historii i to jest fajne, ale w 1 części brakowało mi czegoś o jego historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 14:43, Zagul napisał:

Jak dla mnie AC1 jest najgorszą częścią serii, cała gra jest schematyczna, początek i
koniec gry to jedyne elementy którego mogą zadziwić, w pozostałej części gry fabuła opiera
się na tym, że wykonujemy min. 3 zadania potem zabijamy templariusza. Pi zabiciu głównych
templariuszy zabijamy swojego "szefa" i Altair jest przedstawiony jako zwykły chłopiec
na posyłki. Jeżeli chodzi o postać Altaira w AC2 to już jest wielką legendą, jednym z
najlepszych assasynów w historii i to jest fajne, ale w 1 części brakowało mi czegoś
o jego historii.


No ja jako fan serii zgodzę się z Tobą, że jedynka nie była doskonała, ale jednak to początek całej serii i jedna z gier z tak dużym otoczeniem. Fabuła faktycznie nie powala, bo jest to monotonia, ale ta końcówka akurat osobiście mi się spodobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tą legendą może się stanie w ACR. AC I jest "nudne" bo to pierwsza część z serii a one zawsze są"najgorsze".
Mam tylko nadzieję że teraz gdy już Ubi potrafi robić fabułę to pokaże Altaitr''a w nowym świetle.
I ludzie się do niego przekonają.

btw skończmy już może te dyskusje bo temat miał być przeznaczony do ACR a nie do pogadanek która część z serii jest lepsza. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 16:47, Noma napisał:

Tą legendą może się stanie w ACR. AC I jest "nudne" bo to pierwsza część z serii a one
zawsze są"najgorsze".
Mam tylko nadzieję że teraz gdy już Ubi potrafi robić fabułę to pokaże Altaitr''a w nowym
świetle.
I ludzie się do niego przekonają.

btw skończmy już może te dyskusje bo temat miał być przeznaczony do ACR a nie do pogadanek
która część z serii jest lepsza. ^^


Nie najgorsze. Tylko twórcy uczą się na błędach i wiedzą co mają zmieniać w kolejnych odsłonach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 20:00, Harrolfo napisał:

Wejdź na http://www.zakon-ac.info i masz newsa o

Spoiler

Edycji Kolekcjonerskiej


Dzięki.

Co do kolekcjonerki to kurde słabizna! A liczyłem na coś wielkiego... :/
No coż mam tylko nadzieję że gram.pl nie zawoła za to 250zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 20:57, Noma napisał:

Co do kolekcjonerki to kurde słabizna! A liczyłem na coś wielkiego... :/
No coż mam tylko nadzieję że gram.pl nie zawoła za to 250zł...

A myślisz, że ile?
Cena podstawowej wersji gry konsolowej w dniu premiery to zwykle 199 zł.. Kolekcjonerka na pewno będzie droższa. Ja stawiam właśnie na 249,90 zł. lub 239 zł..

A EK mnie się podoba. Pudełko jest estetyczne i symetryczne, a w środku znajduje się to, co najważniejsze tj artbook i soundtrack (w przeciwieństwie do takiego Brotherhooda- tona badziewi, a artbooka brak). Jak dla mnie może być. Pomijając fakt, że ta część AC jakoś mnie nie ciągnie, to kolekcjonerkę ma zacną.

20110604212108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować