Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Assassin's Creed Revelations [M]

866 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2011 o 20:16, Nagaroth napisał:

Spoiler

To nie Pazzi, nie przypomina żadnego z nich, co banalnie łatwo sprawdzić za pomocą
Assassins Creed wiki, która swoją drogą podaje że Ezio zmarł na zawał serca. W czasie
śmierci Ezio Jacopo de Pazzi, ten który pożył najdłużej, był już od 44 lat martwy. Vieri
i Francesco od 46.



Bzdura to już bardziej wygląda na nzk niż na zawał serca (ktróe btw. może być wywołane zatruciem i/lub przedawkowaniem leków. Pozatym jak wiadomo z kart histori Pazzi przetrwali wygnanie, a ten chłopak/mężczyzna (przynajmniej dla mnie) jest podobny do Pazzich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2011 o 20:28, CaHa napisał:

Bzdura to już bardziej wygląda na nzk niż na zawał serca (ktróe btw. może być wywołane
zatruciem i/lub przedawkowaniem leków. Pozatym jak wiadomo z kart histori Pazzi przetrwali
wygnanie, a ten chłopak/mężczyzna (przynajmniej dla mnie) jest podobny do Pazzich.


Dlaczego Ty wszędzie szukasz tylko jakichś spisków i powrotu dawnych przeciwników?
Zrozum wreszcie to że

Spoiler

EZIO NIE ŻYJE! ZMARŁ NA ZAWAŁ SERCA KIERUJĄC SWOJE OSTATNIE SPOJRZENIE NA SWOJĄ PIĘKNĄ ŻONĘ I CÓRECZKĘ!!!


sorry ale na prawdę zaczynało mnie irytować jak od kilku stron ciągle tylko szukasz czegoś mrocznego i nienormalnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 21:08, Noma napisał:

Dlaczego Ty wszędzie szukasz tylko jakichś spisków i powrotu dawnych przeciwników?
Zrozum wreszcie to że

Spoiler

EZIO NIE ŻYJE! ZMARŁ NA ZAWAŁ SERCA KIERUJĄC SWOJE OSTATNIE
SPOJRZENIE NA SWOJĄ PIĘKNĄ ŻONĘ I CÓRECZKĘ!!!


sorry ale na prawdę zaczynało mnie irytować jak od kilku stron ciągle tylko szukasz czegoś
mrocznego i nienormalnego..


Skoro twierdzisz, że szukanie wyjaśnienia zgodnego z prawami naszego świata oraz historią jest mroczne i nienormalne to dla twojego komfortu postaram się więcej nei wygłaszać w tym wątku ŻADNYCH moich teori.

Btw. miał jeszcze syna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 20:28, CaHa napisał:

wygnanie, a ten chłopak/mężczyzna (przynajmniej dla mnie) jest podobny do Pazzich.


To niczym nie poparta teoria.

Za to za pewniki wiemy że a) Wszyscy Pazzi związani z Templariuszami nie żyją, b) Biorąc pod uwagę jakimi psychopatami byli Vieri, Francesco i Jacopo, wcale bym się nie zdziwił jakby reszta rodziny cieszyła się że nie żyją, c) zamordowanie Ezio było by po prostu samobójstwem dla osoby je popełniające. I większości jej znajomych, d) na prawdę bardzo mocno naciągasz to co widziałaś do swojej teorii, widzimy tylko że Ezio miał dziwną minę kiedy umierał - co często spotyka się przy śmierci na zawał serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 21:15, CaHa napisał:

Skoro twierdzisz, że szukanie wyjaśnienia zgodnego z prawami naszego świata oraz historią
jest mroczne i nienormalne to dla twojego komfortu postaram się więcej nei wygłaszać
w tym wątku ŻADNYCH moich teori.


Zgodne z prawami i historią naszego świata jest też to że ludzie po prostu umierają. A przez całe Embers widzimy że Ezio jest bardzo chory i w pełni świadom tego że jego czas na tym świecie się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2011 o 21:15, CaHa napisał:

Btw. miał jeszcze syna :D

Wiem że miał syna ale gdy no wiesz.. to syn nie był akurat z nimi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Od dziś rana mam jakiś bug z launcherem, nie może złapać połączenia online, problem z pobraniem "update information", pada sugestia o kontakcie z pomocą techniczną, przypadek tylko u mnie, czy też dotyczy i innych osób?
2. Czy też crashuje się Wam gra, jak próbujecie zmienić zbroję w kryjówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 - serwery im padły. Od 6 rano nie mogę odpalić ani Project Legacy na Facebooku, ani Brotherhooda.

Pojawia się tylko info, że wyłączyli serwery i wrócą one przypuszczalnie 4:00 AM GMT/09:00 AM EST. Chyba dobrze policzyłem, że mają wrócić na 19 naszego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa u was multi, czy tylko u mnie nie znajduje żadnej gry? Mam komunikat, że jestem za NATem no ale bez przesady, rozumiem, że może szukać długo, ale żeby nie znalazło nic to jest przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na czym grasz? Na kompie? Ja mam trochę podobnie, na xboxie. Bo jak wbijam na multi ( oczywiście mam abonament gold ) to szuka sesji przez 10 minut i jak znajdzie, a nie chce np. grać to wtedy wychodzę z niej i znów 10 min czekam i do tej samej sesji idę. ( a wiem to po nickach, żeby nie było )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie sam nie wiem. Ale dzisiaj nie próbowałam się połączyć, bo w ogóle nie wchodziłam na xboxa. Ale pewnie za niedługo bd wchodzić to zobaczę. Teraz patrzę na xbox.com i mój znajomy gra w deathmatch. To może już jest normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz bd sprawdzać, bo chętnie bym pograła. Ale nie wiem czy się uda. Spróbuję. Poczekaj do jutra.
A jak jutro nie bd mógł to może na stronie, jakieś wyjaśnienie tego znajdziesz? Lub w google?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 18:59, ray757 napisał:

Nadal nic nie znajduje, nawet jednej osoby.


Próbowałem dzisiaj też już drugi raz zagrać w multi i dzisiaj wyskoczyła mi informacja, że mam NAT umiarkowany czy coś takiego, i że gra będzie chodzić nie najlepiej (?). Nie wiem czemu tak jest. Z nikim mnie nie łączy przy szukaniu gry.
W Brotherhoodzie normalnie znajdowało mi gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 12:28, ManweKallahan napisał:

Próbowałem dzisiaj też już drugi raz zagrać w multi i dzisiaj wyskoczyła mi informacja,
że mam NAT umiarkowany czy coś takiego, i że gra będzie chodzić nie najlepiej (?). Nie
wiem czemu tak jest. Z nikim mnie nie łączy przy szukaniu gry.
W Brotherhoodzie normalnie znajdowało mi gry...

jezeli macie router, to musicie otworzyc porty. jezeli macie radiowke, to juz macie troche gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam radiówke, ale co to zmienia? Inne gry które korzystają z matchmakingu (CoD: MW2) śmigają bez problemu, tylko w Revelations takie cuda. Brotherhooda kupiłem niedawno, myślałem, że nie znajduje gier bo już nikt nie gra, ale mimo wszystko czasem jakiś inny gracz się pokazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować