Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Assassin's Creed Revelations [M]

866 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2011 o 21:33, Harrolfo napisał:

Słabiutkie.
Gdybym nie znał normalnego trailera, to bym nie poznał, że to Assassin''s Creed.


No witam.
A czego Ty byś się spodziewał po Trailerze z kocków Lego ? ;> i to jeszcze widać że to robione amatorsko. Jak dla mnie dobre promo dla Ubi i dobre promo dla Lego. :D Może Lego Technics ?. Ciekawe jakie mieli odczucia/miny jak oglądali ten trailer w Lego

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 14:59, dreamer94 napisał:


Bez przesady, momentami genialne, ale faktycznie, lekko gorsze niż Brotherhood. Czekam aż przerobi trailery AC 2 i 1, te powinny być zdecydowanie łatwiejsze do "zliterowania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 16:59, Mercuror napisał:

Bez przesady, momentami genialne, ale faktycznie, lekko gorsze niż Brotherhood. Czekam
aż przerobi trailery AC 2 i 1, te powinny być zdecydowanie łatwiejsze do "zliterowania".

Chyba tylko w tym momencie z Xmenami, reszta raczej klapa, zabił tą "osomość" trailera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 21:37, Mercuror napisał:

X-meni właśnie słabi jak dla mnie byli, natomiast od 1:52 do końca najlepsze.

Fakt, ale początek wszystko psuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 21:42, dreamer94 napisał:

> X-meni właśnie słabi jak dla mnie byli, natomiast od 1:52 do końca najlepsze.
Fakt, ale początek wszystko psuje :(


Tutaj się muszę zgodzić, początek wyszedł mu średnio. Ale jak pisałem, myślę, że to przez inny charakter trailera, w końcu był robiony do gotowej wcześniej piosenki, czyli innymi słowy autor musiał śpiewać nie tyle do akcji, co do melodii Woodkida.

Tak czy siak, to jak wymawia "Altair" - z tym płynnym podziałem na głoski i przedłużonym "i" - zmiażdżyło mnie, brzmi genialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ale z takim stażem i doświadczeniem powinien nas zmiażdżyć, ale to mu chyba nie wyszło. Cóż poczekamy co wymyśli następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krajobrazowo Konstantynopol jest podobny do Damaszku, lub Jerozolimy z pierwszej części gry. Po drugie Ezio na gameplayu wersji demo "od tyłu" wygląda jak Altair, czy komuś też się jakoś to kojarzy :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 12:51, DambialkoX napisał:

Krajobrazowo Konstantynopol jest podobny do Damaszku, lub Jerozolimy z pierwszej części
gry. Po drugie Ezio na gameplayu wersji demo "od tyłu" wygląda jak Altair, czy komuś
też się jakoś to kojarzy :D ?

No przecież już nie raz mówili że będzie powrót w klimaty pierwszej części serii. Mnie to bardzo ale to bardzo cieszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2011 o 13:28, Noma napisał:

> też się jakoś to kojarzy :D ?
No przecież już nie raz mówili że będzie powrót w klimaty pierwszej części serii. Mnie
to bardzo ale to bardzo cieszy. :)


Może i mówili, ale przyzwyczaiłem się już do stylu "dwójki i Brotherhooda" :D. Bo w jedynkę ostatnio grałem w 2008 roku :). Pewnie będzie fajnie, ale jakoś nie pasuje mi to włoskiego Ezio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywa ta osoba

Spoiler

która miała powiesić Ezio po walce jak został pojmany w trailerze?



Zresztą jest moment na youtube w którym Ezio jakoś z tego wychodzi?
Spoiler

Dokładniej co się dzieje po tym jak miał zostać powieszony ,ale nie został.



GAMEPLAY->
-> kto to jest w 0:50 sekundzie? Wygląda jak przebrany i ciemniejszy Leonardo da Vinci, ale... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 20:39, BartexooN napisał:

Jak się nazywa ta osoba

Spoiler

która miała powiesić Ezio po walce jak został pojmany w trailerze?


A czy ktoś to może wiedzieć?

Dnia 17.08.2011 o 20:39, BartexooN napisał:

Zresztą jest moment na youtube w którym Ezio jakoś z tego wychodzi?

Spoiler

Dokładniej co
się dzieje po tym jak miał zostać powieszony ,ale nie został.


Jak pewnie zauważyłeś pojawił się "ptaszek" czyli znak dla Ezia że jego rekruci są obok niego

Dnia 17.08.2011 o 20:39, BartexooN napisał:

GAMEPLAY->


-> kto to jest w 0:50 sekundzie? Wygląda jak przebrany i ciemniejszy Leonardo da Vinci,
ale... ?

To pewnie jakiś Asasyn z konstantynopolu który nam pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 20:39, BartexooN napisał:

Jak się nazywa ta osoba

Spoiler

która miała powiesić Ezio po walce jak został pojmany w trailerze?



Postać troszkę przypomina Robert''a de Sable z pierwszej części gry, ale nie mam pojęcia kto to jest, może jakiś kapitan templariuszy ? Kto wie..

Dnia 17.08.2011 o 20:39, BartexooN napisał:

Zresztą jest moment na youtube w którym Ezio jakoś z tego wychodzi?

Spoiler

Dokładniej co
się dzieje po tym jak miał zostać powieszony ,ale nie został.



Pewno z@#$%^& kilku typów i zwiał. Takie mam przeczucia.

Dnia 17.08.2011 o 20:39, BartexooN napisał:

GAMEPLAY->


-> kto to jest w 0:50 sekundzie? Wygląda jak przebrany i ciemniejszy Leonardo da Vinci,
ale... ?


Jak kolega wyżej myślę, że to jakiś Assassin z Konstantynopolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie obejrzałem ten 9,5 minutowy gameplay. I tak: o ile dotychczas (po słabym w porównaniu do dwójki Brotherhoodzie) niezbyt interesowałem się tą częścią, o tyle teraz zacząłem się interesować ponownie.
Bardzo cieszy jak zwykle rewelacyjna muzyka Kyda, lekko poprawiona grafika i klimat zaśnieżonego Konstantynopola. Fajnie też obserwuje się "nowe" ruchy Altaira.
Co zaś się mi nie podobało to zmieniony na gorsze głos Altaira, dalsza prostota walk i powrót do dialogów z denatem przez Altaira.
Ciekawe jest też to, że w AC R jako Altair będziemy grali podczas wydarzeń, które nie zostały opowiedziane w jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 12:25, Harrolfo napisał:

Właśnie sobie obejrzałem ten 9,5 minutowy gameplay. I tak: o ile dotychczas (po słabym
w porównaniu do dwójki Brotherhoodzie) niezbyt interesowałem się tą częścią, o tyle teraz
zacząłem się interesować ponownie.
Bardzo cieszy jak zwykle rewelacyjna muzyka Kyda, lekko poprawiona grafika i klimat zaśnieżonego
Konstantynopola. Fajnie też obserwuje się "nowe" ruchy Altaira.
Co zaś się mi nie podobało to zmieniony na gorsze głos Altaira, dalsza prostota walk
i powrót do dialogów z denatem przez Altaira.
Ciekawe jest też to, że w AC R jako Altair będziemy grali podczas wydarzeń, które nie
zostały opowiedziane w jedynce.


Praktycznie to samo opisałem w temacie z newsem z tym gameplayem.
Głos Altair''a faktycznie jest żenujący, no ale cóż.. dubbingu znowu mu robić nie będą.
Muzyka jest świetna owszem tu nie mam zastrzeżeń.
No i walka: Tak myślałem, że ta prostota zostanie, lecz liczyłem na to, że może przeciwnicy będą atakować w grupach, po 2,3 osoby a nie znów pojedynczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować