Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Assassin's Creed Revelations [M]

866 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2011 o 22:59, Ecko09 napisał:

Tja, bo multi to główna esencja AC.

Cóż, taka już ludzka mentalność. BH od początku było zapowiadane jako pierwsze AC, które wprowadzi multi, ale i tak dostało baty za długość trybu dla jednego gracza - pomimo tego, że w istocie gracze dostali nawet więcej niż w poprzednich grach, bo jakby nie patrzeć multiplayer znacząco przedłuża żywotność tytułu. Teraz ludzie idą krok dalej i w ogóle zapominają o singlu. Paranoja, strach się bać jak to będzie z AC III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może w jakim języku sprzedawana jest gra znajdująca się w edycji Animus Assassin''s Creed Revelations? Niby powinna być z polskimi napisami, ale podejrzewam, że może być tak, jak z encyklopedią tj tylko po angielsku, co w sumie byłoby mi na rękę.
Było jakieś info na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 23:15, Mercuror napisał:

> Tja, bo multi to główna esencja AC.
Cóż, taka już ludzka mentalność. BH od początku było zapowiadane jako pierwsze AC, które
wprowadzi multi, ale i tak dostało baty za długość trybu dla jednego gracza - pomimo
tego, że w istocie gracze dostali nawet więcej niż w poprzednich grach, bo jakby nie
patrzeć multiplayer znacząco przedłuża żywotność tytułu. Teraz ludzie idą krok dalej
i w ogóle zapominają o singlu. Paranoja, strach się bać jak to będzie z AC III.


Multi to tylko dodatek poprzez który chcą więcej zarobić kasy. Nie jest on ani zły ani dobry. Jednak dla mnie Single Player ponad wszystko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 13:37, DambialkoX napisał:

Multi to tylko dodatek poprzez który chcą więcej zarobić kasy.

Niby jak? Ceny kolejnych AC nie podskoczyły do góry, ilość pracy przy nich też nie spadła, raczej wzrosła. Multi jak już to ma na celu urozmaicenie rozgrywki, nie wiem w jaki sposób ma zwiększyć zyski z gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 13:53, Mercuror napisał:

> Multi to tylko dodatek poprzez który chcą więcej zarobić kasy.
Niby jak? Ceny kolejnych AC nie podskoczyły do góry, ilość pracy przy nich też nie spadła,
raczej wzrosła. Multi jak już to ma na celu urozmaicenie rozgrywki, nie wiem w jaki sposób
ma zwiększyć zyski z gier.


Nie podskoczyły, a zmalały dzięki temu (wydaje mi się), że więcej osób kupi grę. Są też tacy, co kupią tylko dla multi, chociaż osobiście w życiu nie kupiłbym gry dla trybu multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 22:25, marcinmazur3 napisał:

Jak nie będzie minimum 10 sekwencji to następny pre-order nie będzie już w ciemno.


Z tego co wiem to nie wiadomo ile sekwencji będzie. Dla mnie dość istotne jest, aby gra nie była krótsza od "Brotherhooda" i najlepiej dłuższa od "dwójki". Pożyjemy, poczytamy się dowiemy i info mamy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 20:02, DambialkoX napisał:

Dla mnie dość istotne jest, aby gra
nie była krótsza od "Brotherhooda" i najlepiej dłuższa od "dwójki". Pożyjemy, poczytamy
się dowiemy i info mamy ;D


Dłuższa od dwójki raczej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 17:55, Mercuror napisał:

Panie i panowie, oto Yusuf w bardziej bojowym ekwipunku. Jak dla mnie bomba, szczególnie,
jeśli sami będziemy mogli taki strój zdobyć.

Panie, któż to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 17:55, Mercuror napisał:

Panie i panowie, oto Yusuf w bardziej bojowym ekwipunku. Jak dla mnie bomba, szczególnie,
jeśli sami będziemy mogli taki strój zdobyć.


Świetnie wygląda, ale ta maska jest dziwna. Robią z tych asasynów "transformersów". Czyli to on tylko, że w kapturze.. hmm.. ciekawa postać może być.

20110921212805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, maska jak maska - fakt, mogłaby być z materiału, bo i tak zbroi żadnej nie nosi, więc noszenie takiego czegoś na twarzy lekko mija się z celem. Ale wygląda "badassowo" - i to się liczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 23:53, Mercuror napisał:

No wiesz, maska jak maska - fakt, mogłaby być z materiału, bo i tak zbroi żadnej nie
nosi, więc noszenie takiego czegoś na twarzy lekko mija się z celem. Ale wygląda "badassowo"
- i to się liczy :P


W rzeczywistości ciężko by mi się uciekało z taką maską na twarzy ;p. Powiem, że fajne wygląda ale nie pasuję do asasyna.

Jedyna Maska jaka kojarzy mi się to z "dwójki".
Czekam jeszcze na dużo nowych info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 13:03, Noxbi napisał:

Mi się wydaje, że tą maską po prostu chroni swoją twarz, bo w końcu kto chciałby mieć
taką bliznę jak Ezio, co?


Ja ! <joke> . W sumie ja mam swoją.. ale po operacji tarczycy xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować