Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Assassin's Creed Revelations [M]

866 postów w tym temacie

Wygląda na to, że w następnej części pobiegamy sobie Desmondem w

Spoiler

NY

i może shao jun( czy jakoś tak) w Chinach. Jeśli tak, to będzie idealnie, bo od zawsze chciałem w AC pobiegać po Rosji albo Chinach.
Swoją drogą ciekawe czemu laska z Chin biega z mieczem japońskim. Ubi nie stawia na realizm, tak bardzo jak myślałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 00:02, filip29 napisał:

Swoją drogą ciekawe czemu laska z Chin biega z mieczem japońskim. Ubi nie stawia na realizm,
tak bardzo jak myślałem.


Rusza cię japoński miecz w rękach Chinki, a magiczne FE nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 00:02, filip29 napisał:

Swoją drogą ciekawe czemu laska z Chin biega z mieczem japońskim. Ubi nie stawia na realizm,
tak bardzo jak myślałem.


Nie widzę w tym absolutnie nic nierealistycznego. Raz, nie znamy całego życiorysu Shao Jun - mogła być w Japonii i stamtąd mieć miecz; dwa, nie znamy zwyczajów i uzbrojenia Chińskich Assassynów, mogli z jakiegoś powodu chcieć używać katan, w wszystkich częściach AC wielokrotnie mogliśmy się przekonać że Assassyni chętnie używają uzbrojenia i sprzętu kolegów z innych państw; trzy, nawet jeśli sama nie była w Japonii, mógł tam być np. jej mentor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 00:02, filip29 napisał:

Wygląda na to, że w następnej części pobiegamy sobie Desmondem w

Spoiler

NY

i może shao
jun( czy jakoś tak) w Chinach. Jeśli tak, to będzie idealnie, bo od zawsze chciałem w
AC pobiegać po Rosji albo Chinach.
Swoją drogą ciekawe czemu laska z Chin biega z mieczem japońskim. Ubi nie stawia na realizm,
tak bardzo jak myślałem.

Według mnie umieszcze akcji dajmy na to w NY w czasach współczesnych raczej nie przejdzie. Prawdopodobnie musieli by dodać możliwość sterowania pojazdami (bo co to za gra w mieście bez nich) i zrobiłoby się z tego GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że będzie kilku przodków o mniej rozwiniętej historii, tak, aby stworzyć podwaliny pod przyszłe gry z tej serii. Fajnie byłoby zagrać jeszcze raz nawet krótki etap z Ezio odczytując DNA innej osoby :D

Same etapy z Desmondem będą na zasadzie zagadek logicznych ala dodatkowe lokacje, jakie zwiedzał Ezio. Do ich przejścia niezbędne będzie DNA Desmonda, czytaj jego pamięć genetyczna, czytaj pewne konkretne wydarzenia z życia jego przodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem AC:R i mam pytanie czy jeśli nie grałem w poprzednie części (tzn. grałem i w jedynkę i dwójkę, ale obie przeszedłem do połowy - pierwszą bo była śmiertelnie nudna, a drugą bo była pożyczona i nie miałem możliwości bo sama gra była bardzo fajna) to mogę kupić i nie obawiać się, że nie będę wiedział o co chodzi? Dostałem pod choinkę książkę AC Bractwo (bardzo fajna swoją drogą) i trochę mnie to zanęciło do kupna gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie tak. Jeśli chodzi o Desmonda to wszystko masz wyjaśnione na samym początku, a historia Ezio jest mocno uniezależniona od poprzednich części.

Co innego mechanika gry. Po zagraniu w Revelations powrót do AC II czy nawet Brotherhooda może być trochę... bolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że prawdopodobnie pobiegamy sobie po USA, niewykluczone, że w rewolucji amerykańskiej/wojnie secesyjnej. Desmond

Spoiler

wrócił do USA

, fabuła na pewno oscylować będzie wokół
Spoiler

świątyni/czy co tam jest w NY

. Trudno mi sobie wyobrazić, by jakikolwiek z nią związek mieli assasyni czy to z Chin czy z Rosji, chociażby z niemożności w miarę łatwego dotarcia do Ameryki, zresztą nie bardzo i mieli by się po co tam pchać. Pomijam już fakt, iż przynajmniej dla mnie, ta fabuła stała się już tak pokrętna, miejscami nielogiczna, szyta zbyt grubymi nićmi, że nie bardzo dostrzegam jakąś niszę dla kolejnego przodka. Cofanie się w czasie jest bez sensu (Altair - > bodajże pierwszy wybitny assasyn, który miał tak dużą styczność z artefaktami, a zarazem przeprowadził nad nimi badania; Ezio - > rekonstrukcja odkryć Altaira), acz wybiegając w przyszłość, (od Ezia) pozostaje już niewiele nisz dla jakichś wybitnych osobistości pchających wątek do przodu (a zarazem w kontekście owej
Spoiler

świątynii, bo pewnie któryś z nich miał z nią styczność

).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie ksiąg. Kupiłem wszystkie w Konstantynopolu i Kapadocji, ale dalej nie otrzymałem osiągnięcia. Czy ktoś wie gdzie mogę zdobyć pozostałe księgi/ę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 18:11, Jammin69 napisał:

Ja mam pytanie odnośnie ksiąg. Kupiłem wszystkie w Konstantynopolu i Kapadocji, ale dalej
nie otrzymałem osiągnięcia. Czy ktoś wie gdzie mogę zdobyć pozostałe księgi/ę?

Chyba musisz mieć wszystkie księgi Braci Polo. Jeśli je masz odinstaluj najnowszy update, odłącz neta i zrób jakąś akcję z książkami. Ten update jest z glitchowany i uniemożliwia zdobycia tego aczika. Swoją drogą skąd wziąłeś 300k na księgi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 00:02, filip29 napisał:

Wygląda na to, że w następnej części pobiegamy sobie Desmondem w

Spoiler

NY

i może shao
jun( czy jakoś tak) w Chinach. Jeśli tak, to będzie idealnie, bo od zawsze chciałem w
AC pobiegać po Rosji albo Chinach.
Swoją drogą ciekawe czemu laska z Chin biega z mieczem japońskim. Ubi nie stawia na realizm,
tak bardzo jak myślałem.


Mówisz o jakimś trailerze czy jakiejś informacji prasowej? Można link?
BTW. Ta chińska asasynka, słyszałem, że są z nią jakieś filmiki, czy coś takiego. Może mnie ktoś oświecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 20:11, Jammin69 napisał:

Złodzieje + kasa z banku i oczywiście mnóstwo czasu :D A tego było więcej niż 300k.

A ile Ci to mniej więcej zajęło ? JA p[o 21 godzinach mam 100% synchronizacji. Nie mam tylko ksiąg i broni z Kapadocji oraz punktów orientacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ciężko powiedzieć, bo najpierw kupiłem te najtańsze z Konst., a potem kupowałem pojedynczo te księgi z Kapadocji. Ja mam ogólnie jakieś 80 % synchro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 23:22, Jammin69 napisał:

Oj ciężko powiedzieć, bo najpierw kupiłem te najtańsze z Konst., a potem kupowałem pojedynczo
te księgi z Kapadocji. Ja mam ogólnie jakieś 80 % synchro.

A da się jakoś odbić Kapadocję, żeby uniknąć 10% marży templariuszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 11:39, Jammin69 napisał:

Nie za bardzo rozumiem pytania. Chodzi Ci o ataki asasynów, czy wykupienie wszystkiego
w Kapadocji i zlikwidowanie tam templariuszy?

Każdy produkt w Kapadocji kosztuje 10% więcej, bo miasto należy do templariuszy. Pytam się, czy można przejąć miasto, aby kupować bez tych 10% więcej.
Pytanie do wszystkich: czy też macie problemy z multi na PC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować