Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Assassin's Creed Revelations [M]

866 postów w tym temacie

Tak w ogóle, to przeszedłem Revelations jeszcze przed świętami i dziwi mnie, że widziałem komentarze o niejasnym zakończeniu (nie pamiętam gdzie, ale jestem prawie pewny, że takie widziałem).
Jak dla mnie to było najbardziej konkretne zakończenie w serii, całkowite przeciwieństwo tego z Brotherhooda.

Spoiler

Gość, który nam opowiada (Zeus?) o rozbłysku słonecznym i końcu świata

w zasadzie nie tworzy nowych pytań, tylko wyjaśnia to, czego dowiedzieliśmy się wcześniej.
Nie mogę doczekać się zakończenia tej historii :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Revelations zakupiony wczoraj po połodniu, ukończony dzisiaj jakieś 2 godziny temu. Wrażenia ? Świetne, chociaż czuję jakiś niedosyt. Chcę więcej. Chcę Assassin''s Creed III i zakończyć tą przeklętą, lecz wciągająca i ciekawie opowiedzianą historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojarzycie te poboczne misje, w których się zbiera książki? Jedna jest w porcie, trzeba się wspiąć na maszt statku. Trzeba to zrobić jakimś specjalnym sposobem? Bo niezbyt mi się udało, ani po prostu włażąc po tym słupie ani próbując przeskoczyć z pozostałych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 23:30, Elminster napisał:

Nie trzeba żadnego wyszukanego sposobu. Kiedy wspinasz się na ten "prawidłowy" maszt,
to w pewnym momencie musisz z niego przejść na olinowanie.


Aha, ok. Właśnie coś tam próbowałem po tych linach, ale w ogóle nie szło, pewnie w złym miejscu. Dobra, dzięki bardzo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam parę pytań. Jak wygląda strona techniczna gry? Jakieś [problemy z czymkolwiek są? Jak optymalizacja? No i co z tym multi? Są problemy ze znalezieniem meczu czy jakiekolwiek inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 12:47, HappyKiller95 napisał:

Witam, czy mógł by mi ktoś powiedziec gdzie rozpoczynają się 2 części misji od asasynów?

Pierwsza - gdy rekrut osiągnie poziom 10 i zostanie przypisany do konkretnej kryjówki.
Druga - gdy asasyn przypisany do kryjówki osiągnie poziom 14. Po wykonaniu drugiej części zadania zostanie mistrzem dzielnicy.
Asasyni, którzy nie zostali przypisani do żadnej kryjówki, mogą osiągnąć maksymalnie 10 poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem na PC i kilku bugów doświadczyłem, m.in. niemożność synchronizacji punktu widokowego, strażnicy zatopieni po pas w dach, czy niewypełniające się cele misji

Spoiler

(rekrutacja asasyna, trzeba było ukraść 250 akcze, mimo ciągłego opróżniania portfeli przechodniów wciąż widniało 0, musiałem powtarzać misję)

. Z multi różnie: czasami bez problemu, czasami trzeba trochę poczekać. Nie wiedzieć czemu jedyny tryb w który ludzie grają to deathmatch. Nawet ze znalezieniem trybu Zabójstwo czasem miewam problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysyłanie: kiepskie.
NAT: umiarkowany.

Gram na PC.
Internet mam dobry, według umowy 8 mega, ale na speedtestach wychodzi więcej (dzisiaj download w granicach 19-44, a upload 9-14 [wiem, że to duże rozbieżności, ale co na to poradzę]). Ale do żadnej sesji w multiplayerze ACR mnie nie łączy. Znajduje około 20 sesji, próbuje się przyłączyć do kilku, potem próbuje stworzyć własną i nic. Nie dołącza do żadnych sesji, do mojej nikogo nie przyłącza, a po jakichś 2 minutach każe szukać od nowa. Mimo kilku prób nie znalazło mi nawet jednego gracza.
Próbowałem odblokowywać w zaporze systemowej Windowsa porty, ale nie pomogło.
Domyślam się, że to wina routera. Z tym, że w Brotherhoodzie nie miałem żadnych problemów z dołączaniem do gier. Znowuż przez ten czas zmieniłem internet na szybszy, ale u tego samego dostawcy i bez wymiany routera ani niczego takiego.
Czy ma ktoś podobny problem i sobie z nim poradził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 17:53, ManweKallahan napisał:

Wysyłanie: kiepskie.
NAT: umiarkowany.

Gram na PC.
Internet mam dobry, według umowy 8 mega, ale na speedtestach wychodzi więcej (dzisiaj
download w granicach 19-44, a upload 9-14 [wiem, że to duże rozbieżności, ale co na to
poradzę]). Ale do żadnej sesji w multiplayerze ACR mnie nie łączy. Znajduje około 20
sesji, próbuje się przyłączyć do kilku, potem próbuje stworzyć własną i nic. Nie dołącza
do żadnych sesji, do mojej nikogo nie przyłącza, a po jakichś 2 minutach każe szukać
od nowa. Mimo kilku prób nie znalazło mi nawet jednego gracza.
Próbowałem odblokowywać w zaporze systemowej Windowsa porty, ale nie pomogło.
Domyślam się, że to wina routera. Z tym, że w Brotherhoodzie nie miałem żadnych problemów
z dołączaniem do gier. Znowuż przez ten czas zmieniłem internet na szybszy, ale u tego
samego dostawcy i bez wymiany routera ani niczego takiego.
Czy ma ktoś podobny problem i sobie z nim poradził?


Dziwne. Ja natomiast w chwili obecnej mam 1MB i łączy mnie z sesjami. Czasami czekałem nieco dłużej, ale łączy, a jeśli nie próbuję od nowa i jest ok. No i powiem, że ciężko jest znaleźć graczy mimo wszystko. Powinno też cie dołączyć do sesji. Może też zależy od trybu gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym prosić was o rozwianie moich wątpliwości w kilku kwestiach, gdyż wydaje mi się, że coś pominąłem.
1.

Spoiler

Skąd się wzięło jabłko w Assassin''s Creed 2, skoro w Assassin''s Creed: Revelations widać wyraźnie, że jabłko leżało w stanie nienaruszonym w bibliotece Altaira, natomiast Ezio, w Brootherhood, jabłko ukrył w koloseum prawda? Były 2 jabłka czy jak?



2. Jeżeli w jedynce
Spoiler

na końcu gry jabłko pokazało na mapie położenia innych fragmentów edenu, to dlaczego wszędzie jest taka pogoń tylko za tym jabłkiem? Dlaczego np. laska, którą miał Rodrigo Borgia (z tego co pamiętam to też był fragment edenu) nie był tak ważny?



Wziąłem niektór fragmenty w spoiler, ponieważ sądzę, że jacyś nowi z Assassin''s Creed też mogą tutaj zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

1. Jabłek jest przynajmniej sześć. I do tego kilkadziesiąt innych przedmiotów działających na mniej lub bardziej podobnej zasadzie.

2. Hm, niezbyt rozumiem. W dzisiejszych czasach Asasyni, jak i Templariusze, poszukują dowolnych FE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ad.1.

Spoiler

Jak Ty grasz w te gry że nic nie kumasz? :o Jabłek i innych fragmentów jest a raczej było, mnóstwo. A odpowiadając na pytania to tak znamy już 2 jabłka.



Ad.2.
Spoiler

Bo jabłko pozwala władać ludzkimi umysłami, a to chyba największa broń jaka może być.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 22:04, Stein napisał:

1.

Spoiler

Skąd się wzięło jabłko w Assassin''s Creed 2, skoro w Assassin''s Creed: Revelations
widać wyraźnie, że jabłko leżało w stanie nienaruszonym w bibliotece Altaira, natomiast
Ezio, w Brootherhood, jabłko ukrył w koloseum prawda? Były 2 jabłka czy jak?


Spoiler

FE zapewne przemieszczały razem z biegiem lat. Jest to nawet wspominane w zagadkach 16 w AC2. Wystarczy pomyśleć o Kodeksie Altaira, który z Masjafu powędrował do Konstantynopola, a z biegiem lat wylądował we Włoszech.
Na dodatek istnieje więcej Jabłek FE niż te 2 które były używane w Animusie np. jedno (podobno) wysadzono w powietrze, drugie krąży po orbicie, a trzecie jest w posiadaniu Desmonda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt wiedziałem, komu odpowiedzieć, więc napisze ogólnie. Dziękuje za odpowiedź i to nie jest tak, że nic z tych gier nie wynoszę (w sensie fabuły) tylko po prostu nie mogłem sobie przypomnieć

Spoiler

czy były 2 jabłka, w tym jedno we Włoszech, czy jedno, to które miał Altair

. Tak na dobrą sprawę to nie wiedziałem, że są komiksy assassin''s creed, chętnie się temu bliżej przyjże. Swoją drogą, skąd macie te wszystkie informacje o tych FE itd? Z komiksów czy z jakiś stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo trzeba się męczyć aby dobić w multi do 20 lv? Zastanawiam się nad zrobieniem tego osiągnicia z uPlay za 40 pkt. O ile się nie mylę to punkty z treningu się nie liczą :/ Kolejna sprawa to stabilność multi. Jak mi się wczoraj gra wywaliła po tym jak chciałem kogoś trafić to wróciłem do singla. Często tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować