Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Assassin's Creed Revelations [M]

866 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2012 o 13:59, logray napisał:

Długo trzeba się męczyć aby dobić w multi do 20 lv? Zastanawiam się nad zrobieniem tego
osiągnicia z uPlay za 40 pkt. O ile się nie mylę to punkty z treningu się nie liczą :/
Kolejna sprawa to stabilność multi. Jak mi się wczoraj gra wywaliła po tym jak chciałem
kogoś trafić to wróciłem do singla. Często tak się dzieje?

Ani razu mi się to nie zadziało[gram na xbox 360]. A 20 lvl to zależy od tego jakie wyniki będziesz osiągał. Ja nieskromnie powiem że zazwczywaj jestem pierwszy i 20lvl wpadł mi dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 14:26, Ecko09 napisał:

Da się jakoś pominąć filmiki?

W AC:B wchodziłeś do menu i była tam opcja "Pomiń filmik" czy cuś takiego. W ACR jest tak samo o ile pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze Noma, dodam tylko, że takie pominięcie powoduje pojawienie się ekranu wczytywania (Ezio na tle pustki Animusa) i powrót do rozgrywki jest często niewiele szybszy niż gdybyśmy filmik oglądali :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm zauważyłem ,że nie wszystkie filmiki da się tak pominąć, niektóre trzeba przemęczyć. No cóż, chociaż niektóre da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 17:44, dreamer94 napisał:

Ile razy można ulepszyć jakiś perk ?

Chodzi o "umacnianie umiejętności"? Odkąd osiągniesz wymagany poziom możesz do dowolnej wykupionej umiejętności dodać ogółem dwa punkty w trzy cechy, a następnie to przypieczętować 80 kredytami. Możesz to robić ile chcesz, ale nigdy nie będziesz mógł dodać więcej niż 2 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 22:03, arczi11skyrim napisał:

Siema . jak sie przejmuje kryjówki gdzie trzeba iść i czy jest to zaznaczone na mapie
?


Jeśli dobrze zrozumiałem, to chodzi o to:
Na mapie są zaznaczone taką ikonką jakby meczetu bazy Templariuszy. Idziesz tam, na minimapie teren jest zaznaczony na czerwono, wchodzisz na niego, załączasz Orli Wzrok, znajdujesz kapitana Templariuszy i go zabijasz. Potem wspinasz się na wieżę, podpalasz i kryjówka jest Twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 22:16, ManweKallahan napisał:

> Siema . jak sie przejmuje kryjówki gdzie trzeba iść i czy jest to zaznaczone na
mapie
> ?

Jeśli dobrze zrozumiałem, to chodzi o to:
Na mapie są zaznaczone taką ikonką jakby meczetu bazy Templariuszy. Idziesz tam, na minimapie
teren jest zaznaczony na czerwono, wchodzisz na niego, załączasz Orli Wzrok, znajdujesz
kapitana Templariuszy i go zabijasz. Potem wspinasz się na wieżę, podpalasz i kryjówka
jest Twoja.

To ta wieża to jest kryjówka ? wiem przejmowałem to ale np mieliśmy misje na początku gry ,że trzeba obronić kryjówke w postaci domku . To tego nie można przejmować ? kryjówkami templariuszy są wieże ? bo dzięki nim możemy odblokować sklepy ,ale co trzeba zrobić jeśli chcem je rozbudować na wyższy poziom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 20:39, Mercuror napisał:

Chodzi o "umacnianie umiejętności"? Odkąd osiągniesz wymagany poziom możesz do dowolnej
wykupionej umiejętności dodać ogółem dwa punkty w trzy cechy, a następnie to przypieczętować
80 kredytami. Możesz to robić ile chcesz, ale nigdy nie będziesz mógł dodać więcej niż
2 punktów.

Tak, dokładnie o to. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę tutaj, bo chyba temat najczęściej odwiedzany, a mój problem dotyczy ogólnie gier Ubisoft. "Wybrana usługa jest obecnie niedostępna. Prosimy spróbować później." Taki komunikat mnie dziś prześladuje przy próbie uruchomienia każdej gry. Wątpię by był to jakiś problem z moim systemem, bo wczoraj wieczorem grałem w Brotherhood''a bez problemu i nic nie zmieniałem w systemie. Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Później, jeśli atakują przejętą kryjówkę, to też ma postać domku. Wieża chyba stoi obok, albo jest częścią budynku, nie pamiętam.
Nie wiem czy dobrze rozumiem rozbudowywanie ich na wyższe poziomy, ale możesz do kryjówki przypisać asasyna na poziomie 10, co da ci dostęp do misji, pozwoli mu zdobywać doświadczenie i po osiągnięciu lvl 15 da dostęp do drugiej misji, po czym kryjówki nie będzie się dało zaatakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 16:57, arczi11skyrim napisał:

E jak się rozbudowuje sklepy gdzie to trzeba zrobić ?

Tzn. kupuje? Przy każdym po prawej masz taką tabliczkę, podchodzisz do niej, klikasz co trzeba i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 17:35, Mercuror napisał:

> E jak się rozbudowuje sklepy gdzie to trzeba zrobić ?
Tzn. kupuje? Przy każdym po prawej masz taką tabliczkę, podchodzisz do niej, klikasz
co trzeba i gotowe.

rozbudowuje a nie kupuje na wyższy poziom cos taki
ego było w brotherood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, to w dwójce się kupowało kolejne 3 poziomy. W Brotherhoodzie już tego nie było, ale było inwestowanie, którego w Revelations zabrakło. Ale to raczej nie jest wielka strata, skoro dopiero teraz się zorientowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować