Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Assassin's Creed Revelations [M]

866 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2012 o 17:55, Mercuror napisał:

Hm, to w dwójce się kupowało kolejne 3 poziomy. W Brotherhoodzie już tego nie było, ale
było inwestowanie, którego w Revelations zabrakło. Ale to raczej nie jest wielka strata,
skoro dopiero teraz się zorientowałem.

Tosz pisze podczas gry przejmij
kryjówke żeby kupywać i ulepszac sklepy to o co chodzi pissze też że dzięki temu będziemy mieli lepszy poziom a j
a nadal po 15 misjach
ma tylko 2 rzeczy do wyboru ze zbroi to o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey,
Za mną od jakiegoś czasu chodzi kupno Revelations, Jak wygląda multi względem Brotherhooda ?
Bo się zawiodłem na multi w BH, pomysł jak i idea świetna ale wykonanie już do doopy.
Najgorsze to było połączenie, granie z innymi przyjaciółmi, z kolegą zwykle jak chciałęm pograć to błąd wyskakiwał że sesja nie znaleziona, jak to w R wygląda ? poprawili te głupie błędy, co były w poprzedniej części ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Błędy? Ja nie miałem żadnych, nie wiem może to wersja PC się z tym boryka.[Ja gram na x36] Jak na razie za długo na grę czekać nie musiałem. Max do minuty/dwóch. Gameplay troszkę usprawniony ale głównie bez zmian. Multi wymiata cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema mam ochote odblokowac zbroje ishaka pashy słyszałem ,że do tego jest niezbędne kupno księgi z jego wspomnieniami i jest ona w księgarni ,ale u mnie jej nie ma czy to dopiero można kupić od jakiejś tam sekwencji bo jestem w 5 i nie mam tej księgi w sklepie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby odblokować misję, w której zdobywasz zbroję Ishaka Pashy, musisz zebrać bodajże 6 kart jego wspomnień rozlokowanych po całym mieście (tak samo jak 100 fragmentów danych Animusa). W księgarni możesz jedynie kupić książkę, która zaznaczy Ci na mapie lokacje tych kart. Jeśli jeszcze jej nie masz, to pojawi się wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kart jest 10, a kupić możesz mapę z jej lokacjami gdy znajdziesz 30 fragmentów animusa.[ automatycznie pojawi się w sklepie.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 13:25, Deathblade napisał:

Najgorsze to było połączenie, granie z innymi przyjaciółmi, z kolegą zwykle jak chciałęm
pograć to błąd wyskakiwał że sesja nie znaleziona, jak to w R wygląda ? poprawili te
głupie błędy, co były w poprzedniej części ?

Gram trochę w wersję PC tyle, że bez przyjaciół. Sesja startuje ok. Do tej pory ze 2x wywaliło mnie w trakcie sesji. Kilka razy widziałem też dziwnie zachowujego się gracza (teleportującego się z punktu do punktu). Jeśli chcesz sprawdzić multi to radzę się pospieszyć. Tak na oko to w wersję PC gra mało graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej odsłonie Asasyna są jakieś achievementy, które można wykonać tylko w określonych momentach w trakcie rozgrywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2012 o 19:26, Sandro napisał:

Czy w tej odsłonie Asasyna są jakieś achievementy, które można wykonać tylko w określonych
momentach w trakcie rozgrywki?


Nie licząć achievementów typu "Wykonaj sekwencję x"? Nie wszystkie książki są dostępne od początku. No i achievment z obroną kryjówki bez użycia działa najłatwiej wykonać w tej obronie, która jest w sekwencji bodajże 3, a tak to nie można je wykonywać raczej dowolnie. Poza tym misje można powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2012 o 19:36, ManweKallahan napisał:

No i achievment z obroną kryjówki bez użycia działa najłatwiej wykonać w tej obronie, która jest w sekwencji bodajże 3.

Ja wszystkie obrony robiłem bez użycia działa bo nawet nie wiedziałem ze da się tego używać :o więc obojętnie kiedy to będzie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2012 o 19:26, Sandro napisał:

Czy w tej odsłonie Asasyna są jakieś achievementy, które można wykonać tylko w określonych
momentach w trakcie rozgrywki?


Nie bardzo, tylko Wielkiego Wodza musisz wykonać na bieżąco, nie możesz tego zrobić w trakcie powtarzania wspomnienia. I chyba tyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 23:24, Ecko09 napisał:

Te platformówki z Desmondem w Animusie to coś ważnego czy mogę sobie to darować?

W zasadzie możesz sobie darować. Ot, skakanie po niemal identycznych platformach, unikanie laserów, tworzenie sobie przejść - w teorii fajne, w praktyce szybko się nudzi. No i w tle leci opowiadana przez Desa historia jego życia. Ostatni poziom jest trochę ciekawszy, bo oprócz standardowego wystroju otoczenia otrzymujemy wariacje na temat laboratorium Abstergo.

No i skandalicznie drogie DLC za 14,99$ będzie w tej samej konwencji i o dziwo ma dostarczyć 2h gry. Przynajmniej poruszy ciekawsze tematy - historię Obiektu 16 i Lucy Stillman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 00:05, Mercuror napisał:

>


Hm wiec poczytam o jego życiu na necie. Znasz stronkę, gdzie to jest spisane? Jak nie to może sam znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 00:05, Mercuror napisał:

No i skandalicznie drogie DLC za 14,99$ będzie w tej samej konwencji i o dziwo ma dostarczyć
2h gry. Przynajmniej poruszy ciekawsze tematy - historię Obiektu 16 i Lucy Stillman.

Jakby ktoś znalazł z tego dlc walktrougha to bym obejrzał. Bo 50zł nie wydam na 2h gry z czego jedynie fabuła będzie mnie interesowała ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 00:41, Ecko09 napisał:

Hm wiec poczytam o jego życiu na necie. Znasz stronkę, gdzie to jest spisane? Jak nie
to może sam znajdę.


Jak tylko dodatek zostanie wydany na bank pojawi się masa filmików na YT i opis fabuły na zakon-ac.info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 12:22, Ecko09 napisał:

Ale ja szukam info o Desmondzie z tych platformówek w Animusie ;P

Na Zakonie AC, czytając o Desmondzie, natrafiłem na kilka informacji, które wynikały z tych platformówek choć cała strona jest zaktualizowana do poziomu Brotherhooda (przynajmniej takie odniosłem wrażenie, bo brakuje licznych informacji z Revelations). Możesz sobie tam co nieco poczytać. Generalnie to wielu rewelacji w tych etapach nie ma. Takie tam ogólne streszczenie życiorysu Desmonda. Najlepiej jak je po prostu przejdziesz. Nie są długie ani skomplikowane, a dwa ostatnie są nawet ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować