Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Assassin's Creed Revelations [M]

866 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2012 o 19:23, BoloMaster napisał:

wyszło jakieś DLC rozszerzające fabułę? wiadomo czy

Spoiler

Lucy

przeżyła?

Spoiler

Lucy nie żyje, została już pogrzebana, Shaun świadkiem.


Niżej bardzo mocny spoiler, tak dodatkowo ostrzegam.
Spoiler

Okazało się, że w pewnym momencie pracy w Abstergo Lucy przeszła na stronę Templariuszy. Dlatego właśnie nie pozwoliła uciec Clayowi (Obiekt 16).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 19:49, ManweKallahan napisał:

To DLC z wspomnieniami o Lucy już wyszło?

Dawno, jakoś na początku marca zdaje się. Zaginione Archiwum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 19:49, ManweKallahan napisał:

To DLC z wspomnieniami o Lucy już wyszło?


Dziwne, bo na YT nie znajdziesz dużo materiału (gameplaye) dotyczącego Lost Archive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, czy jak się kupuje używanego AC:R to nie można grać w multi, ponieważ jest online pass? Czy jak tam to się zwie? Proszę o potwierdzenie.
I jak się ma sprawa z multiplayer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak na innych X360, ale na PC masz konto Uplay i przypisaną do niego całą grę, a na PS3 możesz dokupić online pass na PSS za około 36 zł.

Co rozumiesz pod "I jak się ma sprawa z multiplayer?"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 08:03, BartexooN napisał:

Siema, czy jak się kupuje używanego AC:R to nie można grać w multi, ponieważ jest online
pass? Czy jak tam to się zwie? Proszę o potwierdzenie.

Czasem można kupić używkę z niewykorzystanym online passem, ale to raczej skrajne przypadki. Bez kodu online nie pograsz w multi, ale gra sama powinna cię zapytać czy nie chciałbyś pograć w sieci 2-3 dni na próbę albo kupić online pass prosto z poziomu konsoli.

Dnia 09.05.2012 o 08:03, BartexooN napisał:

I jak się ma sprawa z multiplayer?

Jestem zażartym single playerowcem i omijam tryby sieciowe jak ognia. Ale multi w AC wciągnęło mnie już w Brotherhoodzie. W Revelations jest jeszcze lepsze. Polecam spróbować, bo naprawdę fajnie się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 18:45, bobobo napisał:

Ile sekwencji ma Revelations? Po 9 z Brotherhooda byłem rozczarowany,porównując do 14
z AC 2.


Też coś takiego z tego co pamiętam, 7-9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 19:04, Ecko09 napisał:

Też coś takiego z tego co pamiętam, 7-9.


Meh,oby chociaż AC 3 miał z 15. A kicha,bo nawet w multi Brotherhooda nie mogę grać (nic nie chce mi wyszukać,jak mam 1 lvl -,-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,mam pytanie.Jeżeli chciałbym żeby AC Revelations działało mi lepiej,to muszę zainstalować sterowniki z listopada czy grudnia? Moja karta graficzna to ATI Radeon HD 5700 Series.Proszę o odpowiedź.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko dostanę wypłatę i kupuję Revelations, bo już wytrzymać nie mogę ;) Stąd mam parę pytań. Jasne, część mogę znaleźć w internecie(np. na samym gram.pl), ale wolałbym usłyszeć to od konkretnych graczy, tzn. od Was.
Prawda to, że gra jest dużo krótsza, niż poprzednie części? Czy pojawiły się jakieś fajnie zmiany/nowe rzeczy w gejmpleju? Zarówno w singlu i multi. I jeszcze pytanko jedno - czy fabuła serii rusza do przodu, jest ciekawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 15:59, Sad_Statue napisał:

Prawda to, że gra jest dużo krótsza, niż poprzednie części? Czy pojawiły się jakieś fajnie
zmiany/nowe rzeczy w gejmpleju? Zarówno w singlu i multi. I jeszcze pytanko jedno - czy
fabuła serii rusza do przodu, jest ciekawa?


Czy dużo krótsza od poprzednich części to nie powiedziałbym. Ale przez łikend da się przejść. Gameplay jest bardzo fajny, dodane hookblade i usprawniono ekonomię. Mnie się fabuła bardzo podobała, szkoda tylko, że w pewnym momencie jest jak ucięta nożem. Widać, że gra robiona na szybko i na kolanach ale daje dużo frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 16:15, Evertsen_Dante napisał:

Czy dużo krótsza od poprzednich części to nie powiedziałbym. Ale przez łikend da się
przejść. Gameplay jest bardzo fajny, dodane hookblade i usprawniono ekonomię. Mnie się
fabuła bardzo podobała, szkoda tylko, że w pewnym momencie jest jak ucięta nożem. Widać,
że gra robiona na szybko i na kolanach ale daje dużo frajdy.

Gdzie ten moment, bo ja nic takiego nie zauważyłem? Bo chyba nie mówisz o samej końcówce, bo to się nazywa "cliffhanger".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2012 o 16:49, Mercuror napisał:

Gdzie ten moment, bo ja nic takiego nie zauważyłem? Bo chyba nie mówisz o samej końcówce,
bo to się nazywa "cliffhanger".


Po wyjściu z jaskiń. Po za tym nie masz tam nigdzie cliffhangera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować