Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Assassin's Creed Revelations [M]

866 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2012 o 17:17, Polinka198 napisał:

>ciach

O gustach się nie dyskutuje;p Mi w Revelation podoba się wyjaśnienie, opowiedzenie, dokończenie-jakkolewiek by tego nie nazwać - historii Mistrza (Altair''a). 4 części za mną. Czekamy na AC III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dzisiaj problemy z zalogowaniem do konta, tzn. nie chciała się wczytać lista znajomych i gier. Może jakieś problemy w usłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 17:41, Kraju napisał:

Ja miałem dzisiaj problemy z zalogowaniem do konta, tzn. nie chciała się wczytać lista
znajomych i gier. Może jakieś problemy w usłudze.


A to dobrze bo myślałem, że mam coś z netem bo ciągle mam ten błąd o którym wspominasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 23:38, Kraju napisał:

U mnie on nie występuje, a przynajmniej nie występował popołudniu.


U mnie też nie, od jakichś 3 godzin to mam, mógłbyś sprawdzić? Bo nie wiem czy to czasem nie router coś blokuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 00:03, Harrolfo napisał:

U mnie Uplay normalnie działa.


Dzięki, to ja już nie wiem o co chodzi, resetowałem router, uruchamiałem ponownie, dzwoniłem do pomocy technicznej by mi zresetowali port na centrali i Uplay twierdzi, że nie ma dostępu do neta ;/

Reinstaluje wszystkie gry razem z luncherem zobaczymy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, wina nie leży po mojej stronie. Bo sporo ludzi ma problem z Uplay tylko nieliczni nie mają problemu i udaje im się zalogować do usługi. O 16 dzwonie do Polskiego oddziału firmy Ubisoft, może więcej mi powiedzą co się dzieje, ja już gry przeinstalowałem, dzisiaj router wymieniłem z tego wszystkiego a nawet zaporę systemu wyłączyłem i bez skutku. Jeśli ktoś ma ten sam problem to wina leży po stronie firmy Ubisoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej to rzeczywiście wina Ubi. Jak niedawno instalowałem AC:R przez Steama, to mi także Uplay robiło jaja i nie mogłem się do niego zalogować. Wszystko zaczęło działać dopiero następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 15:00, pawbuk napisał:

Najprawdopodobniej to rzeczywiście wina Ubi. Jak niedawno instalowałem AC:R przez Steama,
to mi także Uplay robiło jaja i nie mogłem się do niego zalogować. Wszystko zaczęło działać
dopiero następnego dnia.


Mi wczoraj wszystko padło, chciałem z dziewczyną pograć a tu problem wyskoczył co dziwne ona się zalogowała a ja już nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pech, aczkolwiek zazdroszczę Ci dziewczyny, z którą możesz sobie pograć ;) ja niestety muszę się tłumaczyć swojej dlaczego tyle gram, a nie się nią zajmuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 15:18, pawbuk napisał:

Pech, aczkolwiek zazdroszczę Ci dziewczyny, z którą możesz sobie pograć ;) ja niestety
muszę się tłumaczyć swojej dlaczego tyle gram, a nie się nią zajmuję :D


Na szczęście już usługa działa, tylko muszę przez to wszystko Revelations pobierać, tak to jest jak grę się kupuje drogą elektroniczną :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu gry można tak jak było w poprzednich częściach eksplorować Konstantynopol ? Proszę o odpowiedź tak/ lub nie, bez psujących zabawę spojlerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 17:27, MiSiU3112 napisał:

Po przejściu gry można tak jak było w poprzednich częściach eksplorować Konstantynopol
? Proszę o odpowiedź tak/ lub nie, bez psujących zabawę spojlerów.


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 17:27, MiSiU3112 napisał:

Po przejściu gry można tak jak było w poprzednich częściach eksplorować Konstantynopol

Tak, można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować