Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Assassin's Creed Revelations [M]

866 postów w tym temacie

Czy w AC:R wydanej w serii Ubisoft Exclusive jest dodatek The Lost Archive? Nie mogę nigdzie znaleźć sensownego potwierdzenia tego, a z drugiej strony wiem, że do poprzednich części w tej edycji dorzucali większe DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wysyłając swoich ludzi na misję da się kontrolowac jakies miasto w 100%? Po przejeciu miasta wysłałem swoich ludzi na 6 misji które łącznie dawały 120%, a kiedy je ukończyli patrze a tam dalej kontrola 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 22:31, GodOfLiar napisał:

Czy wysyłając swoich ludzi na misję da się kontrolowac jakies miasto w 100%? Po przejeciu
miasta wysłałem swoich ludzi na 6 misji które łącznie dawały 120%, a kiedy je ukończyli
patrze a tam dalej kontrola 50.

Musisz na "stałe" zakwaterować tam ludzi.
jak wyślesz 5(6?) ludzi, by byli tam na stałe, to będziesz mógł osiągnąć 100%. Ale tylko do pewnego czasu, bo co każde 20 minut(wtedy też dostajesz przesyłki, pieniądze wchodzą na konto) zmniejsza się % kontroli miasta.
Dzięki ludziom zakwaterowanym w miastach %ty spadają wolniej. Dodatkowo wysłanie kogoś do miasta zwalnia miejsce i będziesz mógł zwerbować kolejnych assasynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2012 o 11:15, Araziel77 napisał:

Czy w AC:R wydanej w serii Ubisoft Exclusive jest dodatek The Lost Archive? Nie mogę
nigdzie znaleźć sensownego potwierdzenia tego, a z drugiej strony wiem, że do poprzednich
części w tej edycji dorzucali większe DLC.

Nie zawiera lost archive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 19:14, MiSiU3112 napisał:

Opłaca się inwestować w Lost Archive tzn chodzi mi o to czy wnosi coś nowego (znaczącego)
do wątku Desmonda ?

Fabularnie wnosi sporo, ale pod względem gameplayu woła o pomstę do nieba. W takiej formie powinno być za darmo, bo jest kluczowe dla fabuły w zasadzie, a zarazem nie oferuje nic nowego ani - o zgrozo - ciekawego w kwestii gameplayu. To po prostu jedno ze wspomnień Desmonda w dokładnie takiej samej formie jak pozostałe, czyli dno i metr mułu nudy.

Jak napisał Harrolfo - to DLC można spokojnie "przejść" sobie na Youtubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 16:44, Harrolfo napisał:

> Nie wiem, czy Amazon wysłałby tą grę do Polski.
tę grę*

Spokojnie wyśle.


No to git :) Dobrze, że nie ma blokad regionalnych w PS3 :)
Tylko ciekawe ile im zajmie przesyłka standardową pocztą?

Dziękuję za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 17:06, maniekk napisał:

> > Nie wiem, czy Amazon wysłałby tą grę do Polski.
> tę grę*
>
> Spokojnie wyśle.
>

No to git :) Dobrze, że nie ma blokad regionalnych w PS3 :)
Tylko ciekawe ile im zajmie przesyłka standardową pocztą?

Dziękuję za informację.

Mojemu znajomemu z USA ostatnio paczka szła miesiąc... Więc 2 tygodnie to takie minimum, na jakie człowiek musi się nastawić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeszedłem sobie poraz kolejny Revelations i moją uwagę zwrócił pewien tekst:

Spoiler

Gdy Altair wysyła swojego syna, Darima zanim sam zamyka się w krypcie, mówi mu, by ten rozpowiedział plotkę, jakoby jego jabłko zostało wysłane na Cypr lub.. do "Kitaju" (ang. Sipango) co to jest?! Ani jedna ani druga nazwa nic a nic mi nie mówi.
Co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej chodzi o Chiny. U nas kiedyś żartobliwie bądź obraźliwie na Chińczyków mówiono "kitajce". Po rosyjsku Kitaj znaczy Chiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 19:37, zerohunter napisał:

OMg, weźcie tą

Spoiler

laskę z cyckami jak wymiona, a nie Yusufa;/



Tak sobie przechodzę przed premierą 3.


Spoiler

Nie wiem o kogo Ci chodzi. Jeśli o Sofię, to wiedz, że tak po prostu działają gorsety. Kiedyś tak się kobiety nosiły i nie widzę nic złego w jej cyckach.



A tak swoją drogą. Czy istnieje możliwość zdjęcia pancerza tak, by pozostały tylko same szaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować