Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Assassin's Creed Revelations [M]

866 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2011 o 21:23, Renzov napisał:


A EK mnie się podoba. Pudełko jest estetyczne i symetryczne, a w środku znajduje się
to, co najważniejsze tj artbook i soundtrack (w przeciwieństwie do takiego Brotherhooda-
tona badziewi, a artbooka brak). Jak dla mnie może być. Pomijając fakt, że ta część AC
jakoś mnie nie ciągnie, to kolekcjonerkę ma zacną.


Ja powiem tak: Szału nie ma z tą EK. Już wolę wydać od 90 do 120zł za zwykłą edycję. Za to EK maksymalnie bym dał 190 zł, ale też stawiam, że będzie w granicach 230-260 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 21:23, Renzov napisał:

> Co do kolekcjonerki to kurde słabizna! A liczyłem na coś wielkiego... :/
> No coż mam tylko nadzieję że gram.pl nie zawoła za to 250zł...
A myślisz, że ile?


*^%$* jego mać. :/ I znowu brak figurki, a zapewne ta edycja będzie u nas sprzedawana jako jedyna kolekcjonerka, a figurka osobno za 100 zł jak w Brotherhoodzie. A ta gra IMO aż się prosi żeby dodawać coś do postawienia na półce/kolekcjonowania. Jako posiadacz firurki z EK 2 części(w planach także z AC:B) wysoce mnie to frustruje.

Dnia 04.06.2011 o 21:23, Renzov napisał:

A EK mnie się podoba. Pudełko jest estetyczne i symetryczne, a w środku znajduje się
to, co najważniejsze tj artbook i soundtrack (w przeciwieństwie do takiego Brotherhooda-
tona badziewi, a artbooka brak). Jak dla mnie może być. Pomijając fakt, że ta część AC
jakoś mnie nie ciągnie, to kolekcjonerkę ma zacną.


A mnie się wydawało, że te elementy były w EK AC:B. Zamiast artbooka był Kodeks(który w zasadzie nie zawierał innowacyjnej treści po za artami właśnie), a soundtrack jak najbardziej dodali więc nie wiem o czym mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz sie raz nacialem na "exclusive in-game content" i dziekuje bardzo. Kupilem Codex Brotherhooda w zasadzie tylko i wylacznie dla Arlekina. Dopiero po premierze okazalo sie, ze brak Uplaya w PL jest przeszkoda nie do obejscia i wszystkie "exclusive in-game content" sa we wszystkich edycjach.

Tak wiec Revelations kupie w edycji najtanszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt RED zawstydził Ubisoft :)
Mi najbardziej zależy by poprawiono multiplayer. W Brotherhood grało się w to świetnie jak ktoś był cierpliwy i miał wolne pół godziny przed rozpoczęciem gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 20:44, Harrolfo napisał:

Trailer nowego Asasyna => http://www.ps3site.pl/e3-2011-klimatyczny-zwiastun-nowego-asasyna/74818
Ja jestem zachwycony!

A mi się średnio podoba, jest klimatyczny ale hmm nie wiem czegoś mi tu brakowało żebym zaczął otwierać oczy. I ten Ezio... mój brat myślał że to ktoś inny i ci templariusze złapali nie tego co trzeba. :d
Jednak czuć w tym wszystkim klimat jedynki i to mnie cholernie cieszy!! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 09:47, Harrolfo napisał:

Cena Nexus Edition (EK) na Muve: 200 zł na PC, 300 zł na konsole, podziękował.
http://muve.pl/pages/search?query=nexus+edition

Ehh co oni robią... to już Codex była lepsza a 250zł kosztowała.
Mogli by zrobić jak Epic że GoW''a 3 zwykła wersja 179 a limitowana 199 a w limitowanej jest wszystko co w kolekcjonerskiej tylko brak figurki Marcusa. A tu cena kosmiczna i nie wiem skąd wyjęta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay mnie nie zachęcił, a wręcz odrzucił. Raz, że nie trawię tych wszystkich arabsko-egzotycznych klimatów, a dwa - skrytobójca wysadzający w powietrze pół przystani?! Miotacz ognia o zasięgu pierdyliona metrów? Ech... Ale dam grze szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 10:52, Harrolfo napisał:

Nie mogę edytować, a znalazłem coś ciekawego:
1) Wywiad, w którym pytana osoba plącze się odnośnie daty => http://tvgry.pl/?ID=1689
2) Wywiad o przyszłości marki => http://tvgry.pl/?ID=1690

Heh nie ma to jak tvgry. ^^
Co do filmików to podejrzewałem że na PC będzie później ale mnie to akurat mało obchodzi bo i tak kupię na x36.


Co do gameplay''a to twarz Ezio zmienili sporo widzę i teraz bardziej jednak do trailera podobna jest niż do tej z ACII i AC:B.
Szkoda tylko że głos nadal brzmi podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dużo ten Desmondowy trailer nie pokazał... Ale już widać że będziemy sobie skakać po wirtualnych klockach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 16:58, Renzov napisał:

> A tak , jest gdzieś prezentacja MP? bo omineło mnie
Tak: http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-assassins-creed/715299

Matko! Jak ten koleś grał. Dlaczego oni na E3 w ogóle siedzą....

Co do gameplaya, mi się podoba widać że ulepszone i chyba 6 umiejętności mógł szybko zmieniać między sobą z tego co widziałem.
btw widział ktoś tą zakapturzoną postać w 1:40~gdzieś? Wyglądała naprawdę fajnie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować