Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Assassin's Creed Revelations [M]

866 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2011 o 14:29, mateusz111 napisał:

UDALO SIE! po zjezdzeniu 3 media markt, ZNALAZLEM!
no i zamiast 300zl za kolekcjonerke jak w gramie placic, zaplacilem 240 ;x


To zabieraj się do grania i pisz co tam w świecie Desmonda się dzieje ! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff skończyłem 3 sekwencje;]Gra się coraz bardzie rozwija(akcją) i tworzy Mega klimat!
Co do Desmonda:

Spoiler

Podczas gry Eziem mam możliwość na wyjście do"wyspy animusa", to tam przebywa Desmond. Tam zaś możemy zagrać w sekwencje z Desmondem.Poznajemy tam jego przeszłość i w dodatku gra tam jest z pierwszej osoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 18:12, Crummyadi087 napisał:

Uff skończyłem 3 sekwencje;]Gra się coraz bardzie rozwija(akcją) i tworzy Mega klimat!
Co do Desmonda:

Spoiler

Podczas gry Eziem mam możliwość na wyjście do"wyspy animusa", to tam
przebywa Desmond. Tam zaś możemy zagrać w sekwencje z Desmondem.Poznajemy tam jego przeszłość
i w dodatku gra tam jest z pierwszej osoby!



Mamy możliwość, tzn. jest tak jak w poprzedniej części że po ukończeniu sekwencji warto wyjść z animusa bo pojawiają się nowe możliwości, gadki itd? Dużo dowiadujemy się tam o

Spoiler

przeszłości Desmond''a

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2011 o 20:05, Infes napisał:


Mamy możliwość, tzn. jest tak jak w poprzedniej części że po ukończeniu sekwencji warto
wyjść z animusa bo pojawiają się nowe możliwości, gadki itd? Dużo dowiadujemy się tam
o

Spoiler

przeszłości Desmond''a

?

Spoiler

Tego nie wiem bo możemy gadać po sekwencji z 16;]A dowiadujemy się tam o jego dzieciństwie gdzie mieszkał itp.Na razie przeszedłem jedna taką sekwencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem tylko chwilę - do momentu dostania się do Konstantynopola, ale już widać, że to świetna gra.
Dobra grafika - lepsza niż w Brotherhoodzie, świetna muzyka, klimatyczne miasto... Na razie bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 21:23, Harrolfo napisał:

Pograłem tylko chwilę - do momentu dostania się do Konstantynopola, ale już widać, że
to świetna gra.
Dobra grafika - lepsza niż w Brotherhoodzie, świetna muzyka, klimatyczne miasto... Na
razie bardzo mi się podoba.

Czy gra jest pełna? w sensie nie ma brakujących sekwencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 21:45, Harrolfo napisał:

Nie rozumiem pytania.
Ale skąd mam zresztą wiedzieć? Póki co nie grałem długo ;)

Pewnie chodzi mu o to czy nie jest pokrojona tak, jak część druga (gdzie brakowało dwóch sekwencji).
Ja nic takiego nie stwierdziłem. Na razie jestem w czwartej sekwencji (jakby kto się pytał - jest ich dziewięć + jakieś dodatkowe wspomnienia Desmonda) i wydaje mi się, że gra jest kompletna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 14:29, mateusz111 napisał:

UDALO SIE! po zjezdzeniu 3 media markt, ZNALAZLEM!
no i zamiast 300zl za kolekcjonerke jak w gramie placic, zaplacilem 240 ;x


Na jaka platforme qpiles kolekcjonerke w takiej cenie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobra, w walce Skyrim vs ACR zwyciężyło ACR, kupiłem normalny pełnoprawny produkt za granicą a nie te śmieci co sprzedają w Polsce. Teraz pozostaje poczekać aż dotrze. Ciśnienie jednak mniejsze niż przy poprzednich odsłonach (kolejne to samo). Harrolfo, na PSN widzę że grasz, możesz jakieś streszczone wrażenia przedstawić? Interesuje mnie Twoja opinia bo mieliśmy podobne zdanie w sprawie Brotherhooda - nie był do końca tym i na pewno nie przebił AC2. Jak wygląda to z Revelations?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 17:27, Siriondel napisał:

No i dobra, w walce Skyrim vs ACR zwyciężyło ACR, kupiłem normalny pełnoprawny produkt
za granicą a nie te śmieci co sprzedają w Polsce. Teraz pozostaje poczekać aż dotrze.
Ciśnienie jednak mniejsze niż przy poprzednich odsłonach (kolejne to samo)


Poza całym szeregiem zmian w gameplayu zarówno single, jak i multi, dodaniem tryliarda nowych rzeczy to tak, to ciągle to samo. Po co kupujesz gry, których zawartości nie znasz? Bo gdybyś znał nie gadałbyś głupot o tym, że AC Rev to kalka z poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi marnować na Ciebie czas któryś już raz, dlatego krótko. Po pierwsze - napisałem wyraźnie do kogo kieruję posta. Podpowiedź - nie do Ciebie. Po drugie - jeżeli dla Ciebie "kolejne to samo" = "kalka poprzednich części", to polecam... nie wiem, słownik i jakąś Wikipedię, może naukę czytania ze zrozumieniem, głownie kontekstu.
EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś z Warszawy planuje kupić kolekcjonerkę AC:R na PS3 to w Saturnie w Tarasach jest za 229 zł. Co ciekawe w tej samej galerii w Empiku za te same pieniądze jest zwykła edycja ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 19:15, knopfler napisał:

Jak ktoś z Warszawy planuje kupić kolekcjonerkę AC:R na PS3 to w Saturnie w Tarasach
jest za 229 zł. Co ciekawe w tej samej galerii w Empiku za te same pieniądze jest zwykła
edycja ;).

Ja kupowałem we wtorek w MM (Breslau, bielany) za taką samą cenę i z tego co wiem we wszystkich salonach tyle kosztuje. Pieniądze te same, a kolekcjonerka, mimo, że biedna, cieszy oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 19:27, knopfler napisał:

Tydzień przed premierą, naprawdę?

Damn, to przez ten brak snu. Chodziło mi oczywiście o sobotę, we wtorek jest światowa premiera. Choć i tak stosunkowo szybko wystawili grę na półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować