Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Assassin's Creed Revelations [M]

866 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2011 o 23:32, Piotr13PL napisał:

Czy wy też macie problemy z dużą spadką FPS gdy się jest na dachach i spogląda na miasto?
(Ktore bagatela jest olbrzymie i pewnie dlatego?)

Chodzi pewnie o wersję PC [która zawsze była słabo zoptymalizowana] ale na x36 nie miałem żadnych ścięć a gra mimo to wygląda świetnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem swoją PeCetową Edycję Specjalną z gram.pl i zastanawiam się, czy specjalna okładka, o której była mowa w sklepie, polega na tym, że są "świecące" pod pewnym kątem elementy? Liczyłem na coś zupełnie innego niż na normalnych pudełkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja na PS3 wymaga jakiegoś online passa, żeby grać w multi na używanej kopii? Pytam, bo w Brotherhoodzie niby teoretycznie też był jakiś kod na Uplay, ale nie musiałam nic takiego wprowadzać :P W ACR już to ''naprawili''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomoze mi ktos?
Witam. Mam oryginalke acr i zainstalowalem wyszstko ok a jak uruchamiam to gra nie chodzi biore menedzera windows i gra jest w stanie :BRAK ODPOWEDZI zrobilem juz 3 reinstale i nie dziala gre uruchamiam rowniez jako administrator. BLAGAM POMOZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 17:03, Magwisienka napisał:

Wersja na PS3 wymaga jakiegoś online passa, żeby grać w multi na używanej kopii? Pytam,
bo w Brotherhoodzie niby teoretycznie też był jakiś kod na Uplay, ale nie musiałam nic
takiego wprowadzać :P W ACR już to ''naprawili''?

tak trzeba miec online passa, tak samo jak np w uncharted 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 16:29, Jedimax napisał:

W realu będzie można kupić za 89 zł , podobno już na półkach jest (nie wiem bo jeszcze
nie sprawdzałem)


Ja byłem dziś w Realu w Radomiu i mają już, ale jeszcze nie wyłożyli. Podobno jutro już będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria Assassin''s Creed wkroczyła na nowy poziom wku...rzania.

Mam serdecznie dość błędów tej gry.

Wczoraj, gdy chciałem przejść pojedyncze wspomnienia na 100% włączyłem bodaj pierwszą misje podczas której gramy Altairem (kiedy przybywamy do Masjafu). Za pierwszym razem, gdy byłem pod koniec misji okazało się, że dwóch przeciwników jest nieśmiertelnych i 25 wbitych w klatę noży nie robi na nich najmniejszego wrażenia.
Przy drugim podejściu ok 50% strażników... stało nieruchomo i nie reagowało na Altaira, ani na zabójstwa, których dokonywał przed ich oczami...
Przynajmniej zaliczyło 100%.

Z kolei kilka dni temu, gdy walczyłem ze strażnikami okazało się, że mają moc zmartwychwstania. Kiedy zabiłem jednego, ten kładł się na ziemi, po czym wstawał i dalej zaczynał mnie "gonić". Nie dało się nic z tym zrobić, trzeba było uciekać.

Oczywiście błędów tego rodzaju jest dużo więcej i mógłbym je tak wymieniać, ale zwyczajnie nie mam na to ochoty.

Dzisiaj natomiast zorientowałem się, że jedno trofeum mi nie wpadło (to w którym trzeba okraść 50 martwych strażników). Myślę sobie - ok, załatwię to grając od początku jakieś 30 minut. Jednak teraz nie chce się odblokować drugi pucharek - za wykonanie wszystkich misji związanych z ładunkami. Nosz kurde. Przebolałbym gdyby tak było po raz pierwszy, ale w Brotherhoodzie było identycznie. Widać kolejną wpadkę Ubisoftu i brak umiejętności uczenia się na własnych błędach.

Wie ktoś może czy jest jakiś sposób, aby te trofea wpadły? Jest sens kontynuować grę w tego potworka, czy dać sobie spokój, bo i tak reszta trofeów nie wpadnie? Wiem, że te pucharki to niepotrzebne gówienka, ale tak naprawdę tylko one mnie trzymają przy tej grze po zakończeniu fabuły.

Nie widzi mi się przechodzić jeszcze raz tej zabugowanej gry tylko po to, aby odblokowały mi się jakieś trofea. Co prawda fabuła i klimat są na wysokim poziomie i przebijają Brotherhooda, ale do poziomu Assassin''s Creed 2 jest bardzo daleko.

A nie chcę się dalej frustrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, trofeo z kradzieżą jest zje*ane przez polskie tłumaczenie, bo tam chodzi o to żebyś zrobił 50 kradzieży na martwych strażnikach ale wynajętymi złodziejami. [po prostu bedą przeszukiwać ciała sami automatycznie]
A zadania z bombami to musisz iść do Puris Reis czy jak to tam, obok tego kartografa będą tabliczki świecące na ścianie. musisz zrobić wszystkie.
A bugów nie miałem żadnych jak do tej pory.. gram na x36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, bardzo dziwne te błędy, nie spotkałem się z nimi ani na forum ZAC, ani na oficjalnym forum Ubisoftu. Brzmi trochę jak coś z pogranicza złej instalacji/błędów na płytce i - bez obrazy, to tylko moje domysły - pirackiej kopii gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 19:21, Mercuror napisał:

Hm, bardzo dziwne te błędy, nie spotkałem się z nimi ani na forum ZAC, ani na oficjalnym
forum Ubisoftu. Brzmi trochę jak coś z pogranicza złej instalacji/błędów na płytce i
- bez obrazy, to tylko moje domysły - pirackiej kopii gry.

Racja bystrzaku, plus dla Ciebie, mam źle zainstalowaną, piracką wersje.
I trofea na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Na PC też są trofea-osiągnięcia w grze - przynajmniej w AC BH były.
2. A co to, konsola daje immunitet na piractwo? Równie dobrze można mieć pirata na X360, PS3 i PC.
3. Wyraźnie zaznaczyłem, że to albo źle zainstalowana wersja albo coś nie tak z płytką.

A takim zachowaniem tylko potwierdzasz mój domysł o piraceniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 19:14, Noma napisał:

Hm, trofeo z kradzieżą jest zje*ane przez polskie tłumaczenie, bo tam chodzi o to żebyś
zrobił 50 kradzieży na martwych strażnikach ale wynajętymi złodziejami. [po prostu bedą
przeszukiwać ciała sami automatycznie]

Dzięki, sprawdzę to.
Eh, przeklęte tłumaczenia Ubisoftu...

Dnia 30.11.2011 o 19:14, Noma napisał:

A zadania z bombami to musisz iść do Puris Reis czy jak to tam, obok tego kartografa
będą tabliczki świecące na ścianie. musisz zrobić wszystkie.

Wydawało mi się, że zrobiłem wszystko co jest związane z ładunkami, ale później zobaczę co i jak.

Dnia 30.11.2011 o 19:14, Noma napisał:

A bugów nie miałem żadnych jak do tej pory.. gram na x36

No to masz farta.

@Mercuror
Wiesz co? Gdyby Twój trolling był mniej nachalny i bardziej wysublimowany doceniłbym go.
A tak tylko się ośmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Myślę,że mu szczęka opadnie, jeśli rzeczywiście przestaniesz nabijać posty i poprostu strzelisz ładną fotkę swojej kopii z np. "Peace" w tle. Taka moja sugestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 23:32, Piotr13PL napisał:

Czy wy też macie problemy z dużą spadką FPS gdy się jest na dachach i spogląda na miasto?
(Ktore bagatela jest olbrzymie i pewnie dlatego?)


Mam to samo, niby spełniam zalecane ale mimo to gra przycina, gubi te 2-3 klatki. W AC brotherhood tego nie mam, mimo że silnik gry został jedynie odrobinę podkręcony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 22:07, necron1501 napisał:

Mam to samo, niby spełniam zalecane ale mimo to gra przycina, gubi te 2-3 klatki. W AC
brotherhood tego nie mam, mimo że silnik gry został jedynie odrobinę podkręcony...


Bardzo uciążliwe to jest. Musiałem z maksymalnych zmniejszyć na minimalne aby dało się grać na dachach -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekać aż Ubi powie coś w stylu "Przez nacisk PC-towych fanów musieliśmy wydać grę wcześniej, jest teraz niezoptymalizowana i sporo ludzi ma z nią problemy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, na moim koniku ze stajni ps3 ani jednego z bugow ktore wymieniacie nie mialem ;D
co do "Renzov" , no wybacz stary, ale po pierwsze ty tutaj trollujesz, po 2 ty udowadniasz ,ze jestes dzieciakiem, nie on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować