Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Assassin's Creed Revelations [M]

866 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2011 o 21:55, kaczek93 napisał:

Czy po ukończeniu fabuły można zaliczać te wspomnienia Desmonda w Animusie?


Tak. Ale ostrzegam, że napisy są nieziemsko długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 21:56, CaHa napisał:

> Czy po ukończeniu fabuły można zaliczać te wspomnienia Desmonda w Animusie?

Tak. Ale ostrzegam, że napisy są nieziemsko długie.

Już w dwójce były. A w BH było słychać przez chwilę rozmowy w trakcje napisów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 22:00, kaczek93 napisał:

> > Czy po ukończeniu fabuły można zaliczać te wspomnienia Desmonda w Animusie?

>
> Tak. Ale ostrzegam, że napisy są nieziemsko długie.
Już w dwójce były. A w BH było słychać przez chwilę rozmowy w trakcje napisów :)


To nic w porównaniu z tym co jest teraz, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 21:44, CaHa napisał:

W sensie ?

Spoiler

W sensie jak został zamknięty jego rozdział, był dalej assasynem, wyniósł się mieszkać do warszawy a może został alfonsem, o to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Wyniósł się wraz z Sofią do Toskanii i doczekali się dwójki dzieci (Flavia i Marcello). Ezio umiera na zawał w bodajże 1524 roku, tuż przedtem spotyka chińską asasynkę, która szuka u niego nauk. W końcu był legendarnym mentorem bractwa. Był, bo coś mu odbiło i postanowił zerwać z przeszłością uprawiając winnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 13:19, donard napisał:

Jak nurkować 30 metrów? Ciągle mi przepływa pare metrów i sie wynurza z braku tchu ;/

Co proszę???
W wyzwaniu dla złodziei masz dać nura z wysokości 30 metrów a nie zanurkować na taką głębokość! lol
Jak w Brotherhood, wespnij się na coś wysokiego, maszt na jakimś okręcie w okolicy siedziby najemników da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jakiej paki dostałem w rozdziale III, 2 najlepsze bronie w grze? Mam na myśli: "Yusuf''s turkish kijil" i "Mehmet dagger". Jaki jest sens kupowania (i w ogóle jej obecności w grze) całej masy broni po drodze, skoro za darmola dostałem najlepszy sprzęt w grze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 14:56, vonArnold napisał:

Z jakiej paki dostałem w rozdziale III, 2 najlepsze bronie w grze? Mam na myśli: "Yusuf''s
turkish kijil" i "Mehmet dagger". Jaki jest sens kupowania (i w ogóle jej obecności w
grze) całej masy broni po drodze, skoro za darmola dostałem najlepszy sprzęt w grze?!

Do całego zestawu skombinuj sobie jeszcze najlepszy pancerz, który już w 3 sekwencji możesz zdobyć po kilkunastu minutach biegania i to bez większego wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 16:11, Fun_g_1_2_3 napisał:

Do całego zestawu skombinuj sobie jeszcze najlepszy pancerz, który już w 3 sekwencji
możesz zdobyć po kilkunastu minutach biegania i to bez większego wysiłku.


Zapewne do wyzbierania po tajemnych lokacjach?
Aczkolwiek, możesz mi powiedzieć, skąd się te bronie w ogóle wzięły? Bo powiedziałbym, że same z siebie. Tzn. biegam po mieście i bez powodu wyskakuje mi komunikat, że broń "x" została dodana do gabloty w hideout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 16:25, vonArnold napisał:

Zapewne do wyzbierania po tajemnych lokacjach?

O ile miejskie dachy możesz nazwać tajemniczymi lokacjami ;-)

Dnia 08.12.2011 o 16:25, vonArnold napisał:

Aczkolwiek, możesz mi powiedzieć, skąd się te bronie w ogóle wzięły?

Mówiąc szczerze to sam nie wiem skąd one są bo dopiero po twoim poście zauważyłem, że takowe mam w kryjówce, ale według AC Wiki są to nagrody z zadań pobocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2011 o 16:25, vonArnold napisał:

Aczkolwiek, możesz mi powiedzieć, skąd się te bronie w ogóle wzięły?

Podejrzewam że pojawiły się bo wykonałeś kilka z tych zadań które umieszczone są na tablicy w kryjówce asasynów. Ale pewności nie mam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może dlaczego mi tak postacie często "skaczą"? opisze to tak, wyobraźcie sobie hologram z Gwiezdnych wojen i czasami on tak skakał ;p wie ktoś jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 15:05, Sareth14 napisał:

Wie ktoś może dlaczego mi tak postacie często "skaczą"? opisze to tak, wyobraźcie sobie
hologram z Gwiezdnych wojen i czasami on tak skakał ;p wie ktoś jak to naprawić?


Też tak miałem. Zmniejszyłem sobie rozdzielczość i detale postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 22:28, CaHa napisał:

Czekając na sesje w multi tak się właściwie zastanawiam, skąd Abstergo wie o Animusie
2.0 ?

Pod koniec AC II nie zabrali pewnie wszystkiego ze swojej kryjówki [Desmond i reszta] pewnie tam gdzieś była wzmianka o wersji 2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 22:31, Noma napisał:

> Czekając na sesje w multi tak się właściwie zastanawiam, skąd Abstergo wie o Animusie

> 2.0 ?
Pod koniec AC II nie zabrali pewnie wszystkiego ze swojej kryjówki [Desmond i reszta]
pewnie tam gdzieś była wzmianka o wersji 2.0


Przecież oni mają wszystko prawie w wersji elektronicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 22:28, CaHa napisał:

Czekając na sesje w multi tak się właściwie zastanawiam, skąd Abstergo wie o Animusie
2.0 ?


Plik0.11\Prj_Obiekty

Spoiler

Doskonałym tego przykładem jest Obiekt 17. Potwierdziliśmy – zarówno poprzez badania w Animusie jak i na podstawie informacji dostarczonych przez jednego z naszych agentów – że przynajmniej dwóch jego przodków pełniło funkcję Mentora Bractwa Asasynów.



Plik0.11b\Prj_Obiekt04
Spoiler

Jednak Obiekt 4 był kimś o wiele ważniejszym niż tylko kolejną osobą, której przodek był Asasynem. Został śpiochem i jak dotychczas zajmuje drugie miejsce w hierarchii naszych najlepszych współpracowników.



A to cię nie zastanowiło? ;) L... lalalala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować