Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Internetowe bzdury growe na weekend #47

14 postów w tym temacie

Krasnal mnie zniszczył, taszczyłem go ze sobą dla jednego achievmenta i na koncu wsadziłem go do rakiety zanim lamar do niej wszedł, nie wiem czy od tego ale nie dostałem przez to achi, a save mi przepadł. Przez chwilę miałem ochotę wywalić lapka przez okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, już prawie zapomniałem o tym akordeonowym Mortal Kombat. Klasyk. xd
Mad World bardzo fajny. :D

A właśnie, gdzie tu miłosna piosenka w tym filmiku z Fatality? To, że są facet i babka na jednym filmiku, to od razu musi być z tego powodu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu w tym modzie do Half-Life 2 jest (nie wiem czemu) vibka, a nie toilet duck? XP To dziecko z Cod'' a to chyba było neo :P A jak oglądałam tą "piosenkę miłosną" to pomyślałam sobie- Czemu mi ten headset to PS3 ciągle z ucha spada... Poza tym ciekawy odcinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 16:26, Afgncap napisał:

Krasnal mnie zniszczył, taszczyłem go ze sobą dla jednego achievmenta i na koncu wsadziłem
go do rakiety zanim lamar do niej wszedł, nie wiem czy od tego ale nie dostałem przez
to achi, a save mi przepadł. Przez chwilę miałem ochotę wywalić lapka przez okno.


A zamknełeś klapę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nieźle, ale mogłoby być lepiej. Ogólnie wszystkie się fajnie oglądało, ale najbardziej mnie rozbawił Miario z Portal Gunem. Co wcale nie znaczy, że się śmiałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej piosence (Mortal Kombat Love Song) oni w Mortala graja przez PSN czy mi sie wydaje? Takie chyba niedopatrzenie, bo piosenka wyszla niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować