Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tom Raider: masa nowych faktów!

21 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2011 o 04:05, diablolod napisał:

nigdy nie przepadalem za tomb riderem ale to zapowiada sie swietnie

Bo to nie jest Tomb Raider ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2011 o 04:31, metronom napisał:

Bo to nie jest Tomb Raider ;-)


hmm... whatever, jako ze nigdy nie lubialem tej serii, wszystko mi jedno czy ja resetuja czy nie.
wiem tylko ze jak narazie gra zapowiada sie niezle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guardian of light udowodnil mi ze mylilemsie oceniajac go zle. Ten tomb takze moze okazac sie strzalemw dziesiatke ale legenda anniversary czy underworld byly dobre i mysl ze tradycyjny tomb sie skonczyl jest dla mnie bardzo smutna. Mialem zwyczaj konczyc jednego tomba co wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiany na plus. Cieszę się, że Lara będzie bardziej ludzka, "zwyklejsza".

Nie lubiłem wizerunku cycatej, zabijającej warkoczem pani archeolog z cyrkowymi sztuczkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa Lara jest naprawdę super... Może dlatego że jest właśnie naturalna. Chcę ją zobaczyć w akcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzenie na pokrwawioną Larę będzie po ludzku przykre, tedy jest spina żeby szanowną panią chronić należycie.

...Crystal, wy cwaniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Centralnym punktem wyspy, na której toczy się akcja, będzie prowizoryczny obóz Lary. Przebywając w nim będziemy mieli możliwość nabycia nowych umiejętności oraz tworzenia przedmiotów"

A Kostki Horadrimów nie będzie?...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapowiada się fajnie, ale lepiej by było, gdyby kontynuowali serię po underworld. rozwinęli tam fabułę od legends i nie dali zakończenia (prawie jak prince of persja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość już mam tych wszystkich informacji.

Z niecierpliwością czekam na jakiś gameplay który pokaże na co stać ''nową'' panią archeolog. Mam nadzieje, że już niedługo zobaczymy nie usłyszymy coś więcej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa Lara jest super. Dla mnie jest o wiele bardziej seksowna niż tamta "seks-maszyna" z balonami wielkości głowy... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony z restartu i nowego charakteru serii. Wszystkie zmiany prezentują się naprawdę dobrze i sprawiają, że aż chce się czekać na nowego Tomb Raidera.

Gdyby nie jedno.

Według mnie, Crystal Dynamics nie powinno tykać się więcej marki Tomb Raider. Nie spodobała mi się żadna część z wyprodukowanych przez to studio gier z serii. To oczywiście moja opinia, ale według mnie powinno się oddać pieczę nad marką jakiemuś bardziej doświadczonemu studiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2011 o 15:28, mikim napisał:

ale według mnie powinno się oddać pieczę nad marką jakiemuś bardziej doświadczonemu
studiu.


LOL. CD i niedoświadczone studio... to powiedz, jakie studio wg Ciebie jest doświadczone w grach TPP jeżeli CD nie jest? LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować