Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rooney o FIFA 12 - "To będzie najlepsza FIFA"

16 postów w tym temacie

Skoro obecnie najlepsza jest 11, to wystarczy zrobić grę odrobinę lepszą, by przejąc pałeczkę lidera. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od 2 lat z rzedu nowo wydana fifa jest ta najlepsza wiec wierze ze teraz tez tak bedzie. jesli chodzi o fife to wg mnie ea sie nie ociaga i dobrze podtrzymuja ta serie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 13:50, Dark_elves napisał:

Co ma innego mówić, skoro jest twarzą tej gry:)

Inna sprawa że jest to bardzo prawdopodobne, ponieważ ostatnie fify to rzeczywiście najlepsze odsłony serii w historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PES został w tyle, więc wystarczy tutaj dać w zasadzie to samo co w 11 [mowa o konsolach ofc, bo wersja pc to ciągle smutny żart], nowe składy, kilka nowych trybów, pomniejszych usprawnień i gitara.
Sama 11 na xie jest miodna, a Be a Goalkeeaper był iście miodnym dodatkiem - normalnie zakochałem się w tym trybie =).
Jak już pisałem w innym temacie - jak go nie dadzą na PC w 12 to kupuje xa [w ogóle jak nie zrobią portu konsola->pc 100% to chyba ich gracze zlinczują]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Fife 10 na xkloca i szczerze ni widzi mi sie płacenie 150 zł na 11 fife w której poprawki względem poprzedniczki wychodzą po20 godzinach grania...Jeżeli w 12 nie wprowadzą znaczących zmian to tego po prostu nie kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile godzin tak naprawdę spędził przy FIFie. Mr. Wayne gϘ^* wie o wirtualnej piłce, więc nie jest żadnym autorytetem w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować